Informacje prasowe

Prezes Fundacji Orange uhonorowana Bursztynową Różą

05 października 2009
Prezes Fundacji Orange uhonorowana Bursztynową Różą

Pierwsza Dama Maria Kaczyńska przekazała Jadwidze Czartoryskiej, prezesowi Fundacji Orange, Bursztynową Różę – symbol wyróżnienia „Miej serce i patrzaj w serce – przeciw obojętności”.

Inicjatywa wyróżnienia osób angażujących się w działalność społeczną, przyznawanego w imieniu środowisk biznesowych i artystycznych, narodziła się w ubiegłym roku. Pierwszą laureatką wyróżnienia została Maria Kaczyńska w uznaniu za pomoc okazaną tym, których dotknął los. Otrzymała wówczas Bursztynową Różę, którą obecnie przekazała wskazanej przez siebie następczyni. Za rok Jadwiga Czartoryska przekaże różę kolejnej osobie, godnej tego wyróżnienia.

Jadwiga Czartoryska jest prezesem Fundacji Orange, realizującej działania związane z zaangażowaniem społecznym Grupy TP. Fundacja inicjuje i włącza się w ważne działania społecznie, finansuje i współfinansuje programy z dziedziny edukacji, kultury, opieki zdrowotnej i wolontariatu mające na celu pomoc dzieciom i młodzieży.

Do osiągnięć Fundacji należą m.in. programy „Szkoła bez Przemocy” i „Edukacja z Internetem” oraz działania na rzecz dzieci i młodzieży mające na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu: „Dźwięki marzeń” (dla dzieci z wadą słuchu) czy „Telefon do mamy” (dla dzieci przebywających w szpitalach).

Jadwiga Czartoryska dokonania Fundacji Orange podsumowuje krótko: „Staramy się działać na rzecz tych, którzy potrzebują więcej, potrzebują bardziej lub po prostu potrzebują”.


Informacje prasowe

Pierwszy trening Reprezentacji z Majewskim

01 października 2009
Pierwszy trening Reprezentacji z Majewskim

Trener kadry Stefan Majewski, poprowadził w środę trening… Reprezentacji Dziennikarzy Polskich, sponsorowanej przez Orange.

W Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie pojawili się m.in. Tomasz Zubilewicz, Dariusz Tuzimek, Jakub Kwiatkowski, Robert Błoński i Sergiusz Ryczel. Dziennikarze ambitnie podeszli do treningu i sumiennie wykonywali wszystkie polecenia trenera Majewskiego. Wszyscy trenowali z wielkim zaangażowaniem, co, muszę przyznać, bardzo mi zaimponowało. Kondycja i umiejętności techniczne dziennikarzy stały na niezłym poziomie – powiedział Majewski.

Zadowolenia nie krył także etatowy selekcjoner reprezentacji dziennikarzy Wojciech Jagoda. Trening z selekcjonerem reprezentacji Polski podziałał na moich piłkarzy mobilizująco, co było dziś widać na hali. Z jednej strony była to dla nas świetna zabawa, z drugiej okazja do przyjrzenia się warsztatowi pracy trenera Majewskiego. Jestem przekonany, że piłkarze kadry tak samo dobrze przyjmą nowego trenera, jak my dzisiaj – dodał.

Po treningu role się odwróciły i to dziennikarze doszli do głosu, pytając trenera Majewskiego zarówno o sytuację kadry, prawdopodobne składy na najbliższe mecze z Czechami i Słowacją oraz elementy ustawienia. Selekcjoner cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, a efekt tych rozmów z pewnością poznamy kupując najbliższe wydania gazet lub oglądając telewizję.


Informacje prasowe

Plany doMowe za pół ceny

01 października 2009
Plany doMowe za pół ceny

Od dziś klienci indywidualni podpisujący umowy na korzystanie z telefonii stacjonarnej mogą otrzymać 50 lub 30 proc. obniżki na abonament we wszystkich planach doMowych. Wystarczy podpisać umowę na 24 lub 12 miesięcy.

W przypadku umowy na okres 24 miesięcy przez pół roku klient będzie płacił tylko połowę ceny abonamentu. Oznacza to, że w najpopularniejszym planie tp60 już za 25 złotych będzie miał do dyspozycji godzinę na rozmowy, w tp300 za 35 złotych porozmawia przez 5 godzin,

a w planie tp1200 dostaje aż 20 godzin za 45 złotych.

Gdy ktoś będzie zainteresowany podpisaniem krótszej umowy - na 12 miesięcy, również może liczyć na obniżkę opłat. Przez 3 miesiące zapłaci za abonament o 30 proc. mniej, co oznacza, że w trakcie trwania umowy za jeden miesiąc korzystania z telefonu zapłaci tylko kilka złotych.

Oferta obowiązuje od 1 października 2009 r. do 31 marca 2010 r. Dotyczy wszystkich planów doMowych, z których korzysta już ponad 1 mln klientów TP. Szczegóły dotyczące planów doMowych i nowej promocji znajdują się na stronie: www.tp.pl.

Scroll to Top