Informacje prasowe

Ponad 400 godzin piłkarskich emocji w Orange sport

04 sierpnia 2010
Ponad 400 godzin piłkarskich emocji w Orange sport

Wszystkie 240 meczów, z czego aż 180 na żywo, analizy, komentarze ekspertów i powtórki najciekawszych akcji - to propozycja telewizji Orange sport dla fanów Ekstraklasy na rozpoczynający się sezon.

- Nadchodzący sezon Ekstraklasy zapowiada się niezwykle emocjonująco. Na ligowych boiskach zobaczymy takich piłkarzy jak Smolarek, Wichniarek, Żurawski, Żewłakow. Kluby - zwłaszcza stołeczne Legia i Polonia - prześcigają się w zdobywaniu czołowych piłkarzy. O odzyskanie tytułu będzie z całych sił walczyć Wisła, ale i Lech marzy o obronie pierwszego miejsca. A jak spiszą się Widzew Łódź i Górnik Zabrze, którzy z ambitnymi planami wrócili do Ekstraklasy? Warto z nami oglądać Ekstraklasę - zapewnia Janusz Basałaj, redaktor naczelny stacji.

Wszystkich, którym brakuje już piłkarskich emocji, zapraszamy do Orange sport info w przeddzień startu rozgrywek Ekstraklasy. W magazynie Ekstraklasa raport przez 3 godziny (20.00 - 23.00) o nadchodzących spotkaniach dyskutować będą piłkarze, trenerzy, dziennikarze, a od godz. 22:15 - w specjalnym wydaniu Hyde Parku - kibice.

Później, zawsze od piątku do niedzieli, na antenie Orange sport będzie można oglądać wszystkie mecze każdej kolejki. Tak jak dotychczas, sześć z nich stacja pokaże na żywo, pozostałe 2 będą retransmitowane. Niedziela wieczór, po zakończeniu ostatniego meczu, to czas na podsumowanie kolejki. Począwszy od nowego sezonu, nasz magazyn Ekstraklasa Raport przenosimy z poniedziałku na niedzielę. Przez najbliższe 2 kolejki Ekstraklasa raport będzie się rozpoczynać o godz. 21:15, a później o godz. 19.15. Stałymi komentatorami będą nie tylko byli piłkarze, m.in. Radosław Gilewicz, Andrzej Iwan, Jacek Zieliński, ale też zagorzali kibice, jak np. wokalista zespołu Lady Pank Janusz Panasewicz. Z kolei zapowiedź każdej kolejki przez cały sezon będzie można oglądać w czwartki o godz. 20:00 na antenie Orange sport info.

Tak jak w ubiegłych sezonach mecze z udziałem dwóch śląskich drużyn komentowane będą w śląskiej gwarze. Natomiast wybrany mecz kolejki skomentują kibice w programie „Teraz Kibice Mówią".


Informacje prasowe

TP rozdaje bony na zakupy – nawet na 250 zł

30 lipca 2010
TP rozdaje bony na zakupy – nawet na 250 zł

Od 1 sierpnia klienci indywidualni, którzy zdecydują się na korzystanie z telefonii stacjonarnej, w jednym z wybranych planów doMowych, otrzymają bony Sodexo na zakupy o wartości od 50 do 250 zł. Wystarczy podpisać umowę na 12, 18 lub 24 miesiące.

Najwięcej, bo 250 zł można zaoszczędzić na zakupach wybierając plan doMowy tp 1200 lub 300 przy umowie na 24 miesiące. Wybierając plan doMowy tp 1200 lub 300 na 12 lub 18 miesięcy można otrzymać bon na 100 zł lub 150 zł.

Na prezent mogą liczyć również klienci, którzy zdecydują się na najtańszy plan doMowy tp 60. Czekają na nich bony o wartości 50 zł, 100 zł lub 200 zł. Wartość bonu zależy od długości zawieranej umowy, odpowiednio na 12, 18 lub 24 miesiące.

Oferta obowiązuje do 31 stycznia 2011 r. Szczegóły dotyczące planów doMowych i nowej promocji znajdują się na stronie: www.tp.pl. TP wprowadziła do swojej oferty plany doMowe we wrześniu 2008 r. Korzysta z nich już blisko 1,5 mln klientów.


Informacje prasowe

Wielkie Derby Śląska na żywo w otwartym paśmie Orange sport

23 lipca 2010
Wielkie Derby Śląska na żywo w otwartym paśmie Orange sport

Orange sport przygotował dla fanów piłki nożnej wyjątkową atrakcję - na żywo w specjalnym paśmie otwartym (niekodowanym) będą mogli zobaczyć Wielkie Derby Śląska. Już 29 sierpnia o godzinie 17.15 naprzeciw siebie staną dwaj śląscy giganci - Górnik Zabrze i Ruch Chorzów.

- To mecz, który elektryzuje nie tylko mieszkańców Śląska. Po 14 tytułów mistrza Polski dla Górnika i Ruchu to wystarczająca rekomendacja, by na żywo oglądać zmagania obu śląskich klubów. Za każdym z nich stoi historia, sukcesy, dramaty i piękne wspomnienia - mówi Janusz Basałaj, redaktor naczelny Orange sport.

Wielkie Derby Śląska w Orange sport i Orange sport info rozpoczną się już w niedzielny poranek. Będziemy z kibicami na stadionie w Zabrzu, wspólnie śledzić będziemy też meldunki naszych reporterów z obozów Górnika i Ruchu. Z legendami obu drużyn i działaczami klubowymi widzowie będą mogli spotkać się w programie "Dwa Fotele".

Orange sport, czyli "szóstka" na platformie telewizyjnej TP nadawany będzie w otwartym paśmie już od piątku od godziny 16.00, aż do poniedziałku do godziny 9.00 rano . Dzięki temu mecz śledzić bedą mogli wszyscy abonenci usługi telewizyjnej TP, czyli dodatkowo aż 500 tys. widzów.

Już od 2008 roku w Orange sport można obserwować mecze śląskich drużyn komentowanie również w gwarze śląskiej.

Oprócz ogromnych emocji piłkarskich w specjalnym paśmie otwartym Orange sport będzie miejsce także na gratkę dla fanów sportów walki. Będą mogli obejrzeć pojedynek Frankiego Edgar vs. BJ Penna w ramach UFC 118.

Orange sport (kanał 6 na platformie telewizyjnej TP) będzie odkodowany od godziny 16.00 w piątek 27 sierpnia do poniedziałku 30 sierpnia do godziny 9.00 rano.

Scroll to Top