Informacje prasowe

Tańszy abonament i więcej GB w internecie mobilnym Orange Free

07 listopada 2012
Tańszy abonament i więcej GB w internecie mobilnym Orange Free

Od 6 listopada br., klienci kupujący aktywację lub przedłużający umowę na internet mobilny Orange Free mogą korzystać z nowych promocji. Dzięki nim zaoszczędzą nawet 41 proc. ceny abonamentu lub zyskają dwukrotnie większy limit na transmisje danych.

Klienci wybierający usługę Orange Free 39 zapłacą za abonament tylko 29 zł (z VAT), czyli o 26 proc. taniej, a jeśli mają już modem i  wybiorą ofertę bezterminalową, ich abonament przez cały czas trwania umowy będzie jeszcze niższy:

  • o 36 proc. przy zawieraniu nowej umowy,
  • aż o 41 proc. przy przedłużeniu umowy.

Klienci, którym zależy na większych limitach na transmisje danych mogą wybrać ofertę Orange Free 59. Otrzymają w niej dwukrotnie większy niż dotychczas limit transferu danych, czyli 8 GB miesięcznie, przy niezmienionej cenie abonamentu.

Nowością w ofercie jest limit danych 0,5 GB w planie Orange Free 19, w którym dostępna jest również darmowa usługa Szczęśliwe Godziny pozwalająca na nielimitowane korzystanie z szybkiego internetu mobilnego, codziennie między 0:00 a 8:00.

Każdy klient korzystający już z telefonu komórkowego w Orange oraz usługi Neostrada może także skorzystać z  internetu mobilnego z miesięcznym limitem transferu - 2GB za 0 zł. Wystarczy, że aktywuje pakiet Orange Open i połączy wchodzące w jego skład usługi na jednym koncie abonenckim.

Aktualnie dostępne promocje w Orange Free dla klientów podpisujących oraz przedłużających umowę:

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na www.orange.pl

* * *

Orange jest liderem polskiego rynku telekomunikacyjnego i najchętniej wybieranym operatorem w Polsce. Obsługuje blisko 21 milionów klientów zapewniając im codzienny dostęp do największego portfolio nowoczesnych usług telekomunikacyjnych, w tym unikatowej oferty konwergentnej - Orange Open oraz planów taryfowych bez limitów połączeń ze wszystkimi sieciami mobilnymi i stacjonarnymi w Polsce a także numerami międzynarodowymi.

* * *

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Orange otrzymał certyfikat HR Najwyższej Jakości

02 listopada 2012
Orange otrzymał certyfikat HR Najwyższej Jakości

Orange Polska zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem HR Najwyższej Jakości. Certyfikat przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami  otrzymują firmy stosujące najlepsze praktyki zarządzania kapitałem ludzkim i dbające o rozwój pracowników.

Certyfikat HR Najwyższej Jakości przyznawany jest na podstawie obiektywnego badania uwzględniającego całość polityki zarządzania kapitałem ludzkim w danej firmie. Oceniane są m.in. rekrutacja, struktura zatrudnienia, szkolenia i rozwój, system motywowania i wynagradzania, ocena pracownicza, komunikacja wewnętrzna, a także zasady etyczne. Badanie koncentruje się również na polityce równościowej firmy oraz zarządzaniu tzw. różnorodnością w organizacji.

- Realizacja długofalowej strategii Orange Polska, której celem jest permanentne podnoszenie standardów zarządzania kapitałem ludzkim została zauważona i doceniona. To nas bardzo cieszy - mówi Jacek Kowalski, członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich Orange Polska.  - W Polsce wzrasta świadomość wagi oraz znaczenia, jakie dla każdego przedsiębiorstwa mają działania HR. Chcemy dalej promować dobre praktyki i pokazywać jak skutecznie prowadzić politykę kadrową - dodaje.

- Szczególny nacisk kładziemy na kwestie związane z przejrzystością rekrutacji, systemów oceniania, awansów, a także dbałością o nieustanne podnoszenie kompetencji pracowników, zgodnie z ich aspiracjami i potrzebami organizacji - podkreśla Piotr Palikowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. - Dla potencjalnych kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w danej firmie, certyfikat HR Najwyższej Jakości jest gwarancją jej rzetelności i wiarygodności.

Każda firma, która chce powalczyć o certyfikat, musi wziąć udział w bezpłatnym badaniu organizowanym przez PSZK. Ma ono formułę ciągłą, certyfikat ważny jest przez rok od momentu otrzymania. W czerwcu 2013 odbędzie się uroczysta gala z przedstawicielami firm, które otrzymały certyfikat.

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Kino Orange – największe objazdowe kino w Polsce – powraca na trasę

29 października 2012
Kino Orange – największe objazdowe kino w Polsce – powraca na trasę

Od dzisiaj do maja 2013 r. powraca wyjątkowy projekt - Kino Orange. Pod hasłem "Kino wreszcie w Twoim mieście" Orange odwiedzi ponad 100 miejscowości, w których nie ma kina, by zaprezentować ich mieszkańcom nowości i najciekawsze tytuły sezonu.

Podczas pierwszej trasy widzowie Kina Orange obejrzą dwa filmy premierowe: amerykańską komedię "Wieczór panieński" z Kirsten Dunst oraz nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Montrealu film "Piękne i bestia" - znakomity dokument o kobietach chorych na raka piersi. W repertuarze pierwszej trasy znajdzie się także mega hit ostatnich miesięcy, przebojowa francuska  komedia "Nietyklani" oraz animowana bajka dla dzieci "Goryl Śnieżek w Barcelonie".

W repertuarze będę największe hity i nowości filmowe, lektury szkolne i bajki. Cena biletu wynosi 12 zł. Ponadto każdego dnia, klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy wysłać SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem.

Trasa i bieżący repertuar dostępne są na stronie internetowej www.KinoOrange.pl. Znaleźć tu można także opisy i zwiastuny filmów, adresy domów kultury, w których odbywają się projekcje filmowe oraz godziny poszczególnych seansów.

Kino Orange - wspólny projekt Outdoor Cinema i Orange odbędzie się po raz trzeci. W minionych latach cieszył się ogromną popularnością. Dotychczas akcja zgromadziła przed srebrnym ekranem blisko 100 000 widzów, kino odwiedziło ponad 150 miejscowości, odbyło się prawie 1 500 projekcji.

Patronami medialnymi są: miesięcznik KINO, serwis filmowy STOPKLATKA.PL, portal filmowy WP.pl

Zapraszamy do Kina Orange - największego kina objazdowego w Polsce.

 

Wojciech Jabczyński                  Danuta Twardoch

Rzecznik Orange Polska

22 527 19 39                              502 27 47 18

biuro.prasowe@orange.com       danuta@kinoletnie.pl

Scroll to Top