Informacje prasowe

Orange Cup – startują Mistrzostwa Polski w piłce nożnej dla dzieci

06 kwietnia 2010
Orange Cup – startują Mistrzostwa Polski w piłce nożnej dla dzieci

Można jeszcze zgłaszać udział w jednym z największych, dziecięcych turniejów piłkarskich w Polsce - Orange Cup. Zwycięzcy Mistrzostw Polski 11-latków w nagrodę wezmą udział w profesjonalnym zgrupowaniu, będą też trenować w szkółce piłkarskiej angielskiego klubu Everton. Podczas turnieju wyłoniona zostanie oficjalna kadra Polski U-11. Zapisy do turnieju na www.orangecup.pl do 10 kwietnia.

Turniej o tytuł Mistrza Polski 11-latków dziewcząt i chłopców rozgrywany jest już od 15 lat. Wcześniej pod nazwą Puchar TP turniej im. Marka Wielgusa, od roku jako Orange Cup turniej im. Marka Wielgusa. W 2009 roku w rozgrywkach wzięło udział ponad 20 tys. dzieci.

Powołanie oficjalnej kadry U-11 w piłce nożnej ma na celu szkolenie największych talentów w polskiej piłce już od najmłodszych lat. Dzięki Orange Cup najzdolniejsze dzieci zostaną zauważone, a ich rozwojem pokierują profesjonalni trenerzy.

- Orange jako główny sponsor polskiej piłki chce zadbać o następców dzisiejszych reprezentantów budując przyszłe kadry. Dlatego, między innymi z naszej inicjatywy została powołana najmłodsza oficjalna reprezentacja Polski U-11 - powiedział Tomasz Fill, dyrektor Sponsoringu Grupy TP.

- Stworzenie Reprezentacji Polski 11-latków jest niezwykle trudne, gdyż rozsiane po całej Polsce dzieci nie zawsze grają w profesjonalnych klubach czy uczęszczają do szkół mistrzostwa sportowego - powiedział Tomasz Zabielski, koordynator Orange Cup XV turnieju im. Marka Wielgusa w PZPN.

Podczas turnieju można będzie wygrać bilety na mecze polskiej reprezentacji piłkarskiej. Wystarczy na adres konkurs@orangecup.pl przesłać krótki filmik nagrany telefonem komórkowym, przedstawiający ciekawą akcję meczową z turniejowych rozgrywek.

Aby wziąć udział w rozgrywkach Orange Cup należy wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na www.orangecup.pl. Na stronie można znaleźć również galerię zdjęć, tabelę wyników oraz regulamin konkursu.

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem już od ośmiu lat Grupa TP. Oficjalnym partnerem technicznym turnieju jest Puma.


Informacje prasowe

Plan doMowy tp za 1 zł

01 kwietnia 2010
Plan doMowy tp za 1 zł

Od dziś klienci zamawiający dowolny plan doMowy tp mogą nawet przez pół roku płacić za abonament zaledwie 1 zł i zaoszczędzić do 500 zł.

Wybierając jeden z planów doMowych: tp 60, tp 300 lub tp 1200 i podpisując umowę na 24 miesiące klienci przez pół roku za abonament będą płacić zaledwie 1 zł, co oznacza, że  zaoszczędzą nawet 500 zł. Decydując się na umowę 12-miesięczną zapłacą 1 zł w pierwszym miesiącu.

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, którzy chcą przedłużyć umowę na czas określony.

Szczegóły dotyczące planów doMowych i nowej promocji znajdują się na stronie: www.tp.pl.


Informacje prasowe

TP i PTK Centertel podpisały umowy ramowe na usługi IT

01 kwietnia 2010
TP i PTK Centertel podpisały umowy ramowe na usługi IT

Telekomunikacja Polska i PTK Centertel podpisały trzyletnie umowy ramowe z dostawcami usług IT - firmami AMG.net, Atos Origin oraz CGI. Wyłonionym w przetargu firmom Grupa TP powierzy zadania rozwoju i utrzymania aplikacji z zakresu zarządzania portalami klienckimi, zarządzania usługami, a także integracji aplikacji informatycznych.

Wybrani dostawcy będą zajmować się rozwojem i utrzymaniem kilkudziesięciu aplikacji informatycznych, a także aktywnie współpracować z Grupą TP przy optymalizacji architektury IT oraz rozwiązań dla klientów.

- Wybierając firmy AMG.net, Atos Origin oraz CGI doceniliśmy ich kompetencje, doświadczenie oraz gotowość do współpracy z Grupą TP. Są to partnerzy strategiczni, którzy będą nas wspierać w podnoszeniu jakości usług oraz rozwiązań dla biznesu, skracając czas ich dostarczenia i obniżając koszty -  powiedział Piotr Muszyński, wiceprezes zarządu TP ds. operacyjnych.

Wyłonienie przez Grupę TP dostawców IT jest częścią globalnego programu usprawnienia, konsolidacji i standaryzacji zarządzania aplikacjami w Grupie France Telecom.

* * * *

AMG.net S.A. jest nowoczesną firmą branży IT, liderem w tworzeniu aplikacji samoobsługowych w sektorach telekomunikacji i finansów w Polsce. Firma dostarcza rozwiązania z obszaru tzw. front-office, które są obsługiwane przez końcowego odbiorcę (użytkownika lub pracownika). Najczęściej są to rozwiązania takie jak portale internetowe, systemy e-commerce oraz systemy wspierające procesy marketingowe. W 2006 roku dołączyła do jednej z największych grup informatycznych -- Grupy Bull. Wśród klientów AMG.net znajdują się między innymi BRE Bank, Bank Millenium, Multibank, PZU, PGNiG i Grupa Żywiec.

Atos Origin to międzynarodowa firma dostarczająca zaawansowane usługi informatyczne w obszarze integracji systemów, konsultingu i zarządzania infrastrukturą informatyczną. Firma zatrudnia 50 tys. pracowników, jej roczny przychód wynosi 5,1 mld EUR. Atos Origin jest światowym partnerem IT dla Igrzysk Olimpijskich. Klientami są międzynarodowe firmy z różnych sektorów rynku. Atos Origin jest notowany na francuskiej giełdzie Paris Eurolist Market, jako Atos Origin, Atos Worldline i Atos Consulting. W Polsce od 2000 roku i zatrudnia ok. 400 specjalistów w Warszawie, Bydgoszczy i Wrocławiu.

Firma CGI Group Inc jest jedną z największych niezależnych firm na świecie z branży IT i usług konsultingowych. CGI i jej filie zatrudniają około 26.000 profesjonalistów w swoich biurach w Kanadzie, USA, Europie i Azji, jak również w ośrodkach kompetencyjnych w Ameryce Północnej, Europie i Indiach. CGI, z prawie piętnastoletnią historią w Polsce, ma silne, długoterminowe, strategiczne relacje z czołowymi polskimi firmami z sektora telekomunikacyjnego, finansowego, bankowego, ubezpieczeniowego oraz przedsiębiorstw użyteczności publicznej. CGI dostarcza wysokiej jakości rozwiązania biznesowe i IT, łącząc znajomość polskiego rynku oraz międzynarodowe doświadczenie i najlepsze praktyki. Według stanu na dzień 31 grudnia 2009, CGI posiadała zamówienia na 11,4 miliardów dolarów. Akcje CGI są notowane na giełdzie w Toronto (TSX-GIB.A) i Nowym Yorku (NYSE-GIB). Są one uwzględnione w indeksie S & P / TSX Composite Index, jak również w indeksach: S&P/TSX Capped Information Technology i MidCap.

Scroll to Top