Informacje prasowe

Orange sport info już na satelicie

05 sierpnia 2009
Orange sport info już na satelicie

Orange sport info, pierwszy polski sportowy program informacyjny, utworzony przez Telekomunikację Polską, można już oglądać również za pośrednictwem anteny satelitarnej. Od dziś jest dostępny w satelitarnej usłudze telewizyjnej Telekomunikacji Polskiej oraz w ofercie Cyfry+.

Orange sport info to przede wszystkim serwisy informacyjne z najświeższymi wiadomościami sportowymi z całego świata.Sport raport nadawany jest 2 razy na godzinę, oferując aż 24 minut informacji w ciągu godziny.

Ponadto, Orange sport info jako jedyna stacja telewizyjna transmituje na żywo wyścigi konne z warszawskiego Służewca - można je oglądać w każdą sobotę i niedzielę, aż do listopada.

Fani sportu znajdą w Orange sport info także reportaże, wywiady i magazyny: piłkarski - Top gol - z najlepszymi bramkami z ligi polskiej, francuskiej i portugalskiej, motoryzacyjny - FIM moto show, koszykarski  - FIBA, codzienne informacje z NBA, a także magazyn „Galopem ze Służewca" podsumowujący miniony weekend na torze wyścigów konnych. Kibiców piłkarskiej ekstraklasy z pewnością zainteresują materiały towarzyszące rozgrywkom - wywiady, opinie, analizy i podsumowania.

Po wakacyjnej przerwie do jesiennej ramówki wraca codzienna wieczorna rozmowa dnia ze specjalnym gościem, który komentuje bieżące wydarzenia ze świata sportu - zawsze od poniedziałku do piątku po godz. 20:00. Z kolei w porannym paśmie zapraszamy na sportowy przegląd prasy i wiadomości nadawane co 15 minut.

Orange sport info rozpoczął nadawanie 6 kwietnia 2009 r., w sieci IPTV Telekomunikacji Polskiej. Jest to kanał przeznaczony do bezpłatnej dystrybucji. Początkowo emisja satelitarna nie będzie kodowana. Po odpowiednim dostrojeniu dekodera (satelita HotBird, transponder 83, częstotliwość 12.360 MHz, polaryzacja pozioma, Service ID: 14029) program będą mogli odbierać wszyscy zainteresowani. Począwszy od października tego roku sygnał satelitarny będzie szyfrowany. W ten sposób TP zapewnia wykorzystanie praw do transmisji wydarzeń sportowych zgodnie z warunkami licencji, czyli na terenie Polski.


Informacje prasowe

Jesień w Orange sport pełna sportowych emocji

05 sierpnia 2009
Jesień w Orange sport pełna sportowych emocji

Wraz ze startem nowego sezonu piłkarskiej ekstraklasy stacja telewizyjna Orange sport podporządkowuje ramówkę rozgrywkom. Co tydzień od piątku do niedzieli na antenie Orange sport można śledzić wszystkie mecze kolejki - 6 na żywo, 2 retransmitowane.

W pozostałe dni tygodnia podsumowanie i najlepsze momenty w Ekstraklasa raport, codziennie o tej samej godzinie. Ponadto, Orange sport jako pierwsza stacja telewizyjna pokaże rozgrywki Młodej Ekstraklasy - retransmisję jednego spotkania z każdej kolejki.

Poniżej ramówka Orange sport dotycząca Ekstraklasy. Powtórki wszystkich meczów będą zawsze dostępne w usłudze wideo na życzenie TP.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

WSZYSTKIE MECZE EKSTRAKLASY

EKSTRAKLASA RAPORT: 18:30

mecz na żywo

mecz na żywo

mecz na żywo

120 min

30 min

30 min

30 min

mecz na żywo

mecz na żywo

mecz na żywo

mecz retransmisja

mecz retransmisja

Prócz ekstraklasy, na antenie Orange sport najlepsze ligi świata: NBA - mecz na żywo w każdą środę i sobotę, szwedzka liga żużlowa Elitserien na żywo w każdy wtorek oraz włoska liga siatkarska Serie A, piłkarska liga francuska Ligue1 oraz portugalska Liga Sagres - minimum po jednym meczu w kolejce, w zależności od atrakcyjności spotkań.

W programie nie zabraknie też stałego pasma dla dzieci Zebi Goool!, porannego pasma dla pań Piękna forma i pokerowych emocji (cykl European Cash Game).

Z kolei na grudzień tego roku Orange sport przygotowuje niespodziankę dla wszystkich fanów piłkarskiej reprezentacji Polski - autorską serię dokumentalną „Saga o reprezentacji" pokazującą kulisy wszystkich zgrupowań i meczów piłkarskiej reprezentacji Polski od

1 września 2008 roku.

Więcej informacji o Orange sport na www.orangesport.pl


Informacje prasowe

iPhone 3G S wchodzi do oferty Orange

30 lipca 2009
iPhone 3G S wchodzi do oferty Orange

Od 31 lipca w ofercie Orange znajdzie się najnowszy iPhone 3G S. Telefony będzie można kupić wraz z dedykowanymi planami abonamentowymi dla klientów indywidualnych oraz firm. Oprócz minut na rozmowy klienci zyskają w nich pakiety pozwalające na swobodny dostęp do internetu.

Orange jest jednym z dwóch operatorów mających wyłączność na sprzedaż iPhone'a w Polsce. Klienci mogą kupować je w 636 wybranych Salonach Orange na terenie kraju oraz zamawiać w sklepie internetowym na stronie www.orange.pl. W nowej ofercie do wyboru będą telefony w wersji z pamięcią 16 i 32 GB, w kolorze białym lub czarnym. W Orange nadal będzie dostępny także iPhone 3 G (8 GB), który debiutował na polskim rynku rok temu.

Klienci chcący kupić nowy produkt firmy Apple będą mogli wybrać jeden z dedykowanych planów taryfowych dostępnych w ofertach Orange abonament - dla klientów indywidualnych oraz Nowy Plan dla Firm. W każdym z nich, w cenie abonamentu otrzymają:

  • pakiety minut na połączenia
  • bezpłatne usługi dodatkowe do wyboru
  • dostęp do mobilnego internetu o prędkości do 7,2 Mb/s
  • dostęp do Hotspotów Orange.

Szczegóły oferty oraz lista Salonów Orange, w których można kupić iPhone'a 3G S będą dostępne na www.orange.pl/iphone w dniu wejścia telefonu do sprzedaży.

 

* * *

iPhone 3G S to kolejna generacja telefonu zdobywającego ogromną popularność we wszystkich krajach, w których jest dostępny. Łączy w sobie trzy główne funkcjonalności - telefon, odtwarzacz multimedialny (iPod) i rozbudowaną przeglądarkę internetową, działającą w oparciu o najszybszą transmisję danych UMTS i HSDPA. W stosunku do swoich poprzedników model 3G S charakteryzuje się niemal dwukrotnie większą szybkością działania, dzięki czemu aplikacje i strony www są pobierane i otwierane w znacznie krótszym czasie. Telefon wyposażono w nowy, lepszy aparat fotograficzny robiący zdjęcia z rozdzielczością 3 Mpix oraz filmy w rozdzielczości 640 x 480 / 30 fps. Nowością jest także możliwość głosowego wybierania połączeń i utworów muzycznych.

Nowa generacja iPhona udostępnia także rozszerzone funkcje biznesowe, między innymi: wysyłanie wiadomości zawierających tekst, wideo, zdjęcia, dźwięk, dane lokalizacyjne i kontaktowe, wycinanie, kopiowanie i wklejanie tekstu oraz zdjęć w tym obrazów oraz treści z sieci WWW. Klienci korzystający z iPhone'a zyskują dzięki niemu bezpieczny dostęp do zasobów firmowych, poczty e-mail z technologią push, kalendarza i zarządzania kontaktami. Mogą również przeglądać pliki PDF, JPEG, Microsoft Word, Excel oraz PowerPoint.

iPhone 3G S oferuje ułatwienia dostępu użytkownikom niedowidzącym, niewidomym, niedosłyszącym i niesłyszącym. Do ułatwień tych należy czytnik ekranu VoiceOver, funkcja Zoom, opcje wyświetlania białe na czarnym, dźwięk mono i szereg innych udogodnień.

Scroll to Top