Informacje prasowe

Radość oglądania i pasja budowania w Telewizji Tu i Tam

27 marca 2015
Radość oglądania i pasja budowania w Telewizji Tu i Tam

W Telewizji Tu i Tam na orange.pl oraz w Orange TV do 22 kwietnia można oglądać bajki LEGO®, a także wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjny zestaw klocków. 

Zasady konkursu znajdują się na stronie konkurs.orange.pl. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie dotyczące bajek „Lego Friends”, „Lego Chima” lub „Lego Ninjago Reaktywacja” oraz uzasadnić dlaczego nagroda  w konkursie ma trafić do Ciebie.  Zabawa trwa od 26 marca od godz. 10:00 do 22 kwietnia do godz. 23:59 i jest skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich. Składa się z 4 edycji. Co tydzień nagrodzone zostaną cztery osoby. Zwycięzca każdej edycji otrzyma dwa zestawy klocków LEGO®, pozostałe trzy osoby zostaną nagrodzone jednym zestawem klocków. Jedna osoba może wygrać nagrodę tylko raz.

W ramach akcji „radość oglądania i pasja budowania” w Telewizji Tu i Tam na orange.pl oraz Orange TV można obejrzeć kilkadziesiąt odcinków animacji z bohaterami popularnych serii zabawek LEGO® w rolach głównych. W „Lego Friends” można sprawdzić, co słychać u piątki przyjaciółek z Heartlake City, „Lego Chima” przeniesie widzów do fantastycznego królestwa zwierząt, a „Lego Ninjago Reaktywacja” uchyli rąbka tajemnic Spinjitzu. Wszystkie bajki obejrzysz pod tym adresem:

http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/kategoria/8470095/miesiac-z-filmami-lego

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

email: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Złota Antena dla Orange Polska – Firmy Roku 2014

26 marca 2015
Złota Antena dla Orange Polska – Firmy Roku 2014

Podczas XV Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów, na specjalnej gali, przyznane zostały nagrody Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji i Mediów. Złotą Antenę dla firmy 2014 roku otrzymał Orange Polska, nagrodzony za projekt Szerokopasmowe Lubuskie. Nagrodę odebrał prezes Bruno Duthoit.

"Bardzo się cieszę, że mogę odebrać „Złotą Antenę” dla Orange Polska. Każda nagroda jest dla nas dowodem, że nasze zaangażowanie na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego ma sens. Dziś infrastruktura to nie tylko drogi i tory kolejowe, ale również inwestycje w sieci szerokopasmowe. To one pozwalają nam łączyć nowe pomysły z technologią, podnosić jakość życia i zwiększać możliwości rozwoju. Złota Antena Świata Telekomunikacji jest dowodem na to, że Orange Polska uczestniczy we wprowadzaniu tych zmian" – powiedział Bruno Duthoit, odbierając nagrodę podczas Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten.

Orange Polska został nagrodzony za skuteczne zarządzanie i realizację projektu Szerokopasmowe Lubuskie. Kapituła doceniła wzorową współpracę publiczno-prywatną z Urzędem Marszałkowskim województwa lubuskiego oraz pro klienckie nastawienie towarzyszące planowaniu i realizacji inwestycji, które skutkowało wybudowaniem 1418 km linii światłowodowych szybkiego internetu w latach 2011-2014. Sieć ta objęła swoim zasięgiem 52 tysiące mieszkańców województwa lubuskiego, którzy zyskali realną możliwość korzystania z nowoczesnych technologii, a cały region impuls do szybszego rozwoju gospodarczego.

„Złote Anteny” świata telekomunikacji oraz „Kryształowe Anteny” świata mediów, to nagrody dla osób, firm i instytucji, które wyróżniają się i przyczyniają do rozwoju tych sektorów w Polsce. Poza Orange Polska w tym roku wyróżniono też m.in. Magdalenę Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, która została laureatką Złotej Anteny w kategorii człowiek roku.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

email: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Metronomy na Orange Warsaw Festival 2015

24 marca 2015
Metronomy na Orange Warsaw Festival 2015

Do line-up’u tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival dołącza kolejny wykonawca. Metronomy zagrają w niedzielę – 14 czerwca. Kolejni artyści, którzy w czerwcu zagrają na Torze Wyścigów Konnych Służewiec, zostaną ogłoszeni wkrótce.

METRONOMY to trzyosobowy zespół z Devon w Wielkiej Brytanii, którego główną siłą napędową jest wokalista, Joseph Mount. Ich ostatni album, Love Letters, już w tytule nawiązuje do doznań i sposobów ich komunikowania, do tych rzeczy które zawsze są obecne. To nie przypadek, ponieważ ten krążek jest ponadczasowy. Muzycy na płycie próbują stworzyć nowe brzmienie w stary, sprawdzony sposób. Przeplatają elektroniczne i eksperymentalne dźwięki z tradycyjnymi metodami nagrywania. A to wszystko nie po to, żeby być retro, tylko aby pokazać dawne standardy jakości, oraz stanąć w szeregu z najlepszymi.

To, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku lat również pomaga. Wydany w 2011 roku album The English Riviera zebrał świetnie recenzje krytyków, skutkując w nominacji do nagrody Mercury. Album został nazwany „wizjonerskim” (magazyn NME), „szykownym” (The Times). Evening Standard określił nagranie jako „rewelacje” a i-D nazwał muzyków „pionierami”. Zespół również wyprzedał koncert w Royal Albert Hall, pojechał w trasę po Europie i Ameryce Północnej – wiele zespołów zdecydowałoby się osiąść na laurach po takich osiągnięciach, ale to nie w stylu Metronomy.

ORANGE WARSAW FESTIVAL 2015

Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach od 12 do 14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa 3 dni, a na 3 scenach wystąpi 49 wykonawców. Orange Warsaw Festival jest organizowany od 2008 roku, zgromadził 250 tys. widzów i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Dotychczas ogłoszeni wykonawcy to Muse, The Chemical Brothers, Incubus, Noel Gallagher’s High Flying Birds, Bastille, Mark Ronson (DJ Set), Hey, Metronomy, FKA twigs, Nosowska, Big Sean, Paloma Faith, Parkway Drive, Papa Roach, Three Days Grace, Asking Alexandria, Mela Koteluk, Maria Peszek, Molesta Ewenement, Łąki Łan, Gooral, Palma Violets, Wolf Alice, Sheppard, Kamp!, Bokka, Kari, Kadebostany, Birth of Joy, Carrion, Coria, Cosovel, Baasch, Lari Lu oraz K Bleax.

W sprzedaży są zarówno karnety jak i bilety jednodniowe. Każdy klient Orange może kupić maksymalnie 2 karnety lub 2 bilety jednodniowe w kategoriach GA, GA (D) i GA (KIDS) ze zniżką 15%.

Bilety można kupić na www.orangewarsawfestival.pl/bilety i www.eventim.pl oraz w sieci stacjonarnych punktów sprzedaży Eventim.

Bilety w sprzedaży ratalnej dostępne są w systemie rezerwacyjnym Eventim. Aby zakupić bilet na raty, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: info@eventim.pl tytuując ją „OWF15 – RATY”.

Bieżące informacje na temat Orange Warsaw Festival 2015 znajdują się na stronach festiwalu.

www.orangewarsawfestival.pl

www.facebook.com/OrangeWarsawFestival

Dodatkowych informacji udzielą:

• z ramienia Organizatora Festiwalu – firmy Rochstar Events:

Monika Nowaczewska

Head Of Communication

monika.nowaczewska@rochstar-events.com

• z ramienia Sponsora Tytularnego Festiwalu – firmy Orange Polska:

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top