Informacje prasowe

Ponad 20 francuskich filmów w Telewizji Tu i Tam bezpłatnie dla wszystkich internautów

17 stycznia 2013
Ponad 20 francuskich filmów w Telewizji Tu i Tam bezpłatnie dla wszystkich internautów

Od 17 stycznia w Telewizji Tu i Tam można oglądać filmy biorące udział w tegorocznym festiwalu francuskiego kina - MyFrenchFilmFestival. O nagrody ubiega się  10 filmów długometrażowych i 10 krótkometrażowych zrealizowanych przez młodych francuskich twórców. Wszystkie filmy konkursowe, a także 3 tytuły prezentowane poza konkursem, są dostępne w Telewizji Tu i Tam - bezpłatnie, dla wszystkich internautów.

MyFrenchFilmFestiwal to pierwszy festiwal filmowy, którego repertuar można obejrzeć wyłącznie przez internet. Jego celem jest popularyzowanie twórczości młodego kina francuskiego. Odbywa się już po raz trzeci, w tym roku filmy są dostępne w 12 językach, w tym – po raz pierwszy – także z napisami w języku polskim.

Internauci korzystający z telewizji Tu i Tam mogą obejrzeć wszystkie 23 festiwalowe filmy za darmo. Są one dostępne w obydwu bezpłatnych pakietach, Hello i Fun, dzięki czemu mają do nich dostęp nie tylko klienci Orange Polska, ale wszyscy zainteresowani. Filmy można oglądać na różnych urządzeniach – na komputerze, smartfonie czy tablecie. Festiwal potrwa do 17 lutego.

 

Opisy filmów, zwiastuny i wiele innych dodatkowych informacji można znaleźć na http://www.myfrenchfilmfestival.com/pl/ Można tu także głosować na filmy.

Poniżej linki do pakietów Hello i Fun Telewizji Tu i Tam, w których dostępne są filmy MyFrenchFilmFestiwal

http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/pakiet/8473784/pakiet-fun

http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/pakiet/8473786/pakiet-hello

Zwiastun festiwalu można obejrzeć tu

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Serce i Rozum najpopularniejszym profilem na polskim Facebooku

16 stycznia 2013
Serce i Rozum najpopularniejszym profilem na polskim Facebooku

Profil Serce i Rozum z ponad 1,6 mln fanów jest już najpopularniejszym profilem na polskim Facebooku. Na ten sukces złożyły się przede wszystkim konsekwentnie realizowana strategia prowadzenia profilu oraz niesłabnąca popularność obu postaci.

Serce i Rozum pojawili się na polskim Facebooku w październiku 2010 roku. W ciągu trzech pierwszych miesięcy polubiło ich 40 tys. fanów, a fanpage znalazł się w TOP 10 najszybciej rosnących stron na Facebooku. Od początku profil przyjął kilka strategicznych założeń, które zapewniły mu niesłabnącą popularność. Zgodnie z duchem social media fani mieli dostają to, czego oczekują, nie zapominając o wartościach marki Orange.

- Fanpage Serca i Rozumu poprzez zabawę wprowadza w świat ofert Orange w lekki i przyjazny sposób. Atrakcyjny kontent na profilu zapewnia i gwarantuje rozrywkę, podtrzymuje zaangażowanie i powoduje, że fanów wciąż przybywa. To wartość dodana dla całej platformy komunikacyjnej i miejsce interakcji z jej miłośnikami – mówi Paweł Patkowski, Dyrektor Marki, Mediów i Komunikacji.

W 2011 r. działania wokół profilu zostały docenione nagrodami: Grand Webstar 2011, nagrodą Klubu Twórców Reklamy 2011, Golden Arrow 2011 oraz wyróżnieniem Złote Orły 2011. W kolejnym roku profil Serca i Rozumu stał się drugim, najpopularniejszym miejscem na polskim Facebooku. Nasi brandheroes zdobyli serca prawie 900 tys. nowych fanów. Rok 2012 był również czasem wielkiej przeprowadzki Serca i Rozumu do Orange.

W ubiegłym roku 409 wpisów wywołało ponad 1.6 mln „lubię to”, 126 tys. komentarzy i 187 tys. udostępnień. W sumie w ciągu roku ponad 57 tys. osób zaangażowało się w dodatkowe aplikacje dostępne na profilu. Fanów wciąż przybywa i są to fani lojalni – to największa wartość profilu Serce i Rozum na Facebooku.

Profilem Serca i Rozumu na Facebooku zarządza agencja Lemon Sky. Autorami postaci Serce i Rozum oraz platformy komunikacji jest agencja Publicis.

Pobierz materiały dodatkowe.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Szalone ceny smartfonów w Orange

15 stycznia 2013
Szalone ceny smartfonów w Orange

Od dziś do 22 stycznia br Orange uruchamia kolejną edycję szalonych dni, dzięki którym klienci mogą zaoszczędzić nawet do 940 zł. W czasie promocji przecenione zostały nowoczesne smartfony, wśród których każdy z klientów znajdzie coś dla siebie.

Z szalonych dni w Orange mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni chcący kupić smartfona z nową aktywacją oraz klienci przedłużający umowę. Wystarczy, że do 22 stycznia wybiorą jeden z nowoczesnych telefonów oferowanych razem z atrakcyjnym planem taryfowym i umową na 24 miesiące.

Do wyboru jest sześć smartfonów:

  • Samsung Chat 357 w Smart Planie Halo 29,90 zł kosztuje teraz 1 zł zamiast 149 zł;
  • cena Samsunga Galaxy S III w Smart Planie Multi 129,90 zł obniżona została do 99 zł, wcześniej było to 1039 zł;
  • Samsunga  Galaxy S II w Smart Planie Halo 79,90 zł przeceniono o 848 zł i można go kupić za złotówkę;
  • Sony Xperia J w Smart Planie Multi 49,90 zł kosztuje 49 zł zamiast 299 zł;
  • Sony Xperię Tipo dostać można za 149 zł w Smart Planie Halo 29,90 zł i za 1 zł w Smart Planie Halo 39,90 zł (stare ceny to odpowiednio 329 zł i 229 zł);
  • cenę HTC Desire C w Smart Planie Multi 49,90 zł obniżono z 339 zł do złotówki.

Więcej na temat szalonych dni tutaj

*  *  *

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top