Informacje prasowe

SMS-y na okrągło tylko w Orange

04 października 2013
SMS-y na okrągło tylko w Orange

Od dziś klienci Orange, którzy podpisują nową umowę, przedłużają dotychczasową lub przenoszą numer z innej sieci, otrzymują możliwość nielimitowanego, bezpłatnego wysyłania SMS-ów do wszystkich w sieci Orange przez cały czas trwania umowy. Orange jest jedynym operatorem oferującym za darmo taką usługę swoim klientom.

Włączenie usługi odbywa się do 24 godzin od momentu zlecenia aktywacji w przypadku podpisania umowy lub wraz z najbliższym cyklem rozliczeniowym przy podpisaniu aneksu do umowy. Usługa włączana jest jednorazowo i obowiązuje przez cały czas trwania umowy. Nie ma możliwości wielokrotnego włączania usługi.

Promocja SMS-y na okrągło dotyczy taryf Smart Plan Multi oraz Smart Plan Halo i dostępna jest nawet w najniższych planach taryfowych.

SMS-y dostępne w promocji wykorzystywane są w pierwszej kolejności przed sms-ami w ramach planu taryfowego. Usługa nie jest dostępna w roamingu.

Wraz z końcem umowy klient otrzymuje na trzy dni wcześniej, informację o wyłączeniu usługi.

Szczegółowe informacje znajdują się na: http://www.orange.pl/chce_nowy_numer_abonament_lub_mix.phtml

***

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

tel: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” – kolejna koprodukcja Orange Polska

04 października 2013
„Wałęsa. Człowiek z nadziei” – kolejna koprodukcja Orange Polska

Na ekrany kin wchodzi najnowszy film Andrzeja Wajdy "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Film jest opowieścią o wielkim przełomie w historii Polski zapoczątkowanym przez stoczniowców, na których czele stanął Lech Wałęsa.

Reżyser przedstawia historię robotnika, który uosabiał ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności. Kim jest według Wajdy Lech Wałęsa? Postać historyczna, budząca kontrowersje, niepozbawiona ludzkich słabości. Film wkracza w jego życie prywatne i ukazuje widzom przemianę szarego człowieka w wielkiego przywódcę, który porywał tłumy. Historia polskiej transformacji to jego historia, ale także jego żony Danuty i ich dzieci wtłoczonych w sam środek dziejowych wydarzeń. Po „Człowieku z marmuru” i „Człowieku z żelaza” film zamyka tryptyk, w którego osią jest człowiek podejmujący walkę z niesprawiedliwością.

W obsadzie są najlepsi polscy aktorzy - Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska, Cezary Kosiński i Iwona Bielska. Najnowsze dzieło Andrzeja Wajdy swoją światową prapremierę miało 5 września na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Orange Polska (wcześniej Telekomunikacja Polska) konsekwentnie angażuje się w koprodukcję filmową. W ciągu ostatnich 5 lat zainwestował w 33 rodzime produkcje. Do tej pory koprodukcje Orange obejrzało w kinach ponad 10 mln widzów. Na premierę czeka kolejne 10 filmów. Klienci Orange po premierze kinowej mogą oglądać koprodukcje firmy w VoD przez kilka miesięcy. Filmy koprodukowane przez Orange zawsze trafiają do pierwszej dziesiątki najchętniej oglądanych filmów na VoD.

***

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

tel: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Ochrona przed skutkami utraty pracy dla klientów Orange

04 października 2013
Ochrona przed skutkami utraty pracy dla klientów Orange

Abonenci Orange mogą już korzystać z ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów oraz czasowej niezdolności do pracy. Pieniądze uzyskane z polisy można przeznaczyć na dowolny cel. Orange jest pierwszym operatorem komórkowym, który proponuje swoim klientom tego rodzaju ubezpieczenie.

Klienci objęci  ochroną ubezpieczeniową mają zapewnioną systematyczną wypłatę świadczeń,które pozwalają na zachowanie płynności finansowej i umożliwiają regulowanie zobowiązań. Klient może otrzymać maksymalnie 6 takich wypłat w 12-miesięcznym okresie, na który zawierana jest polisa.

Ubezpieczenie jest dostępne w dwóch wariantach, różniących się wysokością wybranego świadczenia oraz sumą ubezpieczenia. W pierwszym wariancie wysokość wypłat wynosi 1000 zł miesięcznie a w drugim – 1500 zł. W sumie nie więcej niż 12 000 lub 18 000 zł, w zależności od wybranej opcji.

Ochrona rozpoczyna się zaraz po przystąpieniu do ubezpieczenia bowiem nie ma okresu karencji, który zazwyczaj wynosi kilka miesięcy. Składki w wysokości 19 zł lub 24 zł miesięcznie są automatycznie doliczane do faktury za usługi telekomunikacyjne dzięki czemu zapewniona jest ciągłość ochrony.

Klienci mogą wykorzystać otrzymane pieniądze w dowolny sposób: np. rehabilitacja, leczenie, przystosowanie mieszkania do nowej sytuacji. Mogą także zrekompensować nimi skutki finansowe tymczasowej niezdolności do pracy lub utraty stałego źródła dochodów.

Ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodów oraz czasowej niezdolności do pracy zostało przygotowane we współpracy z TU Europa SA.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.orange.pl lub pod numerem infolinii 501 030 030.

***

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

tel: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top