Informacje prasowe

TP upraszcza ofertę planów telefonicznych

18 lutego 2009
TP upraszcza ofertę planów telefonicznych

We wrześniu 2008 roku Telekomunikacja Polska wprowadziła trzy zupełnie nowe plany doMowe, każdy w dwóch wersjach do wyboru. Wybrało je już ponad 500 tys. klientów TP, co potwierdza ich atrakcyjność. Poszerzenie oferty spowodowało jednak, że dla części klientów wybór stał się mało przejrzysty. By go uprościć, od 1 marca 2009 roku TP rezygnuje ze sprzedaży niektórych starszych planów telefonicznych.

W porozumieniu z Urzędem Komunikacji Elektronicznej TP zaprzestanie sprzedaży planów: weekendowy, wieczory i wekendy, 60, 250 oraz 2000. Jednocześnie, od 1 marca w ofercie dla klientów indywidualnych pozostaną plany: przyjazny, startowy oraz doMowe 60, 300 i 1200.

Taka oferta gwarantuje, że każdy klient znajdzie abonament odpowiadający jego potrzebom, a jednocześnie nie będzie musiał zastanawiać się nad niuansami różniącymi poszczególne plany. Do wyboru będzie miał specjalną ofertę dla osób korzystających z pomocy społecznej (plan przyjazny), abonament bez minut w cenie (startowy) oraz trzy nowoczesne plany doMowe z wliczonymi w abonament minutami do wykorzystania w sieciach stacjonarnych.

Klienci wycofywanych ze sprzedaży planów mogą nadal z nich korzystać. Oczywiście mają również możliwość przejścia na dostępne w ofercie plany TP. Po wybraniu innego abonamentu nie będą jednak mieli możliwości powrotu do wcześniejszej oferty.

Wszyscy zainteresowani mogą dodatkowo obniżyć koszty korzystania z telefonu domowego. By to zrobić wystarczy skorzystać z usług TP, takich jak: wybrane numery, rozmowy z rabatem, moja godzina i pakiet minut komórkowych.

Szczegóły oferty stacjonarnej TP są dostępne na stronie www.tp.pl.


Informacje prasowe

W Orange dla Firm 20 groszy za minutę do wszystkich sieci

16 lutego 2009
W Orange dla Firm 20 groszy za minutę do wszystkich sieci

Od dziś w ofercie Orange dla Firm można skorzystać z promocji Wybrane Numery do Wszystkich. Dzięki niej połączenia z pięcioma wybranymi numerami w dowolnej sieci kosztują tylko 20 groszy za minutę + VAT.

Promocja Wybrane Numery do Wszystkich to rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy często kontaktują się z partnerami mającymi telefony w innych sieciach. Kupując nową aktywację w planach taryfowych Oferta dla Firm mogą wybrać do pięciu numerów, z którymi będą rozmawiać płacąc tylko 20 groszy netto za minutę połączenia.

Ponadto klienci, którzy zdecydują się na zakup nowej aktywacji w ofercie bez telefonu, otrzymają 15% rabatu na abonament przez cały okres trwania umowy.

Szczegóły oferty prezentuje poniższa tabela:

promocja Wybrane Numery

do Wszystkich

Oferta

dla Firm

60

Oferta

dla Firm 125

Oferta

dla Firm 250

Oferta

dla Firm 500

Oferta

dla Firm 1000

miesięczny abonament za każdy wybrany numer w promocji

10 zł

(12,20 zł

z VAT)

5 zł

(6,10 zł

z VAT)

minuta połączenia do sieci Orange, Plus, Era, Cyfrowy Polsat oraz na stacjonarne

0,20 zł

(0,24 zł z VAT)

stawka za minutę połączenia

do sieci Play

0,50 zł

(0,61 zł z VAT)

opłata za włączenie jednego

numeru w promocji

1 zł

(1,22 zł z VAT)

opłata za wyłączenie jednego

numeru w promocji

5 zł

(6,10 zł z VAT)

Jak wynika z najnowszej analizy rynku przeprowadzonej dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej przez Centrum Badań Marketingowych INDICATOR, z usług Orange korzysta ponad połowa polskich przedsiębiorców. Dlatego klienci oferty Orange dla Firm oprócz tańszych połączeń poza własną sieć mogą także taniej a nawet za darmo rozmawiać ze wszystkimi w Orange. Wystarczy, że aktywują jedną z usług dodatkowych dostępnych wraz z promocją Wybrane Numery do Wszystkich. Do wyboru są:

  • Rozmowy bez Ograniczeń w Orange - bezpłatne połączenia ze wszystkimi

    w Orange, a minuty z abonamentu do wykorzystania na połączenia do innych sieci.

    W promocji przez pierwsze 3 miesiące usługa jest bezpłatna.

  • 50% Więcej w Ofercie dla Firm - o 50% więcej minut na rozmowy z numerami

    w Orange.

  • 5 Bezpłatnych Numerów dla Firm - bezpłatne połączenia do 5 numerów w Orange bez żadnych ograniczeń, a na numery stacjonarne pakiet aż 500 minut miesięcznie.

Ofercie promocyjnej towarzyszą nowoczesne telefony biznesowe w bardzo atrakcyjnych cenach, między innymi: Nokia E71 oraz  Samsung Ultra Touch i Sony Ericsson C905 z aparatami fotograficznymi o rozdzielczości 8,1 Mpix.

Więcej informacji o ofertach dla firm w Orange na stronie www.orange.pl/dlafirm oraz we wszystkich Salonach Sprzedaży operatora.


Informacje prasowe

Grupa TP wyróżniona za wspieranie wolontariatu

11 lutego 2009
Grupa TP wyróżniona za wspieranie wolontariatu

Podczas Gali Wolontariatu, 9 lutego, Grupa TP została nagrodzona za szczególne wspieranie wolontariatu. Indywidualne nagrody otrzymało też dwóch pracowników Telekomunikacji Polskiej. 

- Kryzys ekonomiczny nie zwalnia nas z odpowiedzialności społecznej, a nawet więcej - zobowiązuje nas do jeszcze większych wysiłków i pracy. Dla mnie wolontariat pracowniczy nie jest kosztem, ale przede wszystkim zyskiem - dla firmy, jej pracowników, dla społeczności - podkreśla Maciej Witucki, Prezes Zarządu TP.

- To wielka radość, że wśród nas - ludzi biznesu - jest tak wielu wolontariuszy, którzy dzielą się swoją wiedzą, czasem i serecem z  innymi - powiedziała Jadwiga Czartoryska, Prezes Fundacji Grupy TP, gratulując podczas Gali wszystkim nagrodzonym.

Jak co roku, podczas Gali wolontariatu wyróżniono również najaktywniejszych "wolontariuszy biznesu", którzy otrzymali tytuł „wolontariusza miesiąca" - wśród nich Joannę Bruździak i Ewę Florko - Kołecką z TP.

Wolontariat pracowniczy rozwija się w TP od 2003 roku. Obecnie prowadzi go Fundacja Grupy TP pod hasłem  „W trosce o innych". Wolontariusze wspierają swoją pracą przede wszystkim programy społeczne i edukacyjne realizowane przez Fundację, takie jak „Telefon do Mamy" czy „Edukacja z internetem TP" a także dzięki grantom od Fundacji mogą realizować własne projekty. Tylko w ubiegłym roku w  TP i Orange działało 1000 wolontariuszy, którzy m.in. prowadzili lekcje na temat bezpieczeństwa dzieci w internecie, organizowali czas wolny dzieciom w szpitalach albo realizowali lokane projekty według własnego pomysłu.

TP jako jedna z pierwszych firm została „Partnerem Centrum Wolontariatu", pomagając w tworzeniu i realizowaniu programu „Wolontariat Biznesu". Firma udostępnia też bezpłatnie infolinię oraz wspiera budowę portalu internetowego dla wolontariatu.

* * * *

Organizatorem Gali Wolontariatu jest Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu. Gala jest ukoronowaniem konkursu „Barwy wolontariatu", którego celem jest promowanie idei wolontariatu i nagradzanie najbardziej aktywnych wolontariuszy.  Honorowy Patronat nad Galą Wolontariatu od roku 2007 obejmuje Prezydent RP Lech Kaczyński.

Scroll to Top