Informacje prasowe

Środy z Orange w Multikinie

15 grudnia 2011
Środy z Orange w Multikinie

Od 1 stycznia 2012 roku akcja Środy z Orange będzie kontynuowana we współpracy z siecią Multikino. To nie jedyna nowość. W związku z ogromną popularnością akcji Orange wprowadza od stycznia 2012 roku nielimitowaną liczbę kodów umożliwiających zakup dwóch biletów do kina w cenie jednego. Ponadto pełen dostęp do filmów 3D i rabat na zakupy w barach kinowych.

- Środy z Orange w Polsce to wielki sukces i przykład aktywnej komunikacji firmy z klientami. Gdy popularność akcji spowodowała, że liczba kodów na środowe seanse kinowe zaczęła stanowić barierę, rozmawialiśmy o tym z klientami w mediach społecznościowych i obiecaliśmy zmianę. Dziś, dzięki współpracy z Multikinem, możemy zapewnić, że każdy nasz klient będzie mógł wybrać się do kina z Orange i oglądać filmy w wybranej technologii 2D lub 3D – mówi Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor PR i Sponsoringu Grupy TP.

Od początku 2012 roku kody akcji Środy z Orange uprawniające do zakupu dwóch biletów w cenie jednego będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych użytkowników telefonów w sieci Orange, a jedynym ograniczeniem będzie liczba miejsc w kinach sieci Multikino. Dotyczy to zarówno filmów wyświetlanych w technologii 2D, jak i 3D. By z nich skorzystać wystarczy wysłać SMS o treści FILM pod numer 241.

Ponadto, każdy uczestnik akcji Środy z Orange będzie mógł skorzystać z 15-procentowego rabatu na zakup specjalnego zestawu w barach kinowych. Umowa z siecią Multikino została podpisana na trzy lata, do końca 2014 roku.

Akcja Środy z Orange na rynku polskim trwa nieprzerwanie od kwietnia 2009 roku. W ciągu 32 miesięcy środa stała się specjalnym dniem dla polskich kinomanów. W ramach akcji kina odwiedziło już ponad 3 miliony osób.

Najbardziej popularnym filmem wśród uczestników Śród z Orange była polska komedia „Och Karol 2”, która przyciągnęła do kin ponad 101 tysięcy widzów. Niewiele mniejszą widownię zgromadziła „Incepcja”, którą zobaczyło ponad 100 tysięcy klientów Orange.

 

***

Marka Orange jest bardzo aktywna w świecie filmu. Poza Środami z Orange organizuje m.in. przedpremierowe pokazy kinowe „Orange Kocha Kino” oraz umożliwia miłośnikom kina wirtualne spotkania i wymianę opinii w Klubie Filmowym Orange na Facebooku. Od 2007 roku jest również sponsorem tytularnym projektu Orange Kino Letnie - dwóch największych kin plenerowych w Europie - na molo w Sopocie i w Zakopanem przy Krupówkach. Realizuje także projekt Kino Orange, czyli kino objazdowe umożliwiające oglądanie największych kinowych hitów w małych miejscowościach, w których nie ma kin.


Informacje prasowe

TP i Sourcefire podpisały umowę o współpracy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa

14 grudnia 2011
TP i Sourcefire podpisały umowę o współpracy w dziedzinie cyberbezpieczeństwa

Umowa podpisana przez Telekomunikację Polską i Sourcefire Inc. jest bezterminowa i dotyczy między innymi wykrywania zagrożeń i ochrony przed atakami osób trzecich na infrastrukturę sieciową Spółki oraz jej klientów. Zespoły Sourcefire Vulnerability Research Team (SF VRT) oraz TP Computer Emergency Response Team (TP CERT) będą prowadzić stałą wymianę informacji w tym zakresie.

Efektem umowy będzie zwiększenie kompetencji TP CERT w wykrywaniu i odpieraniu ataków na sieci teleinformatyczne klientów biznesowych i indywidualnych poprzez ścisłą współpracę z SF VRT przy obsłudze incydentów bezpieczeństwa.  Umowa zakłada aktywny transfer wiedzy oraz analizę zagrożeń ruchu w sieciach: stacjonarnej, komórkowej oraz w sieciach usługowych i IP.

Zapraszając do współpracy międzynarodową firmę Sourcefire doceniliśmy jej doświadczenie i kompetencje w zakresie cyberbezpieczeństwa. Naszym nadrzędnym celem jest przede wszystkim dobro naszych klientów” - powiedział Piotr Muszyński, wiceprezes Zarządu TP S.A. ds. Operacyjnych.

TP CERT to zespół reagujący na zagrożenia pojawiające się w sieci, którego celem jest pomoc społeczności internetowej TP w wykrywaniu, rozwiązywaniu i zapobieganiu powstawania incydentów bezpieczeństwa. TP CERT jest dla użytkowników sieci TP centralnym punktem wsparcia w kwestiach cyberbezpieczeństwa.

Sourcefire Inc. jest liderem w dziedzinie inteligentnych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa, które w czasie rzeczywistym dynamicznie dostosowują się do zagrożeń i zmian, pozwalając użytkownikom w pełni chronić swoją sieć podczas i po ataku.

Zespół badawczy VRT firmy Sourcefire to najważniejsza część systemu wykrywania włamań. VRT zapewnia klientom ochronę jeszcze przed wybuchem poważnej epidemii złośliwego oprogramowania (malware), np. Stuxnet, Nachi, Blaster, Sasser, Zotob i wielu innych.


O firmie Sourcefire

Sourcefire, Inc. (Nasdaq: FIRE), jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa. Sourcefire całkowicie zmienia sposób, w jaki firmy i instytucje rządowe z listy Global 2000 zarządzają zagrożeniami bezpieczeństwa sieci i je minimalizują. Oferowane przez Sourcefire rozwiązanie IPS (system zapobiegania włamaniom) i Real-time Adaptive Security (adaptacyjne zabezpieczanie w czasie rzeczywistym) oddaje w ręce klientów efektywną i skuteczną warstwową ochronę bezpieczeństwa – zabezpieczając zasoby sieciowe przed, w trakcie i po ataku. Sourcefire od lat cieszy się uznaniem klientów, mediów i analityków branżowych ze względu na innowacyjność i przywództwo w branży, a jej osiągnięcia zostały uhonorowane ponad 50 nagrodami i wyróżnieniami. Obecnie nazwa Sourcefire stała się synonimem innowacji i inteligentnych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń sieci. Więcej informacji o Sourcefire można znaleźć na stroniehttp://www.sourcefire.com.


Informacje prasowe

Komentarz TP dotyczący rozpoczęcia przez DPTG postępowania egzekucyjnego przed sądem w Stanach Zjednoczonych

13 grudnia 2011
Komentarz TP dotyczący rozpoczęcia przez DPTG postępowania egzekucyjnego przed sądem w Stanach Zjednoczonych

Wszczęcie postępowania egzekucyjnego przeciwko TP w kolejnym kraju przez spółkę DPTG jest jedynie elementem strategii działań PR  prowadzonych przez stronę duńską, a mających na celu wywarcie presji na TP oraz sądy badające sprawę.

Podkreślamy, że w żaden sposób nie wpływają one na bieżącą działalność, ani na sytuację finansową spółki.  Wobec nieskuteczności działań prawnych podejmowanych przez DPTG, TP spodziewa się kolejnych tego typu działań  o charakterze medialnym  ze strony DPTG.

Spór między TP a DPTG jest wciąż rozpatrywany przez sądy – 7 grudnia TP złożyła odwołanie do Sądu Apelacyjnego w Wiedniu. W efekcie toczącego się postępowania w Austrii, żaden wniosek DPTG złożony poza granicami Polski nie został rozpatrzony na korzyść DPTG.

Ponadto, korzystna dla DPTG decyzja Trybunału Arbitrażowego z 24 sierpnia 2010 roku wciąż nie posiada mocy prawnej na terenie Polski.

Scroll to Top