Informacje prasowe

TP w trójce najcenniejszych polskich marek

10 grudnia 2008
TP w trójce najcenniejszych polskich marek

Telekomunikacja Polska jest trzecią, najcenniejszą polską marką - ocenia najbardziej opiniotwórczy krajowy ranking MARQA 2008, opublikowany dziś przez dziennik „Rzeczpospolita".

Ranking Najcenniejszych Polskich Marek wycenia wartość marki TP na 2,2 mld zł. Jest ona liderem wśród firm telekomunikacyjnych, wyprzedziła m.in. marki operatorów komórkowych Era (6), Plus (8) oraz Dialog (77) i Netię (113).

Siła marki TP budowana jest konsekwentnie od lat. Od początku istnienia rankingu, tj od 5 lat, TP zawsze znajduje się w czołówce najcenniejszych polskich marek. W latach 2004-2006 TP zajmowała pierwsze miejsce.

Według organizatorów, ranking jest jedynym w Polsce zestawieniem marek, które opiera się na twardych danych finansowych, połączonych z bardzo szczegółowym badaniem opinii konsumentów.


Informacje prasowe

Łatwa kontrola kosztów transmisji danych w roamingu Orange

08 grudnia 2008
Łatwa kontrola kosztów transmisji danych w roamingu Orange

Orange wprowadza Pakiety roamingowe data. Dzięki nowej usłudze klienci oferty Orange dla Firm mogą bez obaw korzystać z transmisji danych i z wyprzedzeniem planować jej koszty.

Klienci mają do wyboru cztery pakiety transmisji danych, do wykorzystania wyłącznie na przesyłanie danych (GPRS) w roamingu. Oferta wygląda następująco:

  • Pakiet miesięczny 100 MB Internet UE - (Kraje Strefy 1 - Unia Europejska, wg podziału w Cenniku usług w roamingu), w cenie 225,70 zł z VAT miesięcznie.
  • Pakiet miesięczny 100 MB Internet Świat - (Wszystkie strefy roamingowe), w cenie 408,70 z VAT miesięcznie.
  • Pakiet miesięczny 10 MB Mail Świat, w cenie 109,80 zł z VAT miesięcznie.
  • Pakiet dzienny 50 MB Internet UE, w cenie 71,98 zł z VAT za każdy wykupiony pakiet.

Po wykorzystaniu limitu wynikającego z pakietu korzystanie z transmisji danych odbywa się zgodnie z Cennikiem usług w roamingu.

Usługa jest dostępna dla klientów planów abonamentowych Orange dla Firm posiadających aktywną usługę roamingu międzynarodowego z ofertą Eurotaryfa. Pakiet można zamówić wysyłając  SMS pod numer 8049. W treści należy wpisać odpowiednio: ME100 (100 MB Internet UE), MS100 (100 MB Internet Świat), MS10 (10 MB Internet Mail Świat), DE50 (Pakiet dzienny 50 MB Internet UE). Zamówienie można złożyć także za pomocą www.orange.pl/online, telefonicznie pod numerem Orange Biura Obsługi Klienta *600 a także w Punktach Sprzedaży Orange.

Więcej informacji znajduje się na:

http://www.orange.pl/portal/map/map/discover_category?pageid=2625157&id=3354299


Informacje prasowe

Czek na 25 tys. zł. dla dzieci w mikołajkowym meczu charytatywnym Orange

06 grudnia 2008
Czek na 25 tys. zł. dla dzieci w mikołajkowym meczu charytatywnym Orange

Wynikiem 7:2 dla Orange zakończył się doroczny mecz charytatywny pomiędzy drużynami „Orange i przyjaciele" oraz Piłkarską Reprezentacją Dziennikarzy. Zwycięzcy spotkania przekazali czek na 25 tys. zł. dzieciom z warszawskiego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło".

W hali piłkarskiej na warszawskim Bemowie odbył się dziś pasjonujący mecz pomiędzy ekipą „Orange i Przyjaciele" a Piłkarską Reprezentacją Dziennikarzy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem pomarańczowych, prowadzonych przez trenera Stefana Majewskiego.

Po emocjach sportowych zwycięzcy przekazali czek o wartości 25 tys. zł., na rzecz organizacji zimowych wyjazdów wypoczynkowych dla dzieci z Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło" z Warszawy. Nagroda została ufundowana przez Fundację Grupy TP.

Organizatorzy przygotowali także atrakcje w czasie i po meczu dla dzieci - m.in. stoiska EA Sports z grą FIFA 2009, gry i zabawy sprawnościowe, konkursy z nagrodami oraz specjalne prezenty z okazji Mikołajek, które wręczył Św. Mikołaj.

To już czwarty mikołajowy mecz charytatywny organizowany przez nas i jak zwykle emocji nie brakowało - powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes zarządu PTK Centertel. - Dzisiaj wygrała drużyna „Orange i Przyjaciele", ale prawdziwymi zwycięzcami są dzieci.

W składzie drużyny „Orange i Przyjaciele", oprócz pracowników PTK Centertel, znaleźli się tak znakomici zawodnicy jak: Tomasz Iwan, Tomasz Kłos, Dariusz Dziekanowski czy Piotr Świerczewski. Dziennikarzy godnie reprezentowali m. in., Tomasz Zubilewicz z TVN, Robert Błoński z Gazety Wyborczej czy Dariusz Tuzimek z nSport, który prosto z meczu pojechał do Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie wstąpił w związek małżeński.

Obie drużyny obserwował Leo Beenhakker. Na zakończenie meczu zostali wybrani dwaj najlepsi zawodnicy tego dnia. W drużynie „Orange i przyjaciele" był to Piotr Świerczewski, natomiast gwiazdą dziennikarstwa został Sergiusz Ryczel z TVN.

Więcej informacji o drużynie dziennikarzy można znaleźć na stronie internetowej www.reprezentacjadziennikarzy.pl.

Scroll to Top