Informacje prasowe

Smartfony i prezenty do wyboru w świątecznej ofercie Orange

14 listopada 2014

Smartfony i prezenty do wyboru w świątecznej ofercie Orange

Świąteczna oferta Orange, to świetna okazja by już za złotówkę zrealizować marzenia o nowoczesnym smartfonie, a przy okazji zdobyć prezent, który może sprawić radość bliskiej osobie. Kupując jeden z planów abonamentowych – Smart Plan Multi i Multi Max, już za złotówkę można wybrać świąteczny prezent w postaci tabletu, smartband’a lub wielofunkcyjnego smartwatch’a. Świąteczna oferta Orange to także okazja by zbierane przez cały rok punkty PAYBACK, korzystnie wymienić na atrakcyjne akcesoria, sprzęt AGD a nawet smartfony i tablety.

By cieszyć się podwójną korzyścią, wystarczy zamówić jeden z planów abonamentowych dostępnych w świątecznej ofercie Orange. Oprócz dużych pakietów na internet, nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci oraz promocyjnej oferty nielimitowanego LTE, są w nich do wyboru najnowocześniejsze smartfony w cenie od 1 zł (z VAT). Do każdego smartfona, również od 1 zł
(z VAT) można wybrać dodatkowy prezent w postaci tabletu Alcatel OneTouch Pixi 7 lub opaski SmartBand SONY czy smartwatch’a Samsung Gear Fit albo Mykronoz Zefit.

Przykładowe zestawy dostępne w ofercie świątecznej (ceny z VAT):

 • Smart Plan Multi 89,98 + Nokia Lumia 735 za 1 zł + tablet ALCATEL ONETOUCH PIXI 7 Wi-Fi za 1 zł,
 • Smart Plan Multi 89,98 + Samsung Galaxy Ace 4 za 1 zł + smartwatch Samsung GearFit za 1 zł,
 • Smart Plan Multi Max 149,98 + LG G3 s za 1 zł + SmartBand SONY za 1 zł.

Zestawy smartfonów i dodatkowych prezentów dostępnych w ofercie można dobierać wg własnych upodobań, w ramach następujących grup:

 • do smartfonów – Samsung Galaxy, LG, Alcatel OneTouch, HTC, Sony Xperia oraz smartfonów Orange – wybierając:
  • watchband Mykronoz Zefit,
  • SmartBand Sony,
  • tablet ALCATEL ONETOUCH Pixi 7 Wi-Fi,
 • do smartfonów Samsung Galaxy – wybierając smartwatch Samsung Gear Fit,
 • do smartfonów Nokia Lumia – wybierając tablet ALCATEL ONETOUCH Pixi 7 Wi-Fi.

Ceny poszczególnych zestawów są uzależnione od wartości wybranego planu abonamentowego oraz czasu, na jaki zawierana jest umowa.

Jeszcze jeden prezent czeka na klientów przenoszących numer do Orange, którzy wybiorą Smart Plan Multi 89,98. Oprócz smartfona i prezentu do wyboru, otrzymają oni 3 miesiące bezpłatnego abonamentu od Orange na święta. Jeśli przenosząc numer skorzystają z oferty e-sklepu na www.orange.pl, bezpłatny abonament dostaną aż na 6 miesięcy.

Podobną ofertę świąteczną Orange przygotował także w taryfach dla Firm. Obie oferty będą dostępne od 14 listopada 2014 r.

Uczestnicy programu PAYBACK oraz wszyscy poszukujący pomysłów na gwiazdkowe i mikołajkowe prezenty, wiele inspiracji znajdą także na stronie www.akcesoria.orange.pl. Oferuje ona bogaty wybór zabawek, sprzętu AGD, akcesoriów do telefonu, komputera czy samochodu, rozwiązania muzyczne, a także karty podarunkowe.  Za wszystkie produkty można zapłacić punktami PAYBACK, lub wybierając płatność mieszaną czyli punkty i gotówkę.
Punkty PAYBACK można też wykorzystać na doładowania konta w ofertach na kartę (na www.doładowania.orange.pl) oraz przedłużając lub podpisując nową umowę na usługi abonamentowe Orange. Wymieniając punkty można obniżyć cenę modemu, tabletu czy smartfona nawet do 1 zł.

* * *
Dzięki zakończonej niedawno gruntownej modernizacji i rozbudowie, sieć komórkowa Orange Polska jest jedną z najnowocześniejszych w Europie. Zastosowanie urządzeń najnowszej generacji oraz zwiększenie o 60 proc. liczby stacji bazowych sprawia, że 99,2 proc. Polaków może korzystać z wysokiej jakości połączeń oraz szybkiego internetu mobilnego praktycznie w każdym, zamieszkałym miejscu w Polsce. Rośnie też zasięg LTE Orange, który obejmuje już blisko 60 proc. populacji, czyli ponad 22 miliony osób.

W bezpłatnej promocji Nielimitowane LTE, do 31 marca 2015 r., obecni i nowi klienci mobilnych ofert abonamentowych Orange mogą również korzystać z nielimitowanego internetu mobilnego LTE działającego w ponad 1440 miast i miejscowości na terenie całego kraju.

Więcej szczegółów na stronach: www.orange.pl oraz www.akcesoria.orange.pl, zobacz też prezentację.

Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński
Rzecznik Orange Polska
+48 (22) 527 19 39
biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Smartfony i prezenty do wyboru w świątecznej ofercie Orange

Informacje prasowe

Kluby Sportowe Orange – rekrutacja zakończona!

13 listopada 2014

Kluby Sportowe Orange – rekrutacja zakończona!

Rekrutacja do Klubów Sportowych Orange, wspierających lokalne, sportowe inicjatywy propagujące zdrowy, zrównoważony rozwój dzieci i młodzieży, została zakończona. Do programu zgłosiło się aż 2725 klubów z całej Polski. Wymogi formalne spełniło 664 
z nich. Następny krok to wyłonienie najlepszych projektów, które zostaną wsparte materialnie oraz merytorycznie przez Orange Polska.

Kluby Sportowe Orange to długofalowa inicjatywa umożliwiająca rozwój lokalnych klubów sportowych w pięciu dyscyplinach: koszykówce, siatkówce, piłce nożnej, piłce ręcznej 
i lekkoatletyce. Jej głównym założeniem jest wsparcie 100 Klubów Sportowych Orange dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów w całej Polsce. Rekrutacja do programu rozpoczęła się 22 września i trwała przez 8 tygodni.

Wymogiem zgłoszenia klubu do programu było powołanie minimum 7-osobowej grupy 
z liderem oraz minimum dwiema osobami dorosłymi, współpraca i uzyskanie poparcia władz lokalnych oraz zapewnienie pomieszczenia dla Klubu Sportowego Orange. By zdobyć wsparcie Orange Polska wnioskodawcy musieli uzasadnić, dlaczego Klub Sportowy Orange powinien powstać właśnie w ich miejscowości oraz przygotować dwuletni plan wykorzystania klubu przez społeczność lokalną.

Na stronie www.klubysportoweorange.pl rozpoczętych zostało w sumie 2725 wniosków. Nasza inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Liczba i jakość wniosków przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Potwierdzają one jednoznacznie, że Kluby Sportowe Orange są odpowiedzią na palącą potrzebę lokalnych społeczności. Bardzo nas to cieszy, bo pozwala wybrać najlepszych, mających największy  zapał i najciekawsze pomysły.– podsumowuje etap rekrutacji do projektu Konrad Ciesiołkiewicz Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska.

Największa liczba poprawnie wypełnionych wniosków dotarła z województwa mazowieckiego (86), wielkopolskiego (78) oraz śląskiego (72). Najmniej wniosków dotarło z podlaskiego (20), lubuskiego (19) oraz świętokrzyskiego (17).

Do udziału w dwuletnim programie zachęcali znani sportowcy. W inicjatywy, które skupiają się na wsparciu dzieci naprawdę warto inwestować. Kluby Sportowe Orange idą jednak o krok dalej angażując w program nauczycieli, społeczność lokalną oraz władze. Wierzę, że takie podejście przyniesie efekty, bo motywuje do wzajemnej pomocy i pokazuje sportowe potrzeby i ambicje najmłodszych. – mówi były reprezentant Polski w piłce ręcznej Artur Siódmiak, ambasador programu. Ekspertem merytorycznym programu został Jerzy Dudek były bramkarz reprezentacji Polski.

Patronat honorowy nad programem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na www.klubysportoweorange.pl oraz pod numerem telefonu +48 510 555 666, dostępnym w dni robocze w godz. od 9.00 do 17.00. Można również napisać maila na adres info@klubysportoweorange.pl.
Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński
Rzecznik Orange Polska
+48 (22) 527 19 39
biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Kluby Sportowe Orange – rekrutacja zakończona!

Informacje prasowe

Orange Polska otrzymał Medal Przyjaciela Integracji

7 listopada 2014

Orange Polska otrzymał Medal Przyjaciela Integracji

Podczas wczorajszej (6 listopada)  jubileuszowej XX Gali Integracji Orange Polska otrzymał Medal Przyjaciela Integracji  za dostrzeganie problemów klientów z niepełnosprawnością oraz skuteczne wdrażanie dla nich produktów i usług przeciwdziałających społecznemu wykluczeniu. Kapituła doceniła wprowadzane rozwiązania technologiczne i programistyczne, dzięki którym osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności mają szansę na skuteczną komunikację.

– To dla nas wielki zaszczyt znaleźć się wśród przyjaciół organizacji, która od ponad 20 lat działa  na rzecz osób z niepełnosprawnościami i zwraca uwagę na fakt, że mimo różnic jesteśmy tacy sami, i że wzajemnie możemy się od siebie wiele nauczyć. Dla nas integracja to także integracja cyfrowa i pokazanie, że każdy niezależnie od wieku, umiejętności czy sprawności może w pełni korzystać ze zdobyczy współczesnego świata i jego technologii. Dziękuję za dostrzeżenie zmian, jakie wprowadziliśmy i wprowadzamy wewnątrz firmy – wobec naszych pracowników z niepełnosprawnościami a także wobec naszych klientów. Dla nas ta nagroda to także zobowiązanie, żeby robić jeszcze więcej – powiedział Jacek Kowalski Członek Zarządu Orange Polska, które w imieniu firmy odebrał nagrodę.

Medal Przyjaciel Integracji przyznawany jest od 1997 r. i wręczany podczas Wielkiej Gali Integracji w Warszawie. Powstał w celu promowania cennych inicjatyw i działań na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością w Polsce. Pozwalają one budować społeczną normalność w różnych obszarach życia, a także wyrównywać życiowe szanse. Medal otrzymują osoby, instytucje i firmy, które wyróżniają się otwartością i wrażliwością oraz działają nie z formalnego obowiązku, ale chęci budowania społecznej integracji.
Wielka Gala Integracji jest organizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji oraz Urząd m.st. Warszawy z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, które przybliża dobre praktyki w działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnością. Tegoroczna Gala związana obchodami 20-lecie działalności Integracji i została objęta honorowym Patronatem Prezydenta RP.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
Tel.: 22 527 19 39
e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Orange Polska otrzymał Medal Przyjaciela Integracji

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej