Informacje prasowe

Szczęśliwa Godzina w prezencie od Orange

12 stycznia 2010
Szczęśliwa Godzina w prezencie od Orange

Każdy użytkownik ofert na kartę w Orange, który od 12 stycznia do 12 marca będzie miał aktywne konto, dostanie w prezencie godzinę połączeń ze wszystkimi numerami w Orange, w cenie zaledwie 5 gr za minutę.

Szczęśliwa Godzina to kolejna promocja, w której użytkownicy ofert na kartę Orange dostają w prezencie możliwość korzystania z bezpłatnych lub bardzo tanich połączeń.

Aby dostać Szczęśliwą Godzinę wystarczy mieć w okresie promocji aktywne konto z możliwością wykonywania połączeń wychodzących. Zaproszenie do korzystania z promocji zostanie przesłane SMS-em na numer użytkownika w losowo wybranym dniu, jako prezent od Orange - niespodziewanie i zupełnie za darmo. Zaproszenie należy aktywować w ciągu 30 minut, wysyłając bezpłatny SMS o treści TAK pod numer 8078.

Po zakończeniu promocji Szczęśliwa Godzina, klienci ofert na kartę w Orange mogą się spodziewać kolejnych niespodzianek.


Informacje prasowe

Wektor 2009 dla Telekomunikacji Polskiej

12 stycznia 2010
Wektor 2009 dla Telekomunikacji Polskiej

Telekomunikacja Polska oraz Astra CEE otrzymały nagrodę Wektor 2009. Konfederacja Pracodawców Polskich wyróżniła obie firmy za działalność na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego i upowszechniania Internetu oraz za tworzenie technicznych warunków nowoczesnej społecznej mobilności i elastyczności.

To już drugi Wektor dla TP. W 2007 r. firma została doceniona za formułę łączenia biznesu z działalnością na rzecz dobra publicznego i współpracę narodowego operatora z samorządami, dzięki której internet „trafia pod strzechy".

- Wektor to dla nas motywacja do jeszcze ambitniejszych działań. Mam nadzieję, że nasi partnerzy - i z administracji, i z biznesu - będą nas w tym wspierać. Dzięki satelitarnemu dostępowi do internetu cywilizacyjny rozwój naszego kraju będzie mógł postępować jeszcze szybciej. Wypełnienie tzw. białych plam na internetowej mapie Polski, to jedna z głównych przesłanek porozumienia TP i UKE - powiedział Maciej Witucki, Prezes Zarządu TP.

Wektory wręczane były już po raz siódmy. Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się: minister skarbu Aleksander Grad, właściciel Polsatu Zygmunt Solorz-Żak oraz nagrodzony pośmiertnie założyciel grupy ITI Jan Wejchert. W poprzednich edycjach plebiscytu statuetki otrzymali m.in.: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski, Leszek Balcerowicz i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Nagrody KPP przyznawane są instytucjom i osobom za szczególne osiągnięcia w świecie gospodarki, polityki, kultury i mediów. Konfederacja Pracodawców Polskich reprezentuje ponad 6 tys. firm, zatrudniających przeszło 2 mln pracowników.


Informacje prasowe

2 mln zł dla WOŚP od klientów Grupy TP i z licytacji złotych kart

11 stycznia 2010
2 mln zł dla WOŚP od klientów Grupy TP i z licytacji złotych kart

Ponad 1,1 mln złotych ofiarowali klienci Grupy TP Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy dzwoniąc i wysyłając sms-y na specjalne charytatywne numery. Ponadto 850 tys. złotych zebrano z licytacji złotych kart telefonicznych, które przekazała Orkiestrze TP – to dwukrotnie więcej, niż rok temu. Za kartę z numerem 1 zaoferowano rekordową sumę 225 tys zł.

Podczas tegorocznego finału WOŚP klienci Orange wysłali 227 039 sms-ów na łączną kwotę 1 135 195 złotych, a na linię charytatywną tp zadzwoniło 8 977 osób, wspierając Orkiestrę kwotą ponad 36 tys. zł. Całość tej kwoty TP i Orange przekażą na konto WOŚP.

W tym roku po raz 13 licytowano limitowaną serię 100 złotych kart telefonicznych TP. Kartę z numerem 1 wylicytowano za 225 tys. złotych – to prawie czterokrotnie więcej niż rok temu. W sumie z licytacji złotych kart uzyskano 856 338 zł, dla porównania w ubiegłym roku było to blisko  400 tys.

Łącznie dzięki klientom Grupy TP oraz z licytacji kart TP na konto Orkiestry trafi blisko 2 mln złotych.

Obejrzyj finał licytacji złotych kart telefonicznych na www.blog.tp.pl

Scroll to Top