Informacje prasowe

Orange tnie stawki w ofercie dla firm

09 listopada 2009
Orange tnie stawki w ofercie dla firm

Od 10 listopada w planach taryfowych Oferta dla Firm można korzystać z promocji Cięte Stawki do Wszystkich. Dzięki niej klienci kupujący aktywację lub przedłużający umowę będą otrzymywać co miesiąc nawet 1800 minut na rozmowy do wszystkich sieci, a za minutę połączenia zapłacą od 0,17 zł + VAT.  Ponadto z planem taryfowym Oferta dla Firm 500 lub 1000 klienci dostaną moduł GPS w prezencie.  

Cięte Stawki do Wszystkich są dostępne dla klientów, którzy wybiorą jeden z planów taryfowych Oferta dla Firm. W każdym z nich, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy otrzymują dodatkowe pakiety minut na połączenia do wszystkich sieci. Wielkość pakietów zależy od wybranego planu.

Szczegóły cenowe oferty prezentuje poniższa tabela:

plan taryfowy

Oferta dla Firm

125

Oferta dla Firm

250

Oferta dla Firm

500

Oferta dla Firm

1000

abonament miesięczny

50 zł

(61 zł z VAT)

87,50 zł

(106,75 zł z VAT)

175 zł

(213,50 zł z VAT)

300 zł

(366 zł z VAT)

łączna liczba minut na połączenia

z sieciami Orange, Plus, Era oraz

z numerami stacjonarnymi w abonamen-cie

200

400

900

1800

stawka za minutę połączenia z sieciami Orange, Plus, Era oraz z numerami stacjonarnymi w abonamencie

0,25 zł

(0,31 zł z VAT)

0,22 zł

(0,27 zł z VAT)

0,19 zł

(0,23 zł z VAT)

0,17 zł

(0,21 zł z VAT)

okres promocyjny

24 miesiące lub 30 miesięcy

stawka za minutę połączenia do Orange, Plus, Era oraz na numery stacjonarne po wykorzystaniu abonamentu

0,40 zł

(0,49 zł z VAT)

0,35 zł

(0,43 zł z VAT)

0,30 zł

(0,37 zł z VAT)

stawka za minutę połączenia z sieciami Play i Cyfrowy Polsat w ramach abonamentu i po wykorzystaniu minut

z abonamentu

0,60 zł (0,73 zł z VAT)

stawka za minutę połączenia z sieciami Orange, Plus, Era oraz z numerami stacjonarnymi w ofercie bez telefonu

0,23 zł

(0,28 zł z VAT)

0,20 zł

(0,24 zł z VAT)

0,18 zł

(0,22 zł z VAT)

0,16 zł

(0,20 zł z VAT)

łączna liczba minut na połączenia

z sieciami Orange, Plus, Era oraz

z numerami stacjonarnymi w ofercie bez telefonu

220

440

990

1890

okres promocyjny w ofercie bez

telefonu

12 miesięcy lub 24 miesiące

 

Dodatkowo, klienci wybierający plany Oferta dla Firm 500 oraz Oferta dla Firm 1000 otrzymają prezent w postaci modułu GPS do telefonu, dzięki któremu będą mogli korzystać z wygodnej nawigacji samochodowej w telefonie. Moduł GPS otrzymają także klienci kupujący plany  taryfowe Oferta z Internetem 185 lub Oferta z Internetem 310.

Promocji Cięte Stawki do Wszystkich towarzyszy atrakcyjna oferta telefonów dostępnych już od 1 zł + VAT. Można w niej wybrać między innymi: LG GT505, Sony Ericcson W995  Walkman , czy Samsung I8000 Omnia II.

Klienci wybierający ofertę bez telefonu otrzymają większe pakiety minut na połączenia i stawki już od 0,16 zł + VAT za minutę.

 

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na www.orange.pl/dlafirm


Informacje prasowe

Nigdy nie mów nigdy – kolejna filmowa koprodukcja TP w kinach

05 listopada 2009
Nigdy nie mów nigdy – kolejna filmowa koprodukcja TP w kinach

Jutro (6.11) na ekrany kin trafi kolejna filmowa koprodukcja Telekomunikacji Polskiej - współczesny film obyczajowy pt. „Nigdy nie mów nigdy". To ósmy film fabularny, który powstał przy udziale TP. Koprodukcje TP zgromadziły do tej pory w kinach już niemal 5,5 mln widzów.

„Nigdy nie mów nigdy" to historia młodej kobiety sukcesu, singielki z wielkiego miasta. Na pozór asertywnej i wyzwolonej, w duchu jednak poszukującej ciepła i miłości. Filmowa Ama staje przed wyborem, jakiego dokonuje wielu współczesnych trzydziestolatków - jak pogodzić rozwijającą się karierę z zaangażowaniem w związek i stworzeniem rodziny?

„Nigdy nie mów nigdy" opowiada o tym, że nigdy nie jest za późno na nawet najbardziej radykalne zmiany w życiu - jeśli tylko naprawdę tego chcemy, - tak mówi o swoim filmie reżyser Wojciech Pacyna.

W filmie nie brakuje humoru, dzięki czemu spełni on również oczekiwania widzów poszukujących dobrej rozrywki. W głównych rolach zobaczymy popularnych aktorów - Annę Dereszowską i Jana Wieczorkowskiego.

* * * * *

Telekomunikacja Polska zaangażowała się do tej pory w 13 produkcji filmowych. W najbliższym czasie swoje premiery będą mieć kolejne filmy: „Piksele" Jacka Lusińskiego, „Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego, „Od pełni do pełni" Tomasza Szafrańskiego oraz „Trick" Jana Hryniaka. Wśród koprodukcji TP są zarówno filmy typowo komercyjne, zwłaszcza komedie, jak również obrazy istotne z punktu widzenia naszego dziedzictwa kulturowego i historycznego - takie jak „Katyń" Andrzeja Wajdy, „Generał Nil" Ryszarda Bugajskiego, „Dzieci Ireny Sendlerowej" Johna Kenta Harrisona (produkcja amerykańsko - polska). Po zakończeniu dystrybucji w kinach, koprodukcje TP trafiają do oferty wideo na życzenie TP - największej w Polsce platformy VoD.


Informacje prasowe

Ponad 200 tysięcy ubezpieczeń w Orange

05 listopada 2009
Ponad 200 tysięcy ubezpieczeń w Orange

Orange jest pierwszym i do tej pory jedynym operatorem telekomunikacyjnym, oferującym ubezpieczenie telefonów od kradzieży, uszkodzenia lub nieautoryzowanego użycia. W ofercie Orange są także ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia hospitalizacyjne i podróżne. Klienci coraz chętniej korzystają z oferty ubezpieczeń dostępnych przez telefon, kupili już ponad 200 tys. polis.

Korzystanie z ubezpieczeń oferowanych przez Orange jest bardzo łatwe. Umowę ubezpieczenia można zawrzeć przez telefon a dodatkowo ubezpieczenie majątkowe w  każdym salonie sprzedaży. W przypadku ubezpieczenia podróżnego wystarczą już dwa SMSy, które można wysłać nawet podczas pobytu zagranicą.

W ofercie ubezpieczeniowej Orange do wyboru są usługi:

  • Bezpieczny Telefon - ubezpieczenie majątkowe chroni posiadacza aparatu telefonicznego od jego kradzieży i uszkodzenia oraz kosztów nieautoryzowanych rozmów telefonicznych wykonanych w wyniku kradzieży nawet do 4000 PLN. Opłata miesięczna wynosi średnio 12,99 złotych i dopisywana jest do faktury za usługi telekomunikacyjne. Usługa jest realizowana we współpracy z ACE European Group.

  • Bezpieczny Rachunek - ubezpieczenie na życie chroni zdolność opłacania rachunku telefonicznego z tytułu utraty pracy, czasowej lub trwałej niezdolności do pracy oraz utraty życia. Pozwala także skorzystać z ubezpieczenia na życie obejmującego ochronę od następstw nieszczęśliwego wypadku i wypadku komunikacyjnego w środkach masowej komunikacji. Maksymalna suma wypłacanego ubezpieczenia to nawet 300 tys. złotych. O szczegółach dotyczących zawarcia ubezpieczenia można dowiedzieć się pod numerem infolinii 022 558 00 44. Usługa jest realizowana wspólnie z MetLife TUnŻ oraz MetLife UK.

  • Bezpieczne Zdrowie - ubezpieczenie hospitalizacyjne, chroniące klienta od kosztów pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Za każdy dzień hospitalizacji klient otrzymuje 200 złotych. Polisa dotyczy również śmierci ubezpieczonego.

    O szczegółach dotyczących zawarcia ubezpieczenia można dowiedzieć się pod numerem infolinii 022 558 00 44. Usługa jest realizowana wspólnie z MetLife TUnŻ.

  • Pakiet Podróżnika - nowatorska usługa ubezpieczeniowa, dzięki której klient otrzymuje dostęp do infolinii - Centrum Pomocy Generali, partnera oferty. Ubezpieczony dostanie tam przydatne informacje o kraju, do którego wyjeżdża m. in.: wymagane dokumenty

    i szczepienia, adresy ambasad i konsulatów, prognozę pogody, ceny podstawowych produktów, telefony do hoteli, rozkład jazdy środków komunikacji. W cenie pakietu, każdy klient otrzymuje ubezpieczenie podróżne obowiązujące we wszystkich krajach świata. Pokrywa ono koszty i organizację usług powstałych na skutek nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania ubezpieczonego oraz wypłaty świadczeń związanych z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią. By kupić usługę wystarczy wysłać SMS na numer 8099. Usługę można zamówić również będąc już za granicą.

Niebawem w ofercie Orange pojawią się kolejne, nowe produkty z grupy ubezpieczeń na życie i majątkowych. Planowane jest także rozszerzenie dostępności aktualnej oferty. Będą z niej mogli korzystać także klienci ofert MIX i ofert dla firm.

Więcej informacji o ubezpieczeniach dostępnych w Orange można znaleźć na www.orange.pl

Scroll to Top