Informacje prasowe

Piotr Muszyński współprzewodniczącym komitetu telekomunikacyjnego AmCham

14 grudnia 2010
Piotr Muszyński współprzewodniczącym komitetu telekomunikacyjnego AmCham

Piotr Muszyński, wiceprezes Zarządu TP ds. Operacyjnych, został wybrany na współprzewodniczącego komitetu  telekomunikacyjnego Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce (AmCham).

„Wybór ten jest potwierdzeniem wiarygodności Grupy TP w oczach zagranicznych inwestorów i docenieniem jej pozycji na rynku telekomunikacyjnym” – powiedział prezes Grupy TP Maciej Witucki.

To kolejne wyróżnienie prestiżowego gremium biznesowego dla Grupy TP. We wrześniu Maciej Witucki został wybrany na stanowisko prezesa Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP).

Piotr Muszyński, ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Zaawansowany Program Zarządzania organizowany przez IESE Business School Uniwersytetu Nawarry. W TP od 2001, początkowo Dyrektor Pionu Obsługi Klienta, w latach 2005 - 2006 Dyrektor Dywizji Obsługa i Sprzedaż, od roku 2006 do września 2008 - Dyrektor Wykonawczy Grupy TP ds. Obsługi i Sprzedaży. W 2008 roku powołany na Członka Zarządu TP ds. Operacyjnych, a od listopada 2009 Wiceprezes Zarządu TP.

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców amerykańskich działających na Polskim rynku. W tym roku minęło już dwadzieścia lat, od kiedy firmy amerykańskie zaczęły na wielką skalę inwestować w Polsce. Obecnie są piątym co do wielkości inwestorem zagranicznym w Polsce. Oprócz kapitału, Amerykanie wnieśli do Polski wiele pozytywnych rozwiązań takich jak nowoczesne technologie , know-how i kulturę biznesową.


Informacje prasowe

TP testuje super szybką neostradę 40 Mb/s

14 grudnia 2010
TP testuje super szybką neostradę 40 Mb/s

Klienci Telekomunikacji Polskiej będą mogli testowo korzystać z internetu o prędkości 40 Mb/s w technologii VDSL2. Dzięki testom TP zbada stabilność usługi i zadowolenie użytkowników. Pozytywne wyniki pozwolą na wprowadzenie w 2011 roku super szybkiej neostrady do oferty komercyjnej.

TP zaproponuje testowanie internetu 40 Mb/s klientom, którzy korzystają już z neostrady. Test jest darmowy - nie wiąże się z dodatkowymi opłatami za podniesioną prędkość. W pierwszej fazie doradcy z TP będą się kontaktować z wybranymi klientami by zaprosić ich do testów. TP nie wyklucza, że w kolejnym etapie stworzy dla klientów możliwość zgłaszania się do udziału w teście.

Technologia VDSL2 umożliwia połączenie istniejącej już instalacji miedzianej w domach i mieszkaniach z siecią światłowodową znajdującą się na zewnątrz. Dzięki temu możliwe jest zaoferowanie bardzo szybkiego internetu na szeroką skalę, w bardzo krótkim czasie, ze względu na możliwość wykorzystania istniejącej infrastruktury.

To kolejny test technologii VDSL2 realizowany przez TP. W maju i czerwcu tego roku z bardzo szybkiego internetu oraz telewizji IPTV w nowej technologii korzystało ponad 100 studentów Politechniki Warszawskiej – bardzo aktywnych i wymagających internautów. To pozwoliło zweryfikować możliwości tej technologii w realnych warunkach, przy dużym obciążeniu sieci.


Informacje prasowe

W sklepie orange.pl drugi telefon w prezencie za złotówkę

07 grudnia 2010
W sklepie orange.pl drugi telefon w prezencie za złotówkę

W świątecznej promocji sklepu internetowego www.orange.pl, kupując nową aktywację lub przedłużając dotychczasową umowę, wraz z wybranym telefonem można dostać drugi telefon bez umowy za 1 zł.

W promocji jest do wyboru 10 różnych zestawów składających się telefonu głównego

i dodatkowego za złotówkę. Dzięki temu zamawiając usługi Orange można sprawić wspaniały prezent świąteczny bliskiej osobie.

Zestawy promocyjne do wyboru:

Telefon główny Telefon dodatkowy

(za 1 zł)

Delfin 79*

Pelikan 79*

Delfin 99*

Pantera 99*

Pantera 199* Delfin 79**

Pelikan 79**

Delfin 99**

Pantera 99**

Pantera 199**
Sony Ericsson ElmTM J10i /3G Sony Ericsson CedarTM J108 v v v
Sony Ericsson JalouTM F100i /3G Sony Ericsson CedarTM J108 v v v v v v
Sony Ericsson SatioTM U1i /3G Sony Ericsson CedarTM J108 v v v
Sony Ericsson XperiaTM X8 /3G Sony Ericsson CedarTM J108 v v v v v v
LG GT505 /3G LG A310 v v v v v v
LG GT540 Swift /3G LG A310 v v v v v v
Nokia 5230 z zestawem nawigacyjnym /3G Nokia C3 v v v v v v
Nokia 6303i Nokia C3 v v v v v v
Samsung S5530 /3G Samsung S5230 Avila z nawigacją v v v v v v
Samsung S5620 Monte /3G Samsung S5230 Avila z nawigacją v

* Pod warunkiem zawarcia lub przedłużenia umowy abonamentowej na okres 24 miesięcy.

** Pod warunkiem zawarcia umowy abonamentowej na okres 36 miesięcy lub przedłużenia umowy na okres 30 lub 36 miesięcy

V – Zestaw telefonów dostępny we wskazanym abonamencie.

Aby skorzystać z oferty wystarczy, wejść na stronę www.orange.pl, wybrać jednen z telefonów głównych objętych promocją i rozpocząć składanie zamówienia na nową aktywację lub przedłużenie umowy, z abonamentem o wartości co najmniej 79 zł. Po przejściu do drugiego etapu zamówienia, w sekcji „dodatkowe akcesoria”, potwierdzić chęć otrzymania dodatkowego telefonu za 1 zł i dokończyć składanie zamówienia. Oba wybrane telefony zostaną dostarczone przesyłką kurierską wraz z nową umową.

Promocja dotyczy klientów którzy wybiorą jedną z ofert w taryfach Delfin, Pelikan lub Pantera w Orange wraz z umową na 24 lub 36 miesięcy, w przypadku nowych klientów oraz na 24, 30 i 36 miesięcy w przypadku klientów przedłużających umowę

Oferta promocyjna trwa od 7 do 31 grudnia 2010 r., lub do wyczerpania zestawów.

Więcej na stronie: www.orange.pl

Scroll to Top