Informacje prasowe

Smart plany Orange z pakietami platformy nc+

27 czerwca 2013
Smart plany Orange z pakietami platformy nc+

Od dziś jest dostępna kolejna wspólna oferta przygotowana przez Orange Polska i platformę nc+. Klienci mogą taniej kupić zestaw składający się z atrakcyjnego smartfona z planem taryfowym Smart Plan Halo i pakietem telewizyjnym Universe+ lub ze Smart Planem Multi i pakietem CANAL+ Silver. Dzięki wspólnej ofercie zaoszczędzą na opłatach abonamentowych 477 zł, a do tego skorzystają z tańszej o 150 zł aktywacji usług.

W nowej ofercie klienci mogą wybierać nowoczesne smartfony w cenie od 5 zł np.: Samsung Galaxy III mini, Sony Xperia J czy Windows Phone 8S by HTC oraz jedną z poniższych opcji abonamentu, dostępnych z umową na okres  24 miesięcy:

• Smart plan Halo 59,90 i TV z pakietem Universe+ w cenie 99 zł z VAT miesięcznie,

• Smart Plan Multi 89,90 i TV z pakietem CANAL+ Silver w cenie 149 zł z VAT miesięcznie.

W obu pakietach telewizyjnych klienci otrzymują też nowoczesny dekoder z twardym dyskiem, m.in. mediaBOX+.

Wybierając Smart Plan Halo 59,90 z pakietem Universe+, klienci otrzymają miesięcznie 500 minut do wykorzystania na rozmowy telefoniczne do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz nielimitowane rozmowy w sieci Orange przez 6 miesięcy, a w ramach oferty telewizyjnej 109 kanałów, w tym 34 w jakości HD. Dodatkowo, nawet przez 2 miesiące będą mogli bez opłat oglądać kanały CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD.

Z kolei pakiet  CANAL+ Silver z Smart Planem Multi 89,90 zawiera aż 700 minut na połączenia do wszystkich sieci, nieograniczone rozmowy w Orange przez cały czas trwania umowy i pakiet 1,5 GB na Internet. Ponadto, oprócz zawartości pakietu Universe+, oferta obejmuje także 2 kanały premium z rodziny CANAL+ (CANAL+ Family, CANAL+ Family2) dostępne przez cały okres umowy. Klienci znajdą w nich najnowsze kinowe hity i seriale oraz najciekawsze wydarzenia sportowe. Ci, którzy zakupią ofertę przez internet, będą mogli dodatkowo przez 2 miesiące oglądać bez opłat wszystkie 6  kanałów TV dostępnych w ofercie CANAL+ Platinum.

Prócz wprowadzonej dziś oferty, klienci mogą nadal korzystać z wcześniejszych, wspólnych propozycji przygotowanych przez Orange i nc+. Chodzi o usługi łączące pakiety nc+ z szybkim Internetem stacjonarnym i mobilnym. Od 27 czerwca ich oferta zostaje wzbogacona o darmowy dostęp do pakietu CANAL+ Silver przez okres do 4 miesięcy. Otrzymają go nowi klienci zamawiający pakiety nc+ z Internetem mobilnym Orange.

Oferty łączone można kupić w Salonach Orange oraz telewizji nc+ lub zamówić przez Internet na stronie http://ncplus.pl/sklep/ a także zamówić telefonicznie za pośrednictwem Call Center pod numerem

22 22 00 000.

* * *

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

1000 SMS-ów do wszystkich sieci

25 czerwca 2013
1000 SMS-ów do wszystkich sieci

Od dziś klienci usług Orange na kartę mogą korzystać z promocji „Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci”. Dzięki niej, za SMS do dowolnej sieci komórkowej w Polsce zapłacą tylko 1 grosz.

Z promocji Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci mogą skorzystać abonenci usług w taryfach: Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz ofert Zetafon i Minutofon z taryfą Orange One.

Aby kupić pakiet, wystarczy skorzystać z jednej trzech możliwości jego zamówienia:

• wysyłając SMS o treści PAKIET pod numer 585 (opłata jak za SMS do Orange),

• wpisując w telefonie krótki kod *110*55# i potwierdzając przyciskiem „zadzwoń” (bezpłatnie),

• kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem *100 (opłata za połączenie zgodna z obowiązującym Abonenta cennikiem).

Z promocji, która potrwa do 31 sierpnia 2013 r., klienci mogą korzystać wielokrotnie, włączając dowolną liczbę pakietów. Aktywacja pakietu kosztuje 10 zł i następuje najpóźniej w ciągu 24 godzin od zamówienia. Pakiet jest ważny przez 30 dni od aktywacji, która każdorazowo jest potwierdzona SMS-em zwrotnym. Usługa nie obejmuje SMS-ów na numery specjalne oraz SMS-ów w roamingu i na numery zagraniczne.

Klienci mogą w każdej chwili sprawdzić stanu wykupionego pakietu oraz czas jego ważności:

• wysyłając SMS o treści ILE pod numer 585 (opłata jak za SMS do Orange),

• wpisując w telefonie kod *110*55*1# i potwierdzając przyciskiem „zadzwoń” (bezpłatnie).

Więcej informacji na stronie: www.orange.pl

* * *

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Dominique Lesage odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

21 czerwca 2013
Dominique Lesage odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Dominique Lesage, dyrektor Kontentu Orange Polska został odznaczony przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski w uznaniu wieloletniego zaangażowania w rozwój kultury polskiej.

Order ustanowiony w 1921 r. nadawany jest za wybitne zasługi w służbie państwu i społeczeństwu, działalności publicznej, umacnianiu suwerenności i obronności kraju, rozwoju gospodarki narodowej, wybitną twórczość naukową, literacką i artystyczną oraz rozwój współpracy Rzeczypospolitej Polskiej z innymi państwami i narodami.

Dominique Lesage pracuje w Orange Polska od 2007 roku. Jest odpowiedzialny m.in. za rozwój usług telewizyjnych, wideo na życzenie, uruchomienie kanału telewizyjnego Orange Sport, a także koprodukcje filmów fabularnych. Orange Polska współprodukowała takie filmy jak  „Generał NIL”, „Dzieci Ireny Sendlerowej” oraz nominowany do Oscara "Katyń" Andrzeja Wajdy.

W latach 1976-1979 występował na scenie Teatru STU w Krakowie. Pracę w branży medialnej rozpoczął w 1994 roku w Canal +, gdzie pełnił funkcje zarządcze związane z uruchomieniem i rozwojem usług telekomunikacyjnych na rynku polskim.

Dominique Lesage aktywnie uczestniczy w debatach na temat rozwoju polskiego i europejskiego ustawodawstwa w dziedzinie telewizji i mediów. Współpracował z wieloma organizacjami pozarządowymi nt. rozwoju mediów, walki z piractwem oraz wsparcia produkcji filmowej.

W roku 2005 został powołany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego do zarządu Polskiego Instytutu Filmowego, a w 2007 wszedł w skład Rady Doradców Handlu Zagranicznego Republiki Francuskiej. W 2008 roku otrzymał polskie obywatelstwo. Wcześniej został odznaczony Orderem Zasługi Republiki Francuskiej oraz Medalem Zasłużony Kulturze - Gloria Artis Rzeczypospolitej Polskiej.

* * *

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top