Informacje prasowe

Podwójne prezenty w świątecznej promocji Orange na kartę

15 listopada 2011
Podwójne prezenty w świątecznej promocji Orange na kartę

Ruszyła świąteczna promocja doładowań w Orange na kartę i w Zetafonie. Na klientów czekają prezenty, a wśród nich nawet 125 SMS-ów i MMS-ów oraz nawet 500 minut na połączenia do wszystkich sieci. Każde doładowanie wykonane w ramach promocji jest nagradzane. Doładowujący może przekazać prezent bliskiej osobie, a Orange go podwoi.

Z promocji świątecznej mogą skorzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę i oferty Zetafon. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 8018, aby po każdym doładowaniu  dokonanym w okresie promocji otrzymywać dodatkowe minuty lub SMS-y i MMS-y.

Każdorazowo użytkownik może zdecydować czy zatrzyma prezent dla siebie, czy podaruje go wybranej osobie, korzystającej z oferty Orange na kartę. Aby zatrzymać prezent dla siebie wystarczy wysyłać SMS o treści „JA <ID prezentu>”, pod numer 8018, a żeby go  przekazać, wpisać w treści „<numer bliskiej osoby> <ID prezentu>”. Orange podwoi prezent obdarowanym w ten sposób osobom.

Wielkość oraz rodzaj prezentu zależą od wartości doładowania. Szczegóły prezentuje poniższa tabela (ceny z VAT):

Nominał doładowania

Prezent dla właściciela

Prezent dla obdarowanej osoby

Ważność środków

ID prezentu

5 zł

50 SMS/MMS do Orange

100 SMS/MMS do Orange

14 dni

50SMS

10 zł

125 SMS/MMS do Orange

250 SMS/MMS do Orange

14 dni

125SMS

25 zł

40 minut do Orange

80 minut do Orange

31 dni

40MIN

40 zł

80 minut do Orange

160 minut do Orange

31 dni

80MIN

50 zł

100 minut do wszystkich

200 minut do wszystkich

31 dni

100MIN

100 zł

200 minut do wszystkich

400 minut do wszystkich

31 dni

200MIN

200 zł

500 minut do wszystkich

1000 minut do wszystkich

31 dni

500MIN

 

Szczegóły oraz regulamin usługi są dostępne na stronie www.orange.pl


Informacje prasowe

11 listopada Orange zaoferuje iPhone’a 4S w Polsce

10 listopada 2011
11 listopada Orange zaoferuje iPhone’a 4S w Polsce

Od 11 listopada klienci Orange w Polsce będą mogli kupić iPhone’a 4S. Będzie on dostępny m. in. w planach taryfowych „Pantera II w Orange” z umową na 24 miesiące już od 939 zł za model 16 GB, 799 PLN za model 32 GB oraz 1259 PLN za model 64 GB. iPhone’a 4 w wersji 8 GB będzie można kupić za 479 zł.

iPhone 4S jest najlepszym telefonem z rodziny iPhone w historii tej marki. Został wyposażony w wiele niesamowitych, nowych funkcji, zaś dwurdzeniowy układ Apple A5 gwarantuje doskonałą wydajność i wspaniałe możliwości graficzne. Nowe kamery z zaawansowaną optyką umożliwiają nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD 1080p. Rynkowa premiera telefonu iPhone 4S zbiega się w czasie z premierą najbardziej zaawansowanego systemu operacyjnego na urządzenia mobilne iOS 5. Wprowadza on ponad 200 nowych funkcji i udostępnia użytkownikom iCloud - przełomowy pakiet bezpłatnych usług działających w „chmurze obliczeniowej”. Dzięki nim  możliwe jest automatyczne, bezprzewodowe zapisywanie plików w chmurze i przesyłanie ich na wszystkie zarejestrowane urządzenia - iPhone, iPad, iPod touch, a także z komputery Mac i PC.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy po raz kolejny zaproponować naszym klientom iPhone’a najnowszej generacji", powiedział Mariusz Gaca, prezes PTK Centertel i Dyrektor Wykonawczy Grupy TP ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów. "By zapewnić naszym klientom możliwość pełnego wykorzystania tego urządzenia, przygotowaliśmy szereg różnych planów taryfowych, które mogą wybrać kupując iPhone’a w Orange."

Klienci Orange będą mogli kupić iPhone’a 4S w sklepie internetowym na www.orange.pl począwszy od piątku, 11 listopada. Od 12 listopada będzie on także dostępny w wybranych salonach sprzedaży Orange.

Szczegóły cenowe oferty z iPhone’m 4S, dostępnej w Salonach Sprzedaży Orange z wybranymi planami taryfowymi Pantera II w Orange i umową na 24 miesiące (ceny z VAT):

Plan taryfowy

Pantera II 300

Pantera II 450

Pantera II 750

Cena abonamentu

89,90 zł

129,90 zł

199,90 zł

Minuty na połączenia do wszystkich sieci, zamienne na SMS-y

300 min.

450 min.

750 min

Pakiet na transmisję danych

1 GB

1,5 GB

2 GB

iPhone 4S 16GB

1 679 zł

1 359 zł

939 zł

iPhone 4S 32GB

2 139 zł

1 819 zł

1 399 zł

iPhone 4S 64GB

2 599 zł

2 279 zł

1 859 zł

iPhone 4 8GB

1 219 zł

899 zł

479 zł

 

Szczegóły oferty będą dostępne od 11 listopada, na stronie www.orange.pl

Aby uzyskać więcej informacji na temat iPhone’a 4S prosimy odwiedzić stronę www.apple.com/iphone


Informacje prasowe

Twoja Perspektywa – rusza IV edycja ogólnopolskiego programu dla studentów

10 listopada 2011
Twoja Perspektywa – rusza IV edycja ogólnopolskiego programu dla studentów

Trzymiesięczne płatne praktyki, nagrody w wysokości nawet 10 tys. zł oraz cykl warsztatów czekają na studentów, którzy wezmą udział w IV edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego Twoja Perspektywa. Organizatorami są Telekomunikacja Polska oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przy współpracy Business for Society. Celem programu jest zbliżenie świata nauki i biznesu, rozwijanie kompetencji studentów tak, aby odpowiadały one potrzebom rynku pracy.

Na program Twoja Perspektywa składają się: cykl ponad 50 warsztatów, program ambasadorski oraz ogólnopolski konkurs. W bieżącej edycji programu Twoja Perspektywa weźmie udział już 18 uczelni, o 5 więcej niż rok temu. W samym konkursie, rok temu uczestniczyło 2457 studentów ze 197 uczelni (dla porównania w II edycji – 1307 uczestników z 160 uczelni). W warsztatach zorganizowanych w poprzednich trzech edycjach wzięło udział ponad 1500 studentów.

Podczas warsztatów prowadzonych przez praktyków i trenerów z Grupy TP, studenci z 18 uczelni partnerskich będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę nie tylko z zakresu telekomunikacji czy ekonomii, ale też autoprezentacji lub prowadzenia negocjacji. Będą mieli okazje zapoznać się z zagadnieniami biznesowymi i technicznymi projektu EURO2012 oraz niezwykle popularnej kampanii marketingowej z udziałem Serca i Rozumu.

- Jesteśmy przekonani, że Twoja Perspektywa ułatwi studentom wejście na rynek pracy, a jednocześnie poszerzy ich wiedzę na temat branży telekomunikacyjnej. To z kolei pomoże firmom - w tym również Grupie TP - w pozyskaniu dobrze przygotowanych i kreatywnych specjalistów.  Współpraca ze środowiskiem akademickim oparta na otwartych relacjach i wsłuchaniu się w potrzeby uczestników naszego programu daje możliwość osiągnięcia efektu synergii – powiedział Zbigniew Krzysztoń, Dyrektor Departamentu Rekrutacji i Rozwoju Pracowników Grupy TP.

- Cieszymy się, że nasz program cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że dzięki rozszerzeniu programu na kolejne miasta w Polsce, w tegorocznej edycji projektu weźmie udział jeszcze więcej studentów, którzy będą mogli skorzystać z bogatej oferty programu, m.in. z możliwości udziału w EUROpraktykach 2012 – powiedział Marcin Kasperek, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Twoja Perspektywa to także Program Ambasadorski Grupy TP, oparty na ścisłej współpracy firmy z uczelniami za pośrednictwem grupy ok. 90 ambasadorów. Ambasadorzy, wyłonieni spośród studentów uczelni partnerskich, zyskują możliwość poznania Grupy TP oraz odbycia płatnych praktyk. Dodatkowym atutem  są szkolenia stacjonarne, e-learningowe oraz udział w wirtualnej grze biznesowej. Ambasadorzy będą mogli  wziąć udział w projekcie  EURO 2012.

Podobnie jak w poprzednich edycjach programu, również w tym roku odbędzie się ogólnopolski konkurs dla studentów, których pasją są nowoczesne technologie marketing i zarządzanie. W konkursie mogą wziąć udział studenci ze wszystkich uczelni w Polsce, którzy ukończyli pierwszy rok studiów, ale nie ukończyli jeszcze 26 roku życia.

Nowością w programie są Studenckie Kluby Orange działające już w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. To inicjatywa, której celem jest działalność edukacyjna w zakresie nowych technologii, jak również kreowanie postaw wolontariackich, które są bardzo istotne dla Grupy TP.

Więcej informacji o III edycji programu znajduje się na stronie www.twojaperspektywa.pl. Zapraszamy do kontaktu z Campus Recruiterem programu, Agnieszką Krawczyńską, agnieszka.krawczynska@twojaperspektywa.pl, tel.  503 526 809.

Scroll to Top