Informacje prasowe

Sieć Orange bardziej dostępna dla klientów PLAY

28 listopada 2011
Sieć Orange bardziej dostępna dla klientów PLAY

Operatorzy podpisali aneks do umowy o roamingu krajowym, który znacznie zwiększa wielkość ruchu wykonywanego przez klientów PLAY, jaka będzie obsługiwana przez sieć Orange. W ciągu najbliższych kilku tygodni klienci PLAY zyskają dostęp do sieci ORANGE w przypadku braku zasięgu sieci własnej, szczególnie na terenach słabiej zaludnionych.

Umowa o roamingu krajowym między obydwoma operatorami została podpisana w lipcu 2010 r. Do tej pory jednak, ruch klientów Play odbywający się z wykorzystaniem sieci radiowej Orange był relatywnie niewielki i ograniczony terytorialnie.

Korzystając z możliwości jakie daje konkurencja na rynku hurtowym, obie strony postanowiły rozszerzyć współpracę i podpisały w listopadzie 2011 r. aneks do umowy, w wyniku którego znacznie zwiększy się wielkość ruchu telekomunikacyjnego klientów Play obsługiwanego przez sieć Oragne. Pozwoli to operatorowi sieci Play zdywersyfikować swoje usługi realizowane za pomocą roamingu krajowego i lepiej zarządzać jego kosztami. Klienci Play zyskają możliwość korzystania z sieci aż trzech operatorów.

Rozszerzenie roamingu krajowego z Play jest dla nas nie tylko źródłem zwiększenia przychodów ale ważnym krokiem w rozwoju współpracy międzyoperatorskiej oraz potwierdzeniem zaufania dla jakości usług oferowanych w sieci Orange” - powiedział Mariusz Gaca, prezes PTK Centertel i Dyrektor Wykonawczy Grupy TP ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów.

„Z przyjemnością ogłaszamy zawarcie tej umowy, dzięki której będziemy mogli oferować naszym klientom jeszcze lepsze usługi. W ten sposób klienci PLAY będą mieli możliwość korzystania z trzech różnych sieci - PLAY, PLUS i ORANGE. Inni operatorzy decydują się na dzielenie sieci, żeby ograniczać koszty, naszym celem jest poprawa jakości” - mówi Jørgen Bang-Jensen CEO Play.

Proces technicznego wdrażania ustaleń między operatorami potrwa kilka najbliższych tygodni. Uruchomienie dostępu do sieci Orange zostanie zrealizowane w sposób nie wymagający żadnych zmian w telefonach ani na kontach abonenckich klientów sieci Play.


Informacje prasowe

Nowa oferta mobilnego Internetu Business Everywhere

25 listopada 2011
Nowa oferta mobilnego Internetu Business Everywhere

Od 25 listopada w Orange dla Firm jest dostępna nowa oferta Business Everywhere z niższym abonamentem oraz większymi pakietami na transmisję danych, aż do 48 GB miesięcznie. Klienci mogą też skorzystać ze specjalnych ofert z modemem, komputerem lub tabletem w zestawie oraz dodatkowych planów na Internet w telefonie. Uzupełnieniem oferty jest duży wybór usług dodatkowych umożliwiających precyzyjne dopasowanie wybranej opcji do własnych potrzeb.

Nowa oferta Business Eveywhere to sześć elastycznych planów taryfowych, w których już od 15 zł (+VAT) miesięcznie można korzystać z nielimitowanego dostępu do Internetu w usłudze Szczęśliwe Godziny. W zależności od wyboru klienci mogą mieć  do dyspozycji od 500 MB do 48 GB miesięcznie, na transmisję danych w najnowocześniejszych technologiach, m. in. CDMA i HSPA+ DC z prędkością do 42 Mb/s. Oprócz usługi mogą kupić jeden z nowoczesnych modemów i routerów w cenie od 1 zł (+VAT), a zawierając umowę na 36 miesięcy otrzymać dodatkowy rabat na abonament w wysokości 10 proc.

Szczegóły cenowe oferty w salonach sprzedaży przedstawia poniższa tabela (ceny + VAT):

 

Nowy Business Everywhere

Mini 0,5

Mini 3

Standard 6

Standard 12

Przemium 24

Premium 48

abonament z umową na 12 i 24 m-ce

15,00 zł

29,00 zł

42,00 zł

52,00 zł

79,00 zł

99,00 zł

abonament z umową na 36 m-cy

13,50 zł

26,10 zł

37,80 zł

46,80 zł

71,10 zł

89,10 zł

limit danych

500 MB

3 GB

6 GB

12 GB

24 GB

48 GB

Bezpłatne usługi dodatkowe w abonamencie

Szczęśliwe Godziny (nielimitowany dostęp do Internetu 24.00 - 8.00)

Szczęśliwe Godziny, Więcej E-maili,

Pakiet 60 Minut, Pakiet 60 SMS-ów,

Orange Hotspot

Klienci zainteresowani kupieniem usługi mobilnego Internetu z netbookiem lub laptopem w atrakcyjnej cenie, mogą skorzystać z oferty nowy Business Everywhere z komputerem. Wybierając ją, oprócz nowoczesnego urządzenia w cenie od 1 zł i wielu usług dodatkowych otrzymają także dodatkowe pakiety na transmisję danych dzięki czemu będą mogli wykorzystać co miesiąc nawet 52 GB na transmisję danych.

Do wyboru są między innymi:

 • laptop HP Pavilion dv6-6120sw, Samsung RV511,
 • netbooki - HP Mini 210-3000, Samsung NC110,

Szczegóły cenowe oferty w salonach sprzedaży przedstawia poniższa tabela (ceny + VAT):

 

Nowy Business Everywhere z komputerem

Mini 0,5

Mini 3

Standard 6

Standard 12

Przemium 24

Premium 48

abonament z umową na 12 i 24 m-ce

15,00 zł

29,00 zł

42,00 zł

52,00 zł

79,00 zł

99,00 zł

limit danych

500 MB

3 GB

6 GB

12 GB

24 GB

48 GB

dodatkowy limit

-

4 GB

Łączny limit

500 MB

7 GB

10 GB

16 GB

28 GB

52 GB

Bezpłatne usługi dodatkowe w abonamencie

Szczęśliwe Godziny (nielimitowany dostęp do Internetu 24.00 - 8.00)

Szczęśliwe Godziny, Więcej E-maili,

Pakiet 60 Minut, Pakiet 60 SMS-ów,

Orange Hotspot

Klienci posiadający już sprzęt do mobilnego internetu, mogą wybrać ofertę bez modemu. W zależności od czasu na jaki zawierają umowę ich abonament będzie obniżony do 1 zł (+VAT) nawet przez 4 miesiące.

Z myślą o uytkownikach, którzy łączą się z Internetem za pomocą telefonu lub smartfona przygotowano 5 planów Business Everywhere w telefonie, w których po wykorzystaniu wykupionego limitu nie są pobierane opłaty za dalsze korzystanie z Internetu. Dzięki temu nie ma ryzyka niespodziewanych, dodatkowych kosztów za połączenia z siecią www. To opcja szczególnie przydatna dla klientów, którzy w ramach swojego planu taryfowego nie posiadają żadnego pakietu na transmisję danych. Do wyboru są:

 • Nowy Business Everywhere Mini 2 w telefonie – 2 GB za 20 zł (+VAT),
 • Nowy Business Everywhere Standard 4 w telefonie - 4 GB za 30 zł  (+VAT),
 • Nowy Business Everywhere Standard 8 w telefonie - 8 GB za 40 zł  (+VAT),
 • Nowy Business Everywhere Premium 12 w telefonie - 12 GB za 50 zł  (+VAT),
 • Nowy Business Everywhere Premium 20 w telefonie - 20 GB za 60 zł  (+VAT).

Jednym z atutów nowej oferty jest możliwość samodzielnego decydowania o zwiększeniu limitu transferu danych dostępnego w abonamencie, w zależności od potrzeb. Umożliwiają to m. in. dodatkowe Pakiety GB, które można aktywować SMS-em lub za pośrednictwem konsultanta czy na stronie www.orange.pl.

Lista usług dodatkowych płatnych i dostępnych bezpłatnie, w wybranych opcjach oferty Nowy Business Everywhere:

 • Dodatkowe Pakiety GB – 3 pakiety do wyboru, które dają możliwość zwiększania limitu transmisji o 0,5 GB, 1 GB lub 2 GB, pakiety można kupować wielokrotnie, jednak nie więcej niż jeden na dobę,
 • Pracuj Swobodnie – transmisja danych w godzinach 9:00 – 17:00 nie jest wliczana

do limitu danych,

 • Więcej E-maili – nielimitowany dostęp do e-maili; transmisja z programów pocztowych nie pomniejsza limitu danych,
 • Cała Naprzód – możliwość korzystania z Internetu o maksymalnej prędkości nawet po wykorzystaniu miesięcznego limitu,
 • Orange Hotspot – nielimitowany dostęp do Internetu w punktach hotspot; transmisja danych w tych punktach nie pomniejsza limitu danych,
 • Pakiet 60 Minut – 60 minut do Orange i na numery stacjonarne,
 • Pakiet 60 SMS-ów – 60 SMS-ów do Orange i na numery stacjonarne,
 • Szczęśliwe Godziny - transmisja danych w godzinach 24:00 – 8:00 nie jest wliczana do limitu danych.

Nowa oferta Business Everywhere jest od 25 listopada dostępna w salonach sprzedaży Orange. W niedługim czasie będzie ją można zamawiać także za pośrednictwem e-sklepu na stronie www.be.orange.pl

*  *  *

Orange posiada największy w kraju zasięg szybkiego, mobilnego Internetu. Jest pierwszym w Polsce operatorem umożliwiającym korzystanie z dostępu w technologiach HSDPA+ DC/UMTS/EDGE/GPRS oraz CDMA do 1 Mb/s. Dzięki zasięgowi CDMA pokrywającemu 86% powierzchni kraju, klienci przebywający na teranach pozamiejskich mogą korzystać z ponad czterokrotnie szybszej transmisji danych w miejscach, gdzie pozostali operatorzy udostępniają połączenia tylko w najpopularniejszej technologii EDGE. Na obszarach miejskich i zurbanizowanych mają do dyspozycji technologie szybkiej transmisji danych z prędkością do 42 Mb/s. W ich zasięgu znajduje się ponad  60% Polaków. Łączny zasięg mobilnych usług internetowych sieci Orange obejmuje 99,6 %  populacji kraju.

 

Więcej informacji o ofercie na www.be.orange.pl


Informacje prasowe

Wyjątkowa oferta stacjonarna TP – Tani Plan Dobry Telefon

25 listopada 2011
Wyjątkowa oferta stacjonarna TP – Tani Plan Dobry Telefon

Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z planów telefonicznych: Startowy Na Start, DoMowy Taniej, DoMowy Na Co Dzień lub DoMowy Ile Chcesz, mogą również zakupić za symboliczną złotówkę nowoczesny aparat telefoniczny Panasonic lub Swissvoice i zaoszczędzić nawet do 146 zł. Wystarczy podpisać umowę na 12 miesięcy.

W Planie DoMowym Ile Chcesz do wyboru są dwa modele Panasonic: KX-TG8051 z pojemną książką telefoniczną (200 numerów), funkcją SMS i rabatem 126 zł oraz bezprzewodowy model KX-TG6611, o doskonałej ergonomii, praktyczny dla osób starszych i niedowidzących tańszy o 146 zł.

Z kolei decydując się na Plan Domowy Na Co Dzień można wybierać pomiędzy aparatem Swissvoice Aeris 266 z trybem oszczędzania energii i rejestracją nieodebranych połączeń tańszym o 139 zł, a Panasonic KX-TG6611 w cenie 69 zł zamiast 147 zł.

Natomiast, w planach Startowy Na Start oraz DoMowy Taniej do wyboru są dwa modele Swissvoice Aeris: 246 z rabatem 106 zł i 266 z upustem 71 zł.

Więcej informacji na temat promocji na stronie tp.pl.

Scroll to Top