Informacje prasowe

Premierowy koncert Red Hot Chili Peppers wyłącznie na orange.pl

06 lutego 2012
Premierowy koncert Red Hot Chili Peppers wyłącznie na orange.pl

7 lutego Orange dostarczy niezapomnianych emocji fanom Red Hot Chili Peppers. Zapis wyjątkowego koncertu zarejestrowanego w Paryżu, który wcześniej nie był nigdzie emitowany, będzie można obejrzeć bezpłatnie na orange.pl

Emisja rozpocznie się we wtorek 7 lutego o godz. 21. Prywatny występ Red Hot Chili Peppers z udziałem 1200 gości odbył się w grudniu 2011 r. w popularnej paryskiej sali koncertowej „La Cigale”. Materiał zarejestrowany podczas tego wyjątkowego show dotychczas nie był nigdzie emitowany. Podczas prawie dwóch godzin premierowej transmisji nie zabraknie najlepszej muzyki.

Oprócz koncertu znajdziemy wiele ciekawostek poświęconych grupie Red Hot Chili Peppers - wywiady, zdjęcia, fragmenty innych koncertów.

Red Hot Chili Peppers powstał w Kalifornii w 1983 r i od tamtej pory sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie. Pierwszy komercyjny sukces przyniósł grupie krążek Blood Sugar Sex Magic, album sprzedał się w 13 mln egzemplarzy. Kolejnymi sukcesami były One Hot Minute, Californication czy Stadium Arcadium. RHCP siedmiokrotnie otrzymał Nagrodę Grammy.

Zapraszamy na orange.pl


Informacje prasowe

Środy z Orange w nowej odsłonie

04 lutego 2012
Środy z Orange w nowej odsłonie

Dzisiaj w Multikinie startuje nowa odsłona akcji Środy z Orange. Nowością jest nieograniczona liczba kodów. Widz sam zdecyduje czy obejrzy film w technologii 2D czy 3D.

- Środy z Orange w Polsce to wielki sukces i przykład aktywnej komunikacji firmy z klientami. Gdy popularność akcji spowodowała, że liczba kodów na środowe seanse kinowe zaczęła stanowić barierę, rozmawialiśmy o tym z klientami w mediach społecznościowych i obiecaliśmy zmianę. Dziś ta zmiana się dokonała, to pierwsza Środa z Orange, gdy każdy nasz klient może z kodem akcji wybrać się do Multikina i obejrzeć film w wybranej technologii 2D lub 3D płacąc za 2 bilety cenę jednego – powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor PR i Sponsoringu Grupy TP.

Aby otrzymać kod, uprawniający do zakupu dwóch biletów w cenie jednego, należy wysyłać SMS o treści FILM pod numer 241. Dotyczy to filmów wyświetlanych również w formacie 3D. Ponadto, każdy uczestnik akcji Środy z Orange będzie mógł skorzystać z 15-procentowego rabatu na zakup specjalnego zestawu w barach kinowych.

Od 1 stycznia 2012 r. akcja Środy z Orange kontynuowana jest w sieci kin Multikino (24 kina w Polsce), która obecna jest w 18 miastach Polski i planuje otwarcie kolejnych 18 kin w 17 miastach. Umowa została podpisana do końca 2014 roku.

Środy z Orange w Polsce towarzyszą miłośnikom kina już od kwietnia 2009 r. Od tego czasu kina odwiedziło już ponad 3 mln osób. Od samego początku akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem.


Informacje prasowe

Grupa TP w rozgrywkach Etnoligi

04 lutego 2012
Grupa TP w rozgrywkach Etnoligi

Piłka ma wiele barw i należy do nas wszystkich - pod takim hasłem startuje dziś (4.02) w Warszawie trzecia edycja Etnoligi, wielokulturowego turnieju piłkarskiego. Jego celem jest zwrócenie uwagi na problem rasizmu i seksizmu w piłce nożnej. Grupa TP jest głównym sponsorem tego wydarzenia.

- Na co dzień zajmujemy się łączeniem ludzi – nasze usługi pomagają im porozumieć się, dzielić się emocjami, pokonywać granice, walczyć z wykluczeniami.  Dlatego bardzo bliska nam jest idea Etnoligi. Jesteśmy też jednym z najbardziej aktywnych sponsorów polskiego sportu. Sport wyzwala poczucie wspólnoty i dużo pozytywnych emocji. Od lat towarzyszymy naszej piłkarskiej reprezentacji, pod marką Orange dołączyliśmy też do grona sponsorów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™. Z przyjemnością włączamy się w promowanie zasad równości, wartości fair play, bez których piłka nożna traci całą magię -  powiedział Wojciech Dziomdziora, dyrektor Projektów Kluczowych Grupy TP.

- Ksenofobia  to  poważny  problem  na  stadionach i poza nimi, który wymaga uwagi szczególnie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy.  Etnoliga to dowód, że tak nie musi być. Nasz projekt nie tylko uczy tolerancji, on ją skutecznie wciela w życie - mówi  Jacek  Purski  ze  Stowarzyszenia  "NIGDY WIĘCEJ".

Organizatorami III edycji Etnoligi są Fundacja dla Wolności i Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ”, projekt wspiera Oficjalny Program Wolontariatu UEFA EURO 2012™.

W turnieju startuje ponad 130 kobiet i mężczyzn z kilkudziesięciu krajów i środowisk, m.in. wolontariusze UEFA EURO 2012™, pracownicy organizacji pozarządowych, kibice. Są wśród nich także pracownicy Grupy TP.  W każdej z 12 drużyn znajdą się osoby przynajmniej trzech narodowości i jedna kobieta. Przez najbliższe 3 miesiące rozegrają w sumie 66 meczów, każda ekipa będzie gospodarzem jednej kolejki mając za zadanie także przygotowanie autoprezentacji i oprawy.

Etnoliga to jednak nie tylko rozgrywki piłkarskie – to także próba stworzenia platformy komunikacyjnej. Turniejom towarzyszą imprezy integracyjne: warsztaty międzykulturowe, spotkania z kuchniami świata, wystawy, happeningi czy sparingi z gwiazdami, w których brali udział m.in. Paul Elliott, Dariusz Dziekanowski, Cezary Kucharski czy Radosław Majdan.

Scroll to Top