Informacje prasowe

Pełny line-up Orange Warsaw Festival na 14 czerwca

30 marca 2015
Pełny line-up Orange Warsaw Festival na 14 czerwca

Benjamin Clementine i Zagi dołączają do listy artystów tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Tym samym znany jest już pełny line-up na niedzielę – 14 czerwca. Tego dnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec zagra łącznie 15 wykonawców.

BENJAMIN CLEMENTINE to angielski muzyk, poeta i pianista. Dorastał w północnym Londynie, zanim przeprowadził się do Francji i występował w brytyjskim show telewizyjnym, Later With Jools Holland. Muzyk jest najbardziej wychwalany za unikalną grę na pianinie, charyzmę sceniczną i silny wokal. W ciągu 24 lat życia, artysta doświadczył zaskakująco wiele: złamane serce, bezdomność oraz odkrycie się na nowo, zanim osiągnął kultowy status w Paryżu. Wychował się w londyńskiej dzielnicy Crystal Palace, zainm osiadł w Edmonton. Prawdziwą naukę rozpoczął w wieku 11 lat, kiedy jeden z jego starszych braci przyniósł do domu keyboard – w ciągu roku Benjamin przegonił go w postępach.

Przeprowadzka do Paryża kierowała się dość abstrakcyjną logiką: miał problemy ze współlokatorem oraz ogromną chęć zmiany otoczenia. Kiedy skończyły mu się pieniądze, stał się bezdomny i zaczął przygrywać na stacji metra Palace de Clichy, gdzie kładł swoją czapkę na podłogę i śpiewał A capella.

W styczniu 2015 roku wydał swój debiutancki album, At Least for Now, oraz otrzymał nagrodę od Victories de la Musique, francuską nagrodę która jest odpowiednikiem nagrody Grammy, jako najlepszy nowy artysta.

ZAGI pochodzi z Włodawy. Pisze piosenki odkąd sięga pamięcią. Gra na gitarze i ukulele, a emocjonujący głos jest już jej znakiem rozpoznawczym. Pod tym pseudonimem wydała własnym sumptem już 2 mini albumy: demo Kilka Słów o Miłości (2012) oraz epkę UKE (2013) z których piosenki zostały zauważone przez internetowe media i środowisko muzyczne.

Podczas przygotowań materiału na pierwszy solowy album, aranżacyjnie i producencko Zagi  wspierana jest przez wspaniałych, kreatywnych ludzi. Jednym z nich jest Tomek Krawczyk (gitarzysta Meli Koteluk, Bisquit, Zakopower). Swoimi gitarami i otwartą głową sprawia, że kompozycje Zagi nabierają nowych, intensywniejszych kolorów. Piosenki, które zostaną zamknięte na pierwszej długogrającej płycie Zagi opowiadają historie z jej życia, które miały miejsce na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tych historiach biorą udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją.

Pełny line-up na 14 czerwca:

Orange Stage:

Muse

Incubus

Bastille

Metronomy

Benjamin Clementine

Birth Of Joy

 

Warsaw Stage:

Parkaway Drive

Asking Alexandria

Maria Peszek

Bokka

Kadebostany

 

Rochstar Crew Stage:

Cosovel

Lari Lu

K Bleax

Zagi

ORANGE WARSAW FESTIVAL 2015

Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach od 12 do 14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa 3 dni, a na 3 scenach wystąpi 49 wykonawców.

Dotychczas ogłoszeni wykonawcy to Muse, The Chemical Brothers, Incubus, Noel Gallagher’s High Flying Birds, Bastille, Mark Ronson (DJ Set), Hey, Metronomy, FKA twigs, Nosowska, Big Sean, Paloma Faith, Parkway Drive, Papa Roach, Three Days Grace, Asking Alexandria, Mela Koteluk, Maria Peszek, Molesta Ewenement, Łąki Łan, Gooral, Palma Violets, Wolf Alice, Sheppard, Kamp!, Benjamin Clementine, Bokka, Kari, Kadebostany, Birth of Joy, Carrion, Coria, Cosovel, Baasch, Lari Lu, K Bleax oraz Zagi.

W sprzedaży są zarówno karnety jak i bilety jednodniowe. Każdy klient Orange może kupić maksymalnie 2 karnety lub 2 bilety jednodniowe w kategoriach GA, GA (D) i GA (KIDS) ze zniżką 15%.

Bilety można kupić na www.orangewarsawfestival.pl/bilety i www.eventim.pl oraz w sieci stacjonarnych punktów sprzedaży Eventim.

Bilety w sprzedaży ratalnej dostępne są w systemie rezerwacyjnym Eventim. Aby zakupić bilet na raty, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: info@eventim.pl tytuując ją „OWF15 – RATY”.

Nagrań wykonawców Orange Warsaw Festival 2015 oraz 20 milionów innych utworów możesz posłuchać w serwisie Muzyka Tu i Tam.

Bieżące informacje na temat Orange Warsaw Festival 2015 znajdują się na stronach festiwalu.

www.orangewarsawfestival.pl

www.facebook.com/OrangeWarsawFestival

 

Dodatkowych informacji udzielą:

• z ramienia Organizatora Festiwalu – firmy Rochstar Events:

Monika Nowaczewska

Head Of Communication

monika.nowaczewska@rochstar-events.com

• z ramienia Sponsora Tytularnego Festiwalu – firmy Orange Polska:

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Radość oglądania i pasja budowania w Telewizji Tu i Tam

27 marca 2015
Radość oglądania i pasja budowania w Telewizji Tu i Tam

W Telewizji Tu i Tam na orange.pl oraz w Orange TV do 22 kwietnia można oglądać bajki LEGO®, a także wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjny zestaw klocków. 

Zasady konkursu znajdują się na stronie konkurs.orange.pl. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące bajek „Lego Friends”, „Lego Chima” lub „Lego Ninjago Reaktywacja” oraz uzasadnić dlaczego nagroda  w konkursie ma trafić do Ciebie.  Zabawa trwa od 26 marca od godz. 10:00 do 22 kwietnia do godz. 23:59 i jest skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich. Składa się z 4 edycji. Co tydzień nagrodzone zostaną cztery osoby. Zwycięzca każdej edycji otrzyma dwa zestawy klocków LEGO®, pozostałe trzy osoby zostaną nagrodzone jednym zestawem klocków. Jedna osoba może wygrać nagrodę tylko raz.

W ramach akcji „radość oglądania i pasja budowania” w Telewizji Tu i Tam na orange.pl oraz Orange TV można obejrzeć kilkadziesiąt odcinków animacji z bohaterami popularnych serii zabawek LEGO® w rolach głównych. W „Lego Friends” można sprawdzić, co słychać u piątki przyjaciółek z Heartlake City, „Lego Chima” przeniesie widzów do fantastycznego królestwa zwierząt, a „Lego Ninjago Reaktywacja” uchyli rąbka tajemnic Spinjitzu. Wszystkie bajki obejrzysz pod tym adresem:

http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/kategoria/8470095/miesiac-z-filmami-lego

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

email: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Złota Antena dla Orange Polska – Firmy Roku 2014

26 marca 2015
Złota Antena dla Orange Polska – Firmy Roku 2014

Podczas XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów, na specjalnej gali, przyznane zostały nagrody Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów. Złotą Antenę dla firmy 2014 roku otrzymał Orange Polska, nagrodzony za projekt Szerokopasmowe Lubuskie. Nagrodę odebrał prezes Bruno Duthoit.

"Bardzo się cieszę, że mogę odebrać „Złotą Antenę” dla Orange Polska. Każda nagroda jest dla nas dowodem, że nasze zaangażowanie na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego ma sens. Dziś infrastruktura to nie tylko drogi i tory kolejowe, ale również inwestycje w sieci szerokopasmowe. To one pozwalają nam łączyć nowe pomysły z technologią, podnosić jakość życia i zwiększać możliwości rozwoju. Złota Antena Świata Telekomunikacji jest dowodem na to, że Orange Polska uczestniczy we wprowadzaniu tych zmian" – powiedział Bruno Duthoit, odbierając nagrodę podczas Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten.

Orange Polska został nagrodzony za skuteczne zarządzanie i realizację projektu Szerokopasmowe Lubuskie. Kapituła doceniła wzorową współpracę publiczno-prywatną z Urzędem Marszałkowskim województwa lubuskiego oraz pro klienckie nastawienie towarzyszące planowaniu i realizacji inwestycji, które skutkowało wybudowaniem 1418 km linii światłowodowych szybkiego internetu w latach 2011-2014. Sieć ta objęła swoim zasięgiem 52 tysiące mieszkańców województwa lubuskiego, którzy zyskali realną możliwość korzystania z nowoczesnych technologii, a cały region impuls do szybszego rozwoju gospodarczego.

„Złote Anteny” świata telekomunikacji oraz „Kryształowe Anteny” świata mediów, to nagrody dla osób, firm i instytucji, które wyróżniają się i przyczyniają do rozwoju tych sektorów w Polsce. Poza Orange Polska w tym roku wyróżniono też m.in. Magdalenę Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, która została laureatką Złotej Anteny w kategorii człowiek roku.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

email: biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top