Informacje prasowe

Premierowe seriale w telewizji na życzenie TP

15 marca 2012
Premierowe seriale w telewizji na życzenie TP

Najnowsze seriale, które debiutują w marcu na antenie TVN („Prawo Agaty”) i TVP („Ja to mam szczęście”, „Aida”) są dostępne także w telewizji na życzenie TP. Usługa umożliwia obejrzenie ulubionego programu czy serialu w najbardziej dogodnym dla widza czasie – w ciągu 7 dni od emisji w telewizji.

Prócz najnowszych seriali TVN i TVP, w telewizji na życzenie TP znajdziemy także nowe odcinki tych znanych już widzom: M jak Miłość (TVP2), Galeria, Klan, Ojciec Mateusz, Ranczo (TVP1), Julia, Przepis na życie, Na Wspólnej (TVN). Dostępne są także programy rozrywkowe (np. Szansa na sukces) czy publicystyczne (m.in. Sprawa dla reportera, Tomasz Lis na żywo).

W sumie w ofercie telewizji na życzenie TP znajdują się programy 5 stacji telewizyjnych: TVP1, TVP 2, TVN, TVN Style i TVN Turbo. Z usługi mogą bez dodatkowych opłat korzystać wszyscy klienci usług telewizyjnych TP.

Więcej informacji znajduje się na  www.tp.pl

 


Informacje prasowe

Startuje Orange Supporters’ Cup – rywalizacja kibiców z 11 krajów Europy

12 marca 2012
Startuje Orange Supporters’ Cup – rywalizacja kibiców z 11 krajów Europy

Orange, oficjalny partner UEFA EURO 2012™, zaprasza wszystkich fanów futbolu w 11 krajach Europy, w których obecna jest marka Orange, do współzawodnictwa w Supporters’ Cup. Na najlepszych graczy czeka wyjazd na mecz otwarcia oraz mecz finałowy UEFA EURO 2012™. 

Dziś (12 marca), niespełna 3 miesiące przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012™ ruszają wirtualne paneuropejskie zawody fanów piłki nożnej - Orange Supporters’ Cup. Na  www.supporterscup.orange.com mogą spotkać się wszyscy miłośnicy futbolu by poczuć przedsmak atmosfery piłkarskich mistrzostw Europy i pokazać, że mocno kibicują swojej narodowej drużynie.

W konkursie można wystartować indywidualnie lub w drużynie, grając przeciwko innym zawodnikom w swoim kraju lub z zagranicy. Na uczestników czeka seria gier online i  gier na telefon komórkowy. Do wygrania jest wiele nagród, wśród nich bilety na mecze EURO 2012™, nowoczesne telefony komórkowe, oficjalne gadżety Orange z logo UEFA EURO 2012. Zwycięskie drużyny pojadą specjalnym “VIP busem” do Warszawy na mecz otwarcia i do Kijowa na mecz finałowy UEFA EURO 2012™.

Na www.supporterscup.orange.com uczestnicy mogą się już rejestrować, kompletować  drużyny, stworzyć kibica – awatara, dowiedzieć się więcej o swojej narodowej drużynie czy poćwiczyć śpiewanie hymnu narodowego.

W Supporters’ Cup mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy futbolu niezależnie od tego, czy są klientami Orange czy nie. W nadchodzących miesiącach Orange przedstawi kolejne propozycje dla fanów piłki nożnej, które pozwolą im przeżyć wyjątkowe emocje związane z UEFA EURO 2012™, niezależnie od tego, czy będą śledzić mecze w domu czy na stadionie.

- Piłkarskie mistrzostwa Europy UEFA EURO 2012™ są dla fanów piłki nożnej wydarzeniem roku. Za pomocą Supporters’ Cup, oficjalnej aplikacji mobilnej oraz innych niespodzianek, które przygotowujemy dla naszych klientów, chcemy wspierać ich pasję do futbolu. Wierzymy, że porywające rozgrywki, specjalne produkty i usługi, które zaproponujemy sprawią, że UEFA EURO 2012™ będzie dla naszych klientów i wszystkich fanów futbolu w całej  Europie jeszcze bardziej wyjątkowym przeżyciem – powiedziała Severine Legrix De La Salle, wiceprezes ds. marki Orange.

Orange jest oficjalnym sponsorem UEFA EURO 2012™, a w Polsce także oficjalnym partnerem technologicznym Mistrzostw. Wspólnie z UEFA, Orange przygotowuje również oficjalną aplikację  mobilną na potrzeby turnieju.

Zaangażowanie w UEFA EURO 2012™ to pierwszy ogólnoeuropejski projekt sponsoringowy Orange. Uczestniczy w nim 11 krajów: Polska, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Słowacja, Rumunia,  Austria, Luxemburg, Mołdawia, Szwajcaria oraz Armenia. Wszystkie kraje biorą też udział w Supporters’ Cup.

Zapraszamy na www.supporterscup.orange.com

twitter:  #SUPPORTERSCUP


Wojciech Jabczyński

Rzecznik Grupy TP

Tel. 22 5271939, Email: biuro.prasowe@telekomunikacja.pl

UK: Jeff Sharpe +44 7887 620 901 jeff.sharpe@orange.com

Web: www.orange.com/press

Twitter: www.twitter.com/orangegrouppr


Informacje prasowe

Taryfy Ulgowe w Orange

12 marca 2012
Taryfy Ulgowe w Orange

W nowej promocji „Taryfy Ulgowe” Orange oferuje niższy abonament przez pół roku w trzech planach taryfowych: Delfin II 225, Pelikan II 150 i Pantera II 300. Obniżka przekłada się na oszczędność w wysokości nawet 180 zł. W promocyjnych taryfach ulgowych dostępne są także nowoczesne smartfony od złotówki – m.in. Sony Ericsson Xperia neo V, Nokia Asha 302 oraz Samsung Galaxy  Ace i Samsung Galaxy 551.

Szczegóły obniżek przedstawiają się następująco:

Dotychczasowa cena abonamentu (z VAT) Nowa cena przez pierwsze 6 miesięcy (z VAT) oszczędność
Pelikan II 150 59,90 zł 39,90 zł 120 zł
Delfin II 225 79,90 zł 49,90 zł 180 zł
Pantera II 300 89,90 zł 59,90 zł 180 zł

Oprócz niższego abonamentu, w taryfie Delfin II 225 klienci otrzymują nawet 375 minut rozmów do wszystkich sieci oraz darmowe rozmowy w Orange,  wybierając taryfę Pelikan II 150 otrzymujemy darmowe SMS-y w sieci Orange, 150 minut do wszystkich sieci oraz nielimitowany dostęp do portali społecznościowych. W taryfie Pantera II 300 –  300 minut do wszystkich sieci, darmowe rozmowy w Orange i nawet 1,5 GB do surfowania po internecie.

Z promocji mogą skorzystać klienci podpisujący nowa umowę lub przedłużający dotychczasową na okres 24, 30 lub 36 miesięcy. Oferta jest dostępna w opcji abonamentowej i mix i obowiązuje do 30 kwietnia.

Scroll to Top