Informacje prasowe

Orange Multi Mobile – gry sieciowe bez opłat za transfer

05 lutego 2010
Orange Multi Mobile – gry sieciowe bez opłat za transfer

Orange uruchomił serwis Multi Mobile, pierwszą w Polsce platformę mobilnych gier multiplayer na telefon komórkowy z transferem danych za darmo. Gracze dostają na start 3-dniowy, bezpłatny okres próbny dla każdej pobieranej gry. Później grają bez ograniczeń płacąc zaledwie złotówkę (+VAT) tygodniowo.

Orange Multi Mobile oferuje zestaw klasycznych gier w trybie wieloosobowym, które można zainstalować na telefonie komórkowym lub grać na stronach www. Oprócz tego użytkownicy mogą korzystać z internetowego i mobilnego serwisu społecznościowego z rankingami graczy, ich profilami oraz forami dyskusyjnymi. Na początek gracze mają do wyboru cztery gry a ich liczba będzie się stale zwiększać.

Aby rozpocząć zabawę należy wysłać SMS-a o treści W (warcaby), S (szachy), C (czołgi), G (gomoku) pod bezpłatny numer 8066. W odpowiedzi użytkownik dostanie SMS z linkiem umożliwiającym pobranie aplikacji z wybraną grą. Od chwili jej pierwszego uruchomienia korzysta z 3-dniowego, okresu próbnego pozwalającego na bezpłatną grę w trybie on-line. Potem niezbędne jest aktywowanie płatnej subskrypcji, o czym użytkownik zostanie poinformowany podczas gry, komunikatem wyświetlonym na ekranie telefonu.

Usługa jest dostępna dla wszystkich klientów Orange. Wystarczy mieć aktywną kartę SIM z możliwością wykonywania połączeń wychodzących, skonfigurowane połączenia GPRS przez punkty dostępu APN: wap lub Internet oraz telefon komórkowy obsługujący Java MIDP 2.0.

z minimum 200kb wolnej pamięci.

Więcej informacji na ten temat na: http://multimobile.orange.pl


Informacje prasowe

Piłka ręczna: najlepsza liga świata wyłącznie na antenie Orange sport i Orange sport info

01 lutego 2010
Piłka ręczna: najlepsza liga świata wyłącznie na antenie Orange sport i Orange sport info

Na antenie Orange sport i Orange sport info będzie można oglądać mecze niemieckiej Bundesligi w piłce ręcznej mężczyzn, w której gra aż dziewięciu zawodników z drużyny Bogdana Wenty. Stacje mają wyłączne prawa do pokazywania rozgrywek Bundesligi w Polsce aż do sezonu 2012/2013 - w telewizji, internecie, a także za pośrednictwem sieci komórkowej oraz w usłudze wideo na życzenie.

Prócz transmisji 2 meczów tygodniowo, w ramówce znajdzie się też dwudziestopięciominutowy magazyn z podsumowaniem najciekawszych wydarzeń każdej kolejki. Najbliższy sezon rozgrywek Bundesligi rozpocznie się jeszcze w lutym i potrwa do 5 czerwca 2010 r.

Plan najbliższych spotkań:

środa, 10 lutego, 20:15

Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel

niedziela, 14 lutego, 15:15

SG Flensburg-Handewitt - SC Magdeburg

środa, 17 lutego, 20:15

HSV - Rhein-Neckar Löwen

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych transmisji w programach telewizyjnych Orange sport i Orange sport info na  www.orangesport.pl

* * * *

Orange sport - kanał premium jest dostępny w ofercie IPTV i SAT Telekomunikacji Polskiej na kanale 6. oraz w ofercie Cyfry + na kanale 66.

Orange sport info - kanał sportowy o charakterze informacyjnym jest dostępny w ofercie IPTV i SAT Telekomunikacji Polskiej na kanale 5. oraz w ofercie Cyfry + na kanale 67.


Informacje prasowe

2 x więcej w ofercie Orange abonament i Orange mix

01 lutego 2010
2 x więcej w ofercie Orange abonament i Orange mix

Od 1 lutego w ofertach Orange abonament i Orange mix rusza nowa promocja, w której klienci dostają dwa razy więcej minut na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci. Dzięki temu nawet przez 12 miesięcy mogą dwukrotnie więcej rozmawiać, a za minutę połączenia w abonamencie zapłacą od 25 groszy. Korzystając z oferty można także wybrać jeden z atrakcyjnych telefonów za 2 złote.

Z promocji mogą skorzystać klienci przedłużający umowę lub kupujący telefon z nową aktywacją w dowolnym planie abonamentowym lub mix. W każdej opcji planu taryfowego będą dostawać dodatkowo o 100 procent więcej środków dostępnych w abonamencie. Oprócz tego mogą wybrać do czterech a w przypadku przedłużania umowy, do pięciu dodatkowych usług w prezencie na zawsze.

Uzupełnieniem oferty są atrakcyjne telefony w cenie już od 2 złotych - m.in.: LG GD510, Nokia 2730 a wkrótce także Nokia 5230 i Samsung Avila z GPS.

Szczegóły nowej promocji prezentuje poniższa tabela:

kwota abonamentu / miesięcznego zobowiązania

25

35

55

75

100

200

2 x więcej minut w abonamencie

80

120

200

280

400

800

2 x więcej SMS-ów

w abonamencie

250

350

550

750

1000

2000

liczba pełnych okresów rozliczeniowych promocji

6

9

12

 

Promocja potrwa do 31 marca 2010 r.

Więcej informacji na ten temat na www.orange.pl

Scroll to Top