Informacje prasowe

Piksele – premiera kolejnej filmowej koprodukcji TP

28 maja 2010
Piksele – premiera kolejnej filmowej koprodukcji TP

Kilka różnych historii, które połączył ... telefon komórkowy. „Piksele" w reżyserii Jacka Lusińskiego z przymrużeniem oka pokazują absurdalne sytuacje, które - odpowiednio przedstawione - trafiają na pierwsze strony codziennych gazet. Wystarczy skandalizujące zdjęcie zrobione telefonem komórkowym i dopisana do niego historia. Film, w którego produkcji uczestniczyła również Telekomunikacja Polska, dziś (28 maja) trafia na ekrany kin.

- Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. (...) Wystarczy telefon komórkowy, w którego pamięci zostały zapisane przypadkowe zdjęcia, by stworzyć intrygującą opowieść, pełną nietuzinkowych postaci - mówi o swoim filmie reżyser Jacek Lusiński.  - Nad wydarzeniami przewijającymi się przez 100 minut filmu, nadrzędną rolę pełni poczucie humoru - po prostu śmiech, dzięki któremu udaje się nam wszystkim przetrwać absurdy dnia codziennego - dodaje.

Piksele to już 11. film fabularny, który powstał przy udziale Telekomunikacji Polskiej jako koproducenta. W tym roku swoje premiery miały również inne koprodukcje TP - „Różyczka" w reż. Jana Kidawy - Błońskiego oraz „Trick" Jana Hryniaka, a w trakcie produkcji jest kolejny film - komedia pt. „Od pełni do pełni" w reż. Tomasza Szafrańskiego.

Więcej informacji oraz zwiastun filmu można znaleźć na stronie www.orangefilm.pl


Informacje prasowe

Orange Ekstra Numer – dwa numery w jednym telefonie

27 maja 2010
Orange Ekstra Numer – dwa numery w jednym telefonie

Orange testuje usługę Ekstra Numer, która pozwala na korzystanie z dwóch numerów telefonicznych na jednej karcie SIM. W teście mogą brać udział klienci posiadający aktywną kartę SIM w dowolnej ofercie Orange.

Używając Orange Ekstra Numer można łączyć się z internetem, rozmawiać oraz SMS-ować i MMS-ować używając dwóch numerów w jednym telefonie. Dzięki temu klienci Orange nie będą musieli kupować specjalnego aparatu telefonicznego na dwie karty, nosić dwóch telefonów czy też przekładać kart. W każdej chwili będą mogli odbierać połączenia przychodzące na oba numery i łatwo przełączać się między nimi wybierając ten, z którego chcą się połączyć lub wysłać wiadomość.

Testy nowej usługi potrwają do 30 czerwca 2010 r. Aby wziąć w nich udział należy wysłać SMSa o treści EN na numer 8041. O zakwalifikowaniu się do testu uczestnik zostanie poinformowany SMSem, w ciągu 24 godzin. W ramach testu do aktualnie używanej karty SIM zostanie przypisany drugi numer telefoniczny, z planem taryfowym na kartę - Orange POP.

Używając Ekstra Numeru uczestnik testu może wykonywać połączenia głosowe, wysyłać SMS i MMSy oraz korzystać z transmisji danych. Przełączenie połączeń wychodzących na Ekstra Numer następuje po wybraniu kodu *121*2# i wciśnięciu klawisza połączenia. Powrót do numeru głównego następuje po wybraniu kodu *121*1#. Aby sprawdzić, jaki numer jest aktualnie ustawiony do połączeń wychodzących wystarczy wybrać kod *141*#, informacje są wyświetlane na ekranie telefonu.

Warunkiem wykonywania połączeń z Ekstra Numeru jest doładowanie konta zgodnie z Regulaminem świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Szczegóły oferty oraz regulamin są dostępne na stronie:

http://www.orange.pl/portal/map/map/discover?null&articleId=4759523

Zobacz też na http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/


Informacje prasowe

Karta do iPad’a – micro SIM w Orange

27 maja 2010
Karta do iPad’a – micro SIM w Orange

Od dziś klienci kupujący usługi mobilnego internetu w Orange mogą wybierać między standardową kartą SIM a kartą micro SIM, współpracującą z najnowszym urządzeniem firmy Apple - iPad'em. Dzięki temu polscy użytkownicy iPad'ów będą mogli w pełni korzystać z ich możliwości w połączeniu z szybkim internetem mobilnym.

Mimo niewielkich wymiarów (15 x 12 milimetrów), karta micro SIM 3G Orange spełnia wszystkie funkcje tradycyjnej karty SIM, w tym umożliwia korzystanie z szybkiego mobilnego internetu w technologiach GSM/3G/HSPA/CDMA.

Karty micro SIM można dostać wraz z usługą mobilnego internetu Orange Free (dla klientów indywidualnych) oraz Business Everywhere (dla firm). Można je kupić w Salonach Sprzedaży oraz sklepie internetowym na www.orange.pl. Karty micro SIM są dostępne wyłącznie w ofertach bez modemu.

W ofercie Orange Free bez modemu, klienci indywidualni dostają rabat w wysokości 25 proc. ceny wybranego abonamentu na cały czas trwania umowy a ponadto comiesięczne pakiety złotówek do wykorzystania na połączenia telefoniczne z telefonu w Orange oraz pakiety SMS-ów.

Szczegóły oferty Orange Free bez modemu

abonament

39,50 zł

Standard

Optimum

Premium

Platinum

cena

39,50 zł

60 zł

75 zł

120 zł

150 zł

promocja na abonament

na cały okres trwania umowy

25 % taniej

limit transferu

2 GB

4 GB

7 GB

20 GB

35 GB

pakiet złotówek*

0 zł

20 zł

20 zł

30 zł

30 zł

pakiet SMS

0

50

50

60

70

 

Klienci biznesowi zainteresowani micro SIM-ami mogą wybierać wśród ofert Business Everywhere Profit oraz Business Everywhere bez modemu. W zależności od wybranej opcji zaoszczędzą płacąc za abonament 1 zł nawet  przez 8 miesięcy lub dostając rabat do 25 proc. ceny abonamentu, na cały czas trwania umowy.

*  *  *

Karta SIM (Subscriber Identity Module) umożliwia identyfikację abonenta w sieci komórkowej oraz pozwala na magazynowanie informacji - np. na przechowywanie książki tele-adresowej użytkownika. Standardowa karta SIM ma wymiary: 25 x 15 milimetrów.

Więcej informacji na www.orange.pl

Ilustrację można pobrać ze strony http://biuroprasowe.tp.pl

lub http://biuroprasowe.tp.pl/pl/presskit

 

Scroll to Top