Informacje prasowe

Świąteczne prezenty w Orange na kartę cieszą podwójnie

18 listopada 2010
Świąteczne prezenty w Orange na kartę cieszą podwójnie

W świątecznej promocji doładowań Orange na kartę czekają promocyjne SMS-y, MMS-y i nawet do 400 minut na połączenia do wszystkich sieci. Otrzymane w promocji środki można zatrzymać dla siebie lub przekazać bliskiej osobie. Obdarowana osoba dostanie od Orange dodatkowy prezent w postaci podwojenia liczby przekazanych minut lub SMS-ów.

Z promocji świątecznej mogą skorzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę. Wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 8018, aby po każdym doładowaniu  dokonanym w okresie promocji otrzymywać dodatkowe minuty lub SMS-y i MMS-y.

Potwierdzeniem prawidłowo wykonanego doładowania jest SMS z infromacją o przyznanym prezencie. Odpowiadając na niego użytkownik może zdecydować czy zatrzyma go dla siebie, czy chce podarować go wybranej osobie korzystającej z oferty Orange na kartę. Aby przekazać prezent wystarczy w odpowiedzi podać numer telefonu obdarowanej osoby. W świątecznej promocji otrzyma ona dwa razy więcej minut lub SMS-ów.

Wielkość oraz rodzaj prezentu zależą od wartości doładowania. Szczegóły prezentuje poniższa tabela.

Nominał doładowania Prezent dla Doładowującego Prezent dla Przyjaciela Ważność prezentu
5 zł 50 SMS / MMS w sieci Orange 100 SMS / MMS w sieci Orange 14 dni

 

10 zł 100 SMS / MMS w sieci Orange 200 SMS / MMS w sieci Orange
25 zł 40 minut w sieci Orange 80 minut w sieci Orange 31 dni

 

40 zł 80 minut w sieci Orange 160 minut w sieci Orange
50 zł 100 minut w sieci Orange 200 minut w sieci Orange
100 zł 200 minut do wszystkich sieci 400 minut do wszystkich sieci
200 zł 400 minut do wszystkich sieci 800 minut do wszystkich sieci

Korzystający ze świątecznej promocji doładowań w Orange na kartę można w każdej chwili sprawdzić ile dodatkowych środków pozostało do wykorzystania. Wystarczy wysłać SMS o treści ILE MINUTY lub ILE SMS, pod numer 901 (koszt SMS wynosi 20gr z VAT).

Promocja trwa od 17.11.2010 do 02.01.2011r.

Szczegóły oraz regulamin są dostępne na www.orange.pl


Informacje prasowe

Rok Chopinowski na kartach telefonicznych TP

18 listopada 2010
Rok Chopinowski na kartach telefonicznych TP

Ukazały się trzy limitowane, kolekcjonerskie serie kart telefonicznych poświęconych najważniejszemu wydarzeniu kulturalnemu tego roku – 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. Telekomunikacja Polska zaprojektowała je wspólnie z Biurem Obchodów Roku Chopinowskiego. Te i inne unikatowe karty telefoniczne można oglądać do 18 grudnia w warszawskiej Kordegardzie.

Karty z dwóch serii zawierają motywy odnoszące się do postaci Fryderyka Chopina. Trzecia seria przedstawia jedną z muzycznych ławeczek, wygrywających utwory kompozytora, rozstawionych wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

Karty są dostępne w sprzedaży we wszystkich podstawowych nominałach: 15, 30 i 60 impulsów w cenie odpowiednio - 9, 15 i 24 zł.

Specjalne edycje kart telefonicznych TP towarzyszą wielu ważnym dla Polaków wydarzeniom. TP m.in. co roku wydaje serię 100 specjalnych kart przeznaczonych na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Fundacji Orange wydana została seria kart, z których część dochodu (2 zł od każdego egzemplarza) przeznaczona została na akcję "Dźwięki Marzeń" wspierającą dzieci z wadami słuchu. Od wielu lat w ramach projektu "Telefon do Mamy" TP rozdaje za darmo karty telefoniczne dzieciom w szpitalach, aby mogły zadzwonić do swoich bliskich.


Informacje prasowe

TP serwuje ,,Śniadanie do łóżka,,

10 listopada 2010
TP serwuje ,,Śniadanie do łóżka,,

Na jesienny wieczór Telekomunikacja Polska proponuje „Śniadanie do łóżka”, komedię która zaskoczy akcją i smakiem. Widzów zabawią Tomasz Karolak, Małgorzata Socha Piotr Adamczyk i Iza Kuna. Wciągną w intrygę z modą, wyrafinowaną kuchnią i nieśmiertelnym problemem stosunków damsko-męskich. Najnowszą koprodukcję TP od dziś można zobaczyć na ekranach kin.

Utalentowany kucharz, grany przez Tomasza Karolaka, jednego dnia powoduje atak alergiczny u znanego krytyka kulinarnego, traci pracę, odchodzi od niego niewierna dziewczyna i ma wypadek. A to dopiero wstęp do zabawnych perypetii bohatera, którego wspiera najlepszy przyjaciel – Piotr Adamczyk.

To film o romantycznym mężczyźnie, który gotuje dla swoich kobiet. I o kobiecie po przejściach (Małgorzata Socha), która boi się zaangażować. Czy znajdą miłość w Warszawie, mieście, w którym sława miesza się z intrygą i zazdrością? Odpowiedź znajdziecie w kinach, a na naszym blogu można zobaczyć materiał z premiery.

Od kilku lat Telekomunikacja Polska angażuje się w koprodukcje filmowe. Jak dotąd zrealizowała 13 projektów, które z zainteresowaniem obejrzało ok. 6,5 mln Polaków.

Niewątpliwie najbardziej znaczącym był nominowany do Oscara film Andrzeja Wajdy pt. „Katyń”, wpisujący się w nurt kina historycznego, dotykający sfery naszego dziedzictwa narodowego. Do podobnych projektów należy również zaliczyć produkcję pt. „Generał Nil” Ryszarda Bugajskiego, czy „Dzieci Ireny Sendlerowej” Johna Kenta Harrisona. Inna koprodukcja TP, „Różyczka” Jana Kidawy-Błońskiego, otrzymała Złote Lwy podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Równie popularnymi okazały się hity komediowe, które Polacy darzą wyjątkową sympatią. Do najciekawszych produkcji należą filmy „To nie tak jak myślisz kotku” Sławomira Kryńskiego, „Ile waży koń trojański” Juliusza Machulskiego czy „Miłość na wybiegu” Krzysztofa Langa

Scroll to Top