Informacje prasowe

TPSA reaction on GN’s press releases

18 stycznia 2011
TPSA reaction on GN’s press releases

In the last couple of days, DPTG has started a series of enforcement proceedings in countries where TPSA has no relevant assets. These actions have not lead to any financial gain for DPTG. The only purpose of these propaganda initiatives is to force TPSA to acquiesce in the partial award rendered on 24 August 2010. They are, however, no threat and do not impress TPSA. TPSA, in due course, will assert its rights in the best interest of its shareholders in particular in the setting aside proceedings pending at the Vienna Commercial Court and at the competent Polish courts.


Informacje prasowe

Wirtualne wizytówki – nioovo dla klientów Orange

18 stycznia 2011
Wirtualne wizytówki – nioovo dla klientów Orange

Klienci Orange jako pierwsi na świecie mogą skorzystać z nioovo – globalnego systemu wirtualnych wizytówek ułatwiających utrzymywanie zawsze aktualnych kontaktów ze znajomymi, współpracownikami i partnerami biznesowymi. Korzystając ze specjalnej oferty, będą mogli dożywotnio używać swoich wizytówek za darmo a wybierając profil Premium zapłacą tylko raz i to z blisko 50-procentowym rabatem.

nioovo to nowy globalny standard wymiany danych kontaktowych, który uwalnia użytkowników od wpisywania danych z papierowych wizytówek do programów pocztowych i telefonu. Pozwala na przechowywanie pobranych wizytówek w jednym miejscu i odtworzenie ich w każdej chwili, z każdego miejsca, w którym jest dostęp do internetu. Dzięki temu w razie utraty lub zmiany komputera albo telefonu nie trzeba szukać i odtwarzać ręcznie swoich kontaktów - można je łatwo i szybko pobrać z serwera nioovo.

Użytkownik ma do wyboru profile podstawowe - bezpłatne: BasicFree, PersonalFree i BusinessFree oraz rozszerzone: PersonalPremium w cenie 9,99 zł (z VAT) oraz BusinessPremium w cenie 19,99 zł (z VAT). Za profil Premium płaci się tylko raz, niezależnie od czasu jego użytkowania. Klienci Orange, którzy zdecydują się na wybór profilu rozszerzonego i dokonają płatności SMS-em, otrzymają profile rozszerzone niższej cenie odpowiednio 6,15 zł i 11,07 zł (z VAT). Zakupu można dokonać za pomocą SMS-a o treści nioovo, wysłanego pod numer 75101 – dla PersonalPremium lub 79009, dla BusinessPremium. Promocja jest ważna do 31.12.2011 r.

Korzystanie z konta nioovo jest łatwe i wygodne. Wystarczy zarejestrować się na www.nioovo.com, wybrać rodzaj profilu i uzupełnić w nim dane, które chce się udostępnić w wizytówce. Po jej utworzeniu system wygeneruje linki oraz fotokod, zawierające adres wirtualnej wizytówki. Można je przesłać znajomym i partnerom a także umieścić w stopce e-maila, na forach internetowych czy stronie www – wszędzie tam, gdzie chce się udostępnić swoje dane kontaktowe. Osoba, która otrzyma link użytkownika nioovo, za pomocą kilku kliknięć pobierze je do własnego programu pocztowego lub na telefon.

Dane kontaktowe kolekcjonowane na nioovo są zawsze aktualne. Jeśli osoba korzystająca z nioovo zmieni swoje dane, znajomi którzy pobrali je z nioovo zostaną o tym natychmiast poinformowani i będą mogli szybko zaktualizować zapisany wcześniej kontakt.

System pozwala na stworzenie wirtualnej wizytówki zawierającej min:

  • Imię i nazwisko
  • Numery telefonów
  • Adresy mailowe
  • Adresy stron www
  • Datę urodzin
  • Adres
  • Zdjęcie

Poza imieniem i nazwiskiem oraz co najmniej jednym numerem telefonu lub adresem email –podaniepozostałych danych jest dobrowolne.

Więcej na ten temat na stronie www.nioovo.pl


Informacje prasowe

Zmiana w Zarządzie TP

14 stycznia 2011
Zmiana w Zarządzie TP

14 stycznia Roland Dubois, zbliżając się do końca swojej 3-letniej kadencji Członka Zarządu TP ds. Finansów,  zdecydował się na rezygnację ze stanowiska.

Od 17 stycznia jego obowiązki przejmie Jacques de Galzain  - Dyrektor Wykonawczy Grupy TP ds. Finansów,  który od ponad roku pełni funkcję Członka  Zarządu PTK ds. Finansów oraz Dyrektora Grupy TP ds. Rachunkowości.

"Dziękuję Rolandowi za jego pracę w Zarządzie, duże zaangażowanie i znaczący wkład w rozwój Grupy TP. Życzę wielu nowych wyzwań i sukcesów.  Jednocześnie gratuluję Jacques’owi powołania na nową funkcję i życzę powodzenia"  - powiedział Maciej Witucki, Prezes Grupy TP

Scroll to Top