Informacje prasowe

Pierwszy trening Reprezentacji z Majewskim

01 października 2009
Pierwszy trening Reprezentacji z Majewskim

Trener kadry Stefan Majewski, poprowadził w środę trening… Reprezentacji Dziennikarzy Polskich, sponsorowanej przez Orange.

W Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie pojawili się m.in. Tomasz Zubilewicz, Dariusz Tuzimek, Jakub Kwiatkowski, Robert Błoński i Sergiusz Ryczel. Dziennikarze ambitnie podeszli do treningu i sumiennie wykonywali wszystkie polecenia trenera Majewskiego. Wszyscy trenowali z wielkim zaangażowaniem, co, muszę przyznać, bardzo mi zaimponowało. Kondycja i umiejętności techniczne dziennikarzy stały na niezłym poziomie – powiedział Majewski.

Zadowolenia nie krył także etatowy selekcjoner reprezentacji dziennikarzy Wojciech Jagoda. Trening z selekcjonerem reprezentacji Polski podziałał na moich piłkarzy mobilizująco, co było dziś widać na hali. Z jednej strony była to dla nas świetna zabawa, z drugiej okazja do przyjrzenia się warsztatowi pracy trenera Majewskiego. Jestem przekonany, że piłkarze kadry tak samo dobrze przyjmą nowego trenera, jak my dzisiaj – dodał.

Po treningu role się odwróciły i to dziennikarze doszli do głosu, pytając trenera Majewskiego zarówno o sytuację kadry, prawdopodobne składy na najbliższe mecze z Czechami i Słowacją oraz elementy ustawienia. Selekcjoner cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, a efekt tych rozmów z pewnością poznamy kupując najbliższe wydania gazet lub oglądając telewizję.


Informacje prasowe

Plany doMowe za pół ceny

01 października 2009
Plany doMowe za pół ceny

Od dziś klienci indywidualni podpisujący umowy na korzystanie z telefonii stacjonarnej mogą otrzymać 50 lub 30 proc. obniżki na abonament we wszystkich planach doMowych. Wystarczy podpisać umowę na 24 lub 12 miesięcy.

W przypadku umowy na okres 24 miesięcy przez pół roku klient będzie płacił tylko połowę ceny abonamentu. Oznacza to, że w najpopularniejszym planie tp60 już za 25 złotych będzie miał do dyspozycji godzinę na rozmowy, w tp300 za 35 złotych porozmawia przez 5 godzin,

a w planie tp1200 dostaje aż 20 godzin za 45 złotych.

Gdy ktoś będzie zainteresowany podpisaniem krótszej umowy - na 12 miesięcy, również może liczyć na obniżkę opłat. Przez 3 miesiące zapłaci za abonament o 30 proc. mniej, co oznacza, że w trakcie trwania umowy za jeden miesiąc korzystania z telefonu zapłaci tylko kilka złotych.

Oferta obowiązuje od 1 października 2009 r. do 31 marca 2010 r. Dotyczy wszystkich planów doMowych, z których korzysta już ponad 1 mln klientów TP. Szczegóły dotyczące planów doMowych i nowej promocji znajdują się na stronie: www.tp.pl.


Informacje prasowe

29 groszy za minutę w ofercie abonamentowej Orange

29 września 2009
29 groszy za minutę w ofercie abonamentowej Orange

Od 29 września br. w ofercie abonamentowej Orange można skorzystać z promocji, w której cena minuty połączenia do wszystkich sieci z wyjątkiem Play i Cyfrowego Polsatu, zostaje obniżona do 29 gr. Promocyjne stawki obowiązują przez cały czas trwania umowy.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy przedłużając dotychczasową umowę lub kupując nową aktywację wybiorą Orange abonament 55 z umową na czas określony - 24, 30 lub 36 miesięcy.

Główne składniki oferty przedstawiają się następująco:

Kwota abonamentu

55 zł z VAT

Liczba minut na połączenia do wszystkich sieci w abonamencie

150 min.

Cena za minutę połączenia

W ramach abonamentu

Po wykorzystaniu abonamentu

Do wszystkich sieci z wyjątkiem Play i Cyfrowego Polsatu

0,37 zł z VAT

0,29 zł z VAT

Do Play

0,74 zł z VAT

0,75 zł z VAT

Do Cyfrowego Polsatu

0,63 zł z VAT

0,59 zł z VAT

Cena za SMS do wszystkich sieci

0,20 zł z VAT

Cena za MMS do wszystkich sieci

0,40 zł z VAT

Promocja jest dostępna także dla klientów przenoszących swój numer z innych sieci oraz użytkowników telefonów na kartę, którzy przeniosą swój numer do promocyjnej oferty abonamentowej. Klienci, którzy mają już telefon w ofercie abonamentowej Orange, mogą skorzystać z niej po uregulowaniu opłaty migracyjnej.

Promocja trwa do 27 października br.

Scroll to Top