Informacje prasowe

Stacjonarny i komórka w jednym telefonie Orange

03 marca 2010
Stacjonarny i komórka w jednym telefonie Orange

Orange dla Firm wprowadza od dziś nową usługę - Ekstra Strefa Firmowa, która daje możliwość korzystania z numeru stacjonarnego i komórkowego na jednej karcie SIM. Dzięki temu klienci mogą obniżyć koszty połączeń i korzystać z obu numerów w jednym aparacie telefonicznym. Zyskują przy tym dodatkowy pakiet minut na połączenia stacjonarne.  

Ekstra Strefa Firmowa to usługa polegająca na dodaniu do karty SIM (z numerem komórkowym), dodatkowego numeru stacjonarnego. Użytkownik może korzystać z niego w ramach strefy, którą aktywuje samodzielnie w dowolnej wybranej przez siebie lokalizacji. Zasięg strefy to ok. 500 metrów od punktu aktywacji.

W strefie użytkownik może korzystać z obu numerów do odbierania i inicjowania połączeń. Dzwoniąc pod numery w sieciach komórkowych automatycznie łączy się za pomocą numeru komórkowego a z sieciami stacjonarnymi za pomocą numeru stacjonarnego. Dzięki temu korzysta z tańszych połączeń a wybierając jedną z opcji minutowych, co miesiąc dostaje dodatkowo 150 minut na połączenia w ramach sieci stacjonarnej.

Usługa Ekstra Strefa Firmowa dostępna jest dla posiadaczy telefonów komórkowych działających w ramach oferty Orange dla Firm. Mogą oni przenieść do Orange swój dotychczasowy numer stacjonarny lub zamówić nowy. Usługa jest dostępna na całym obszarze działania sieci Orange w oparciu o dostęp GSM.

Szczegóły cenowe oferty prezentuje poniższa tabela:

Opcja podstawowa

Opcja minutowa

Umowa terminowa

bez umowy

bez umowy

6 miesięcy

12 miesięcy

24 miesiące

aktywacja

bez opłat

abonament

5 zł (+VAT)

15 zł (+VAT)

1 x 1 zł (+VAT), potem

15 zł (+VAT)

2 x 1 zł (+VAT), potem

15 zł (+VAT)

4 x 1 zł (+VAT), potem

15 zł (+VAT)

pakiet minut na krajowe poł.  stacjonarne

0

150 min.

minuta poł. z num. stacjonarnymi

(po wyk. pakietu)

0,12 zł (+VAT)

0,10 zł (+VAT)

stawka na pozostałe kierunki

zgodnie z planem taryfowym usług mobilnych

opłata za zmianę lokalizacji strefy stacjonarnej

5 zł (+VAT)

opłata za zmianę numeru stacjonarnego

5 zł (+VAT)

 

Więcej informacji na ten temat na: www.orange.pl


Informacje prasowe

TP podwaja minuty w planach doMowy 60 i 300

01 marca 2010
TP podwaja minuty w planach doMowy 60 i 300

Od dziś klienci podpisujący umowy na korzystanie z planów doMowych tp 60 i 300 mogą wykupić za 1,5 zł miesięcznie pakiet dodatkowych minut, który może nawet podwoić liczbę minut w ramach abonamentu. Warunkiem jest podpisanie umowy na 24 miesiące.

W planie doMowym tp 300 z pakietem 300 minut, klient otrzymuje dodatkowe 5 godzin miesięcznie na rozmowy. Daje to łącznie 10 godzin rozmów o dowolnej porze dnia i tygodnia.

Wybierając plan doMowy tp 60 z pakietem 60 minut można skorzystać z dodatkowej godziny rozmów w dowolnym czasie. Przy zakupie  planu doMowego tp 60 z pakietem 120 minut klient dostaje również dodatkowe 60 minut, które może wykorzystać w dni robocze od 18:00 do 8:00 oraz soboty, niedziele i święta przez całą dobę.

Przez pierwszych 12 miesięcy opłata za podwojenie minut wynosi zaledwie 1,5 zł miesięcznie.  Przez kolejny rok jest to 5 zł miesięcznie.

 

Szczegóły oferty w tabeli poniżej:

Plan doMowy tp

plan doMowy tp 60

(w opcji 60)

plan doMowy tp 60

(w opcj 120)

plan doMowy tp 300

(w opcji 300)

dostępna opcja

wszystkie dni tygodnia,  przez całą dobę

dni robocze 18-8, weekendy i święta przez całą dobę

wszystkie dni tygodnia,

przez całą dobę

ilość dodatkowych minut

60

300

miesięczna opłata dodatkowa za pakiet minut od 1 do 12 miesiąca

1,50 zł

miesięczna opłata dodatkowa za pakiet minut od 13 do 24 miesiąca

5 zł

umowa lojalnościowa

24 miesiące

 


Informacje prasowe

TP i Fundacja Orange wspierają Obchody Roku Chopinowskiego

26 lutego 2010
TP i Fundacja Orange wspierają Obchody Roku Chopinowskiego

Telekomunikacja Polska, jako firma zaangażowana społecznie, włączyła się w największe wydarzenie kulturalne w 2010 roku - 200. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina.

Rok Chopinowski jest najważniejszym wydarzeniem kulturalnym roku i obejmuje swoim programem zarówno prestiżowe koncerty z udziałem światowej sławy artystów, jak i wiele projektów artystycznych i edukacyjnych promujących twórczość kompozytora w atrakcyjnej, przystępnej dla młodego odbiorcy formie. Jego muzyka rozbrzmiewać będzie na pięciu kontynentach, podczas ponad 1900 imprez. Wiele ważnych europejskich festiwali muzycznych zadedykowało mu swoje tegoroczne edycje.

Telekomunikacja Polska, przyjmując tytuł Głównego Sponsora CHOPIN 2010, wspiera działania Biura Obchodów Roku Chopinowskiego na rzecz popularyzacji muzyki Fryderyka Chopina oraz poszerzania wiedzy na temat jego życia wśród Polaków, zwłaszcza młodego pokolenia. Wsparcia organizatorom udzieliła także Fundacja Orange, która została Mecenasem Obchodów.

W ramach Roku Chopinowskiego Polskę odwiedzi popularny Festiwal Folle Journée de Nantes, który podczas inauguracji w styczniu tego roku we Francji zgromadził 140 tys. ludzi. W 2010 roku Festiwal będzie gościł między innymi w Bilbao, Tokio oraz Rio de Janeiro. Finał Folle Journée - Szalone Dni Muzyki „Chopin Open" - odbędzie się w dniach od 11 do 13 czerwca w Warszawie. Głównym Sponsorem wydarzenia będzie TP i Orange. W ciągu całego światowego tournée Festiwalu zostanie wykonanych ponad 1200 koncertów.

***

Muzyka jest jednym z trzech kluczowych obszarów działań sponsoringowych Grupy TP. W tym roku, obok Obchodów Roku Chopinowskiego, Orange będzie już po raz trzeci sponsorem Orange Warsaw Festiwal oraz sponsorem dwóch kwietniowych koncertów Ive Mendes.

Scroll to Top