Informacje prasowe

Świąteczna oferta Orange z abonamentem

17 listopada 2009
Świąteczna oferta Orange z abonamentem

W Świątecznej promocji Orange abonament 55, klienci dostają 150 minut miesięcznie na rozmowy do wszystkich sieci, a po ich wykorzystaniu stawkę 29 gr za minutę. Do wyboru są też bardzo atrakcyjne telefony za 1 zł i nawet trzy usługi w prezencie.

Oprócz ogromnej liczby minut w abonamencie i najniższej na rynku stawki na połączenia, przebojami świątecznej promocji abonamentu Orange 55 będą atrakcyjne telefony za 1 zł, na przykład: Samsung Corby, LG KU 990i czy Nokia 6303.

Korzystający ze świątecznej promocji mogą także wybrać dwie dodatkowe usługi, które dostaną w prezencie. Dzięki nim będą mogli znacznie dłużej rozmawiać i SMS-ować przez cały czas trwania umowy. Łącząc prezenty w postaci usług Wybrany numer i Weekendy mogą zwiększyć czas bezpłatnych połączeń o 360 minut.

Do wyboru są:

  • Wybrany numer - 180 minut na rozmowy z wybranym numerem Orange lub stacjonarnym,
  • Weekendy - 180 minut na rozmowy w weekendy,
  • Pakiet SMS - 400 SMS-ów do Orange,
  • Pakiet Orange World - nieograniczony dostęp do portalu Orange World
  • Dłuższy Kapitał Złotówek - niewykorzystane złotówki przechodzą na kolejne 2 miesiące.

Klienci kupujący w promocji telefon z aktywacją oraz przedłużający umowę na www.orange.pl, przez cztery miesiące będą dostawać dodatkowe 100 minut na połączenia do wszystkich sieci. Mogą też wybrać jeszcze jeden prezent na zawsze, dzięki któremu będą mogli zwiększyć liczbę swoich minut lub sms-ów.

Promocja dotyczy oferty Orange abonament 55 zł z umową na czas określony - 24, 30 lub 36 miesięcy. Jest dostępna także dla klientów przenoszących numer z innych sieci oraz użytkowników ofert na kartę, którzy przeniosą swój numer do oferty abonamentowej. Również klienci mający już telefon w ofercie abonamentowej, mogą skorzystać z promocji po uregulowaniu opłaty migracyjnej.


Informacje prasowe

Wyjątkowy telefon dla Pań tylko w świątecznej ofercie e-sklepu Orange

17 listopada 2009
Wyjątkowy telefon dla Pań tylko w świątecznej ofercie e-sklepu Orange

W świątecznej ofercie sklepu internetowego na www.orange.pl można kupić wymarzony prezent gwiazdkowy dla każdej nowoczesnej kobiety - telefon Sony Ericsson Jalou. Aparat łączy najnowszą technologię z unikalnym kobiecym stylem w niezwykle zgrabnej, przypominającej diament obudowie.

W Polsce telefon jest dostępny wyłącznie w sklepie internetowym www.orange.pl. Po Hello Kitty, Orange Vegas czy Porsche Design, to kolejny telefon, który sklep internetowy Orange ma wyłączność. Można go kupić już od 1 zł w ofertach abonamentowych i MIX.

Telefon bez problemu mieści się nawet w najmniejszej kobiecej torebce - waży tylko 84 gramy a złożony ma długość 73 mm. To mniej, niż standardowy błyszczyk do ust. Spełnia przy tym wszystkie funkcje nowoczesnego telefonu i idealnie nadaje się do poprawienia makijażu.

Za jednym naciśnięciem klawisza, jego wyświetlacz zamienia się w lusterko. Uformowana na kształt klejnotu obudowa w modnym, szafirowym kolorze podkreśla nowoczesny styl właścicielki. Jest także świetnym dodatkiem do sylwestrowej czy karnawałowej kreacji.

Jalou jest równie praktyczny, co stylowy. Dzięki łatwej w użyciu aplikacji Walk Mate i kalkulatorowi masy ciała pomaga właścicielce w utrzymaniu dobrej kondycji i szczupłej sylwetki. Przypomina o ważnych wydarzeniach i pokazuje aktualne dla daty znaki zodiaku.

Telefon ma aparat 3,2 megapiksela z funkcją Photo Fix regulującą kolor, jasność i kontrast. Obsługuje videorozmowy, bluetooth i pocztę elektroniczną a dzięki HSDPA pozwala na swobodne przeglądanie internetu. Umożliwia szybkie umieszczanie zdjęć na blogu oraz dostęp do YouTube. Wolne chwile umila muzyką z odtwarzacza mulitimedialnego oraz radia z RDS.

Więcej informacji o ofercie na www.orange.pl/jalou


Informacje prasowe

Świąteczne prezenty Orange w ofertach MIX i na kartę

17 listopada 2009
Świąteczne prezenty Orange w ofertach MIX i na kartę

Orange rozdaje świąteczne prezenty użytkownikom wszystkich ofert MIX i na kartę. W zamian za najtańsze doładowanie można dostać 50 SMS-ów lub MMS-ów. Wśród prezentów są nawet pakiety 260 minut na połączenia do wszystkich sieci.

By dostawać świąteczne prezenty od Orange wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 8018. Po pomyślnej rejestracji użytkownik dostanie prezent przy każdym doładowaniu.

Wielkość oraz rodzaj prezentu zależą od wartości doładowania:

wartość doładowania

prezent

ważność prezentu

5 zł

50 SMS/MMS

do Orange

15 dni

10 zł

100 SMS/MMS

25 zł

30 minut

do Orange

31 dni

40 zł

60 minut

50 zł

90 minut

100 + 10 zł

120 minut

do wszystkich sieci

31 dni

200 + 30

260 minut

 

Wraz ze świąteczną promocją zostaje wprowadzony nowy nominał doładowań o wartości 40 zł. To doładowanie o 40 dni przedłuża możliwość wykonywania połączeń a odbierania aż o 12 miesięcy.

Promocja potrwa do 4 stycznia 2009 roku. Każdy zarejestrowany użytkownik może korzystać z niej wielokrotnie. By sprawdzić ile dodatkowych środków pozostało do wykorzystania wystarczy wysłać pod numer 901 SMS-a o treści ILE MINUT lub ILE SMS. Koszt jednego SMS-a wynosi 20gr z VAT.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na www.orange.pl

Scroll to Top