Informacje prasowe

Orange Ekstra Numer – dwa numery w jednym telefonie

27 maja 2010
Orange Ekstra Numer – dwa numery w jednym telefonie

Orange testuje usługę Ekstra Numer, która pozwala na korzystanie z dwóch numerów telefonicznych na jednej karcie SIM. W teście mogą brać udział klienci posiadający aktywną kartę SIM w dowolnej ofercie Orange.

Używając Orange Ekstra Numer można łączyć się z internetem, rozmawiać oraz SMS-ować i MMS-ować używając dwóch numerów w jednym telefonie. Dzięki temu klienci Orange nie będą musieli kupować specjalnego aparatu telefonicznego na dwie karty, nosić dwóch telefonów czy też przekładać kart. W każdej chwili będą mogli odbierać połączenia przychodzące na oba numery i łatwo przełączać się między nimi wybierając ten, z którego chcą się połączyć lub wysłać wiadomość.

Testy nowej usługi potrwają do 30 czerwca 2010 r. Aby wziąć w nich udział należy wysłać SMSa o treści EN na numer 8041. O zakwalifikowaniu się do testu uczestnik zostanie poinformowany SMSem, w ciągu 24 godzin. W ramach testu do aktualnie używanej karty SIM zostanie przypisany drugi numer telefoniczny, z planem taryfowym na kartę - Orange POP.

Używając Ekstra Numeru uczestnik testu może wykonywać połączenia głosowe, wysyłać SMS i MMSy oraz korzystać z transmisji danych. Przełączenie połączeń wychodzących na Ekstra Numer następuje po wybraniu kodu *121*2# i wciśnięciu klawisza połączenia. Powrót do numeru głównego następuje po wybraniu kodu *121*1#. Aby sprawdzić, jaki numer jest aktualnie ustawiony do połączeń wychodzących wystarczy wybrać kod *141*#, informacje są wyświetlane na ekranie telefonu.

Warunkiem wykonywania połączeń z Ekstra Numeru jest doładowanie konta zgodnie z Regulaminem świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Szczegóły oferty oraz regulamin są dostępne na stronie:

http://www.orange.pl/portal/map/map/discover?null&articleId=4759523

Zobacz też na http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/


Informacje prasowe

Karta do iPad’a – micro SIM w Orange

27 maja 2010
Karta do iPad’a – micro SIM w Orange

Od dziś klienci kupujący usługi mobilnego internetu w Orange mogą wybierać między standardową kartą SIM a kartą micro SIM, współpracującą z najnowszym urządzeniem firmy Apple - iPad'em. Dzięki temu polscy użytkownicy iPad'ów będą mogli w pełni korzystać z ich możliwości w połączeniu z szybkim internetem mobilnym.

Mimo niewielkich wymiarów (15 x 12 milimetrów), karta micro SIM 3G Orange spełnia wszystkie funkcje tradycyjnej karty SIM, w tym umożliwia korzystanie z szybkiego mobilnego internetu w technologiach GSM/3G/HSPA/CDMA.

Karty micro SIM można dostać wraz z usługą mobilnego internetu Orange Free (dla klientów indywidualnych) oraz Business Everywhere (dla firm). Można je kupić w Salonach Sprzedaży oraz sklepie internetowym na www.orange.pl. Karty micro SIM są dostępne wyłącznie w ofertach bez modemu.

W ofercie Orange Free bez modemu, klienci indywidualni dostają rabat w wysokości 25 proc. ceny wybranego abonamentu na cały czas trwania umowy a ponadto comiesięczne pakiety złotówek do wykorzystania na połączenia telefoniczne z telefonu w Orange oraz pakiety SMS-ów.

Szczegóły oferty Orange Free bez modemu

abonament

39,50 zł

Standard

Optimum

Premium

Platinum

cena

39,50 zł

60 zł

75 zł

120 zł

150 zł

promocja na abonament

na cały okres trwania umowy

25 % taniej

limit transferu

2 GB

4 GB

7 GB

20 GB

35 GB

pakiet złotówek*

0 zł

20 zł

20 zł

30 zł

30 zł

pakiet SMS

0

50

50

60

70

 

Klienci biznesowi zainteresowani micro SIM-ami mogą wybierać wśród ofert Business Everywhere Profit oraz Business Everywhere bez modemu. W zależności od wybranej opcji zaoszczędzą płacąc za abonament 1 zł nawet  przez 8 miesięcy lub dostając rabat do 25 proc. ceny abonamentu, na cały czas trwania umowy.

*  *  *

Karta SIM (Subscriber Identity Module) umożliwia identyfikację abonenta w sieci komórkowej oraz pozwala na magazynowanie informacji - np. na przechowywanie książki tele-adresowej użytkownika. Standardowa karta SIM ma wymiary: 25 x 15 milimetrów.

Więcej informacji na www.orange.pl

Ilustrację można pobrać ze strony http://biuroprasowe.tp.pl

lub http://biuroprasowe.tp.pl/pl/presskit

 


Informacje prasowe

Nowa odsłona Orange Warsaw Festival

26 maja 2010
Nowa odsłona Orange Warsaw Festival

Wielkie światowe gwiazdy i różne style muzyki to atrakcje, które czekają na uczestników trzeciej edycji Orange Warsaw Festiwal. Spotkamy się w weekend 28-29 sierpnia, na terenie Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie.

Orange Warsaw Festival zagra w nowym miejscu i formule. Za jego realizację odpowiadają marki - TVN (organizator) i Orange (sponsor tytularny), które gwarantują wykonawców z najwyższej półki i świetną zabawę. - Zdecydowaliśmy się utrzymać alternatywny charakter imprezy oraz dodać mocne gwiazdy muzyki popularnej z kraju i ze świata - mówi Piotr Metz, dyrektor festiwalu. - Od początku współtworzymy festiwal i chcemy, by ciągle się rozwijał, dając naszym klientom możliwość przeżycia unikalnych emocji i słuchania muzyki na światowym poziomie - dodaje Anna Kowalik, kierownik Działu Sponsoringu Muzyki

i Filmu Grupy TP.

Pierwszy dzień 28 sierpnia - sobota - rozrywka alternatywna

W sobotnie popołudnie (28.08) Orange Warsaw Festival otworzą artyści nurtu alternatywnego. Niezaprzeczalną gwiazdą będzie grupa rockowa „Hole", która pierwszy raz zagra w Polsce. Zespół wraca po 8 latach nieobecności, z nowym albumem „Nobody's Daughter". Jego wokalistka Courtney Love, to wielka artystka i osobowość, którą magazyn "Rolling Stone" okrzyknął „najbardziej kontrowersyjną kobietą w historii rocka". Na festiwalu pojawi się też popularne trio „White Lies" z Wielkiej Brytanii, które w 2009 roku w ekspresowym tempie wskoczyło na pierwsze miejsce brytyjskich list przebojów. Z Polski zaprezentuje się „Kim Nowak", zespół braci Waglewskich, który wydał w tym miesiącu debiutancki album. Druga rodzima grupa to „Kumka Oli", jeden z najciekawszych młodych zespołów, przez krytyków i publiczność uznany za najważniejszy polski debiut 2009 roku. Wkrótce ukaże się jego druga płyta - "Podobno nie ma już Francji".

Drugi dzień 29 sierpnia - niedziela - rozrywka mniej alternatywna

Niedzielę (29.08) dedykujemy szerszej publiczności. Scena będzie należała do takich gwiazd jak: Mika, Aura Dion i Nelly Furtado. Mika zawojował świat hitem „Relax - take it easy". Jest zdobywcą licznych nagród, m.in.: Grammy, Brit Awards, MTV, World Music Awards, Virgin Media. Aura Dion to wschodząca gwiazda z Danii, w swojej twórczości z powodzeniem łączy elektronikę i folk z dubem oraz popem. Na deser wystąpi Nelly Furtado, wspaniała kanadyjska artystka pop, R&B i folk. Artystka na całym świecie sprzedała 20 milionów płyt. Jest laureatką m.in. nagrody GRAMMY i MTV Europe Music Awards. W Warszawie, gdzie zagra po raz pierwszy usłyszymy jej największe przeboje.

O tym kto jeszcze zagrana na Orange Warsaw Festival poinformujemy w kolejnych komunikatach.

Tegoroczna edycja odbędzie się na terenach Wyścigów Konnych na Służewcu. To znane i lubiane przez warszawiaków miejsce koncertowe, które gwarantuje komfort dobrego nagłośnienia dziesiątkom tysięcy uczestników. Impreza będzie biletowana, cena biletu (na płytę) wyniesie 59 złotych w sobotę i 99 złotych w niedzielę. Sprzedaż rusza 27 maja na stronach: ticketpro.pl, online.pl, ebilet.pl. - Decyzja ta podyktowana jest kilkoma sprawami. Po pierwsze w tym roku festiwal został rozbudowany, wystąpi więcej gwiazd - mówi Marek Szafarz, dyrektor Marketingu TVN. - Nie bez znaczenie jest też fakt, iż współpraca z władzami Warszawy zmieniła charakter na promocyjny. I co najważniejsze, w ten sposób zapewnimy uczestnikom i wykonawcom większy komfort oraz bezpieczeństwo.

Orange Warsaw Festival to także międzynarodowy konkurs muzyczny. Jego zwycięzca zostanie ogłoszony podczas festiwalu i otrzyma nagrodę telewizji TVN i Radia ZET. - Chcemy, by ta statuetka była znakiem jakości w muzyce, marką samą w sobie. To słuchacze oraz widzowie zadecydują, do kogo trafi. - mówi Piotr Metz. Już od dziś (26 maja) wytwórnie mogą zgłaszać swoich kandydatów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Jury festiwaluw składzie: Piotr Metz, dyrektor artystyczny, Marek Szafarz, dyrektor Marketingu Grupy TVN, Mateusz Kirstein, redaktor naczelny Radia ZET i Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Grupy TP, wytypuje finałową dziesiątkę. Finalistów będzie można usłyszeć w lipcu i sierpniu na antenie Radia ZET oraz zobaczyć w TVN. Słuchacze i widzowie poprzez głosowanie sms wybiorą swojego faworyta. Na festiwalu zaprezentuje się najlepsza trójka.

Jutro rusza strona internetowa poświęcona festiwalowi www.orangewarsawfestival.tvn.pl. Znajdą się na niej wszelkie istotne informacje o gwiazdach, występach, biletach, lokalizacji miejsc, konkursie oraz zdjęcia i materiały video. Najświeższe informacje znajdują się również na profilu Orange Warsaw Festival na Facebooku oraz na stronie www.orangemusic.pl.

Telewizja TVN będzie na bieżąco śledziła przygotowania do festiwalu w specjalnym cyklu programów. Nie zabraknie w nim wywiadów z wykonawcami, informacji o imprezie i zaglądania za kulisy. TVN wyemituje także fragmenty festiwalu oraz zda relacje w takich programach jak „Dzień Dobry TVN", „Co za tydzień", kanałach TVN24 i TVN Warszawa. Informacje pojawią się też na portalach Onet i Plejada. Festiwalowe programy, wejścia, utwory artystów i wywiady będzie można również usłyszeć na antenie Radia ZET.

Orange i TVN poprzez Orange Warsaw Festival wspierają Warszawę w uzyskaniu tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.

Patronami Orange Warsaw Festival 2010 są: Radio ZET, Onet, Plejada, oraz Clearchannel.

 

Biuro Prasowe Orange Warsaw Festival 2010:

Lidia Zagórska, z-ca Szefa Zespołu PR Grupy TVN

l.zagorska@tvn.pl

Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP

Rzecznik Grupy TP

Tel: /22/ 527 19 39

biuro.prasowe@telekomunikacja.pl

Scroll to Top