Informacje prasowe

Orange Warsaw Festiwal – na żywo tylko w Orange

03 września 2009
Orange Warsaw Festiwal – na żywo tylko w Orange

Orange Warsaw Festiwal to unikalna okazja do wspólnej zabawy i poznania nowoczesnych technologii dostępnych w Orange. Dzięki nim będzie można uczestniczyć w festiwalu nie tylko na warszawskim placu Defilad, ale również śledząc go w transmisjach w internecie, telewizji Orange Sport i telefonie komórkowym.

Już dziś na stronie www.halogranie.orange.pl można posłuchać utworów artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Orange udostępnił bogatą kolekcję ekskluzywnych dzwonków i halotonów, w tym specjalnie napisany, premierowy utwór Groove Armady „Warsaw", które można ściągnąć na telefon. Dodatkowo na www.orangemusic.pl umieszczono materiały video: wywiady z gwiazdami, backstage koncertów, relacje z kulis powstawania teledysków i ubiegłoroczne koncerty festiwalowe, m.in. Wyclef'a Jeana czy Apollo 440.

Dzięki Grupie TP, podobnie jak w ubiegłym roku, bezpłatną transmisję koncertów na żywo z Placu Defilad będzie można zobaczyć w telewizji Orange Sport, telefonach sieci Orange na wap.orange.pl oraz w internecie na www.orangemusic.pl, a także w IPTV Telekomunikacji Polskiej na kanale 999.

By korzystać z serwisu wap, wystarczy wysłać bezpłatny SMS pod nr 8089 o treści  FESTIWAL, po czym aktywować link przesłany w SMS-ie zwrotnym. Oprócz dzwonków, tapet i aplikacji dostosowanych do modelu telefonu, w serwisie można znaleźć informacje o artystach, Strefie Orange i dodatkowych atrakcjach towarzyszących imprezie. Tych, którzy wolą szukać informacji w internecie, Orange zaprasza również na festiwalowy profil działający w serwisie społecznościowym Facebook.

Orange Navi

Z myślą o wygodzie uczestników Orange Warsaw Festival przygotowano specjalną, darmową aplikację Orange Navi, która ułatwi znajdowanie festiwalowych atrakcji i kontakt ze znajomymi. Tworząc w aplikacji własną grupę kontaktów, z łatwością można przekazywać informacje o własnych planach na festiwalowy wieczór, miejscu spotkania czy godzinach koncertów wybranych wykonawców. Oprócz tego aplikacja daje dostęp do mapki imprezy, jej programu czy informacji o występujących gwiazdach. Aplikacja ułatwi ściągnięcie utworów wykonawców goszczących na festiwalu. Dla użytkowników usługi przygotowano także niespodziankę - mini grę na telefon. Orange Navi jest przeznaczona dla klientów sieci Orange, by z niej skorzystać należy wysłać SMS o treści Festiwal pod numer 8089.

Strefa Orange

Orange Warsaw Festiwal jest imprezą dla wszystkich. W festiwalowej strefie Orange na uczestników czekają dodatkowe, nie tylko muzyczne atrakcje. Najmłodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w wyścigach samochodowych i grach na konsoli Xbox albo zagrać w klasy, kapsle i gumę. Będzie też stoisko z koralikami i rzemykami, z których każdy będzie mógł własnoręcznie zrobić sobie pamiątkę.

Fani muzyki klubowej będą mogli spróbować „skreczowania" na gramofonie podczas warsztatów muzycznych, a wielbiciele muzyki N*E*R*D wziąć lekcję beatboxu z Bladym Krisem. Pod okiem profesjonalnych tancerzy będzie można ćwiczyć kroki breakdance. Tych, którzy zamiast muzyki wolą sztukę ulicy, zainteresują warsztaty graffiti 3D oraz nauka tworzenia vlepek i komiksów. Na wszystkich czeka Chill Zone, gdzie będzie można zregenerować siły przed kolejnymi koncertami.

Więcej informacji o festiwalowych atrakcjach na stronie www.orangemusic.pl


Informacje prasowe

Sukcesy Orange Surf Team

01 września 2009
Sukcesy Orange Surf Team

W pierwszym sezonie kitesurfingowym zawodnicy Orange Surf Team zdobyli Puchar Polski. Grupa młodych ludzi, mająca wspólną pasję, zainspirowana hasłem  Orange „Together we can do more" postanowiła połączyć swoje siły.  Oprócz Pucharu Polski z sukcesem startowali oni m.in. w Ford Kite Cup oraz Loosers CLTN Contest.

Po podsumowaniu wszystkich trzech edycji Pucharu Polski, jakie odbyły się w Chałupach, Rewie oraz Łebie wyłoniono zwycięzców całego cyklu, czyli Mistrzostw Polski. Podium zdominowali zawodnicy Orange Surf Team. W poszczególnych kategoriach wiekowych Puchar Polski otrzymali: Victor Borsuk - I miejsce senior i open; Asia Litwin - I miejsce junior i II miejsce kobiety; Tomasz Janiak - I miejsce masters.

Niewątpliwym sukcesem są także zagraniczne starty Asi Litwin. Ta najmłodsza zawodniczka Orange Surf Team,  okrzyknięta w Juracie „objawieniem sezonu", zwyciężyła w zawodach Pucharu Świata w Niemczech oraz zajęła II miejsce podczas zawodów w Fuerteventura. Sukcesy te sprawiły, że Asia Litwin uplasowała się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej kobiet Pucharu Świata w Kitesurfingu.

Dwa miesiące startów Orange Surf Team były bardzo pracowite. Począwszy od 23 maja, drużyna brała udział nie tylko w zawodach, ale również w pokazach dla publiczności na całym wybrzeżu bałtyckim. Każdy zainteresowany mógł zobaczyć popis umiejętności najlepszych kitesurferów w Polsce,  spróbować własnych sił w nowej dyscyplinie a także surfować w internecie w plażowym miasteczku Orange.

Ostatni weekend wakacji potwierdził doskonałą formę, którą przez całe lato wykazywali się zawodnicy. W zawodach Loosers CLTN Contest, które odbyły się na kempingu Ekolaguna w minioną sobotę - 28 sierpnia, Victor Borsuk zajął III miejsce w konkurencji „freestyle", został także wyróżniony za najlepszy trik. Natomiast w niedzielę - 29 sierpnia Tomek Janiak, podjął się niecodziennego zadania i zmierzył się w wyścigu przez Zatokę Gdańską z katamaranem Gemini 3 - jednym z najszybszych jachtów regatowych na świecie, dowodzonym przez Romana Paszke. Tomek Janiak przepłynął szczęśliwie z Gdańska do Jastarni, potwierdzając tym samym doskonałą formę, godną mistrzowskich tytułów, jakie w tym sezonie zdobyli zawodnicy Orange Surf Team.

Relacje ze wszystkich akcji i zawodów, w których wzięła udział drużyna Orange Surf Team, a także zdjęcia i profile zawodników znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej teamu www.orangesurfteam.pl. Drużyna jest też obecna w portalu społecznościowym Facebook oraz prowadzi swojego mikrobloga pod adresem orangesurfteam.blip.pl.


Informacje prasowe

Darmowe MMS-y w Orange w dniu meczu Piłkarskiej Reprezentacji Polski

01 września 2009
Darmowe MMS-y w Orange w dniu meczu Piłkarskiej Reprezentacji Polski

Od 5 września wszyscy klienci Orange będą mogli wysyłać za darmo MMS-y w dniach, w których odbywać się będą mecze reprezentacji w eliminacjach do Mistrzostw Świata.  Dzięki specjalnej, piłkarskiej promocji kibice będą mogli dzielić się na żywo sportowymi emocjami.

Z oferty mogą korzystać abonenci ofert postpaid, data i mix oraz użytkownicy ofert prepaid. Mecze eliminacyjne odbędą się 5 i 9 września oraz 10 i 14 października 2009 r. Darmowe MMSy dostępne będą w tych dniach przez 24h.

Promocja zostanie włączona automatycznie na wszystkich numerach w Orange, bez konieczności jej aktywowania np. smsem. Oznacza to, że każdy klient Orange który wyśle w danym dniu MMSa do sieci Orange nie zapłaci za niego.  Darmowe MMSy nie będą pomniejszać żadnych pakietów taryfowych. Oferta nie dotyczy MMSów w roamingu ani wysyłanych poza sieć Orange.

Również 5 września na Stadionie Śląskim rozpocznie się sprzedaż limitowanej edycji startera Nowe Orange Go 20 w wizualizacji nawiązującej do reprezentacji piłkarskiej. Starter oferuje specjalny bonus: nawet 6 godzin na rozmowy w Orange za doładowania konta kwotą min. 25 zł a także nagrody w konkursie. Konkurs, trwający od 5 do 30 września, polega na wymyśleniu hasła dopingującego reprezentację. Najlepsze hasła zostaną nagrodzone biletami na mecz Polska-Słowacja i Czechy-Polska oraz piłkami z autografami.

Orange jest Głównym Sponsorem Piłkarskiej Reprezentacji od lutego 2009 r. Grupa TP już od 7 lat wspiera reprezentację, dzieląc z zawodnikami i kibicami wielkie sportowe emocje. Informacje o Piłkarskiej Reprezentacji Polski dostępne są na stronie www.bialoczerwoni.com.pl - pierwszym oficjalnym portalu poświęconym w całości reprezentacji.

Scroll to Top