Informacje prasowe

Transmisje wybranych koncertów z Orange Warsaw Festival 2014 dla klientów Orange

9 czerwca 2014

Transmisje wybranych koncertów z Orange Warsaw Festival 2014 dla klientów Orange

Specjalnie dla tych klientów, którzy nie będą mogli być na Orange Warsaw Festival 2014, Orange przygotował transmisje wybranych koncertów. Występy artystów będzie można zobaczyć na żywo na ekranach komputerów, telewizorów i smartfonów poprzez platformę streamingową musiclive.orange.com.

To pierwszy tak duży i międzynarodowy przekaz na żywo z Orange Warsaw Festival. Jednocześnie jest to jedna z największych takich transmisji na świecie. Dostęp do koncertów na żywo za pośrednictwem platformy musiclive.orange.com będą mieli klienci Orange w Polsce, a także w 7 innych krajach europejskich: Francji, Hiszpanii, Rumunii, Słowacji, Luxemburgu, Armenii oraz Mołdawii. W Polsce z możliwości obejrzenia transmisji wybranych koncertów z Orange Warsaw Festival będą mogli skorzystać klienci Orange Polska. Dostęp do koncertów będzie bezpłatny, a klienci usług mobilnych Orange Polska, którzy będą oglądać je na urządzeniach mobilnych w sieci Orange, nie będą także ponosić opłat za transmisję danych. W innym wypadku odpłatność za transmisję internetową będzie zgodna z cennikiem operatora. Podczas transmisji na żywo klienci Orange będą mogli zobaczyć takich artystów jak: Kings of Leon, Pixies, Lily Allen czy The Wombats. Dodatkowo Orange umożliwi obejrzenie koncertów w wypożyczalni Orange w ciągu 30 dni po zakończeniu festiwalu.

„Chcemy, aby klienci Orange Polska otrzymywali więcej, chcemy wspierać ich w realizowaniu pasji i dzieleniu się emocjami z bliskimi i przyjaciółmi. Dzięki naszym usługom i największej w Polsce sieci szybkiego internetu, mogą oni korzystać z dostępu do rozrywki w dowolnym miejscu, w dogodnym dla siebie czasie i na dowolnym urządzeniu. Wiedząc, że apetyt na słuchanie muzyki za pomocą urządzeń mobilnych rośnie z dnia na dzień, zaproponowaliśmy usługę, która umożliwi fanom obejrzenie koncertów gwiazd światowej sceny muzycznej niezależnie od miejsca, w którym będą przebywać. Bardzo się cieszę, że Orange Warsaw Festival wyjdzie w tym roku również poza Polskę, do innych klientów Orange w Europie” – mówi Konrad Ciesiołkiewicz, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska.

Transmisje wybranych koncertów Orange Warsaw Festival są możliwe dzięki międzynarodowej współpracy Grupy Orange z firmą LoveLive, która przeprowadzi transmisję koncertów w Europie.

Aby skorzystać z akcji klient Orange powinien pobrać specjalny kod dostępu do portalu musiclive.orange.com. Kod można uzyskać na kilka sposobów. Klienci telefonii komórkowej wysyłając smsa pod numer 693 o treści OWFLIVE, kod dostępu dostają w smsie zwrotnym. Jeśli Klient Orange korzysta z usług stacjonarnych Orange (np. neostrada, telefon stacjonarny) lub usługi Orange Free, powinien zalogować się lub zarejestrować na stronie owflive.orangemusic.pl i wypełnić formularz. Można też zadzwonić na płatną infolinię *200 lub 801 200 222 i postępować zgodnie z instrukcjami w celu uzyskania specjalnego kodu. Następnie otrzymany kod należy wpisać w odpowiednie miejsce na portalu musiclive.orange.com.

Tegoroczna, siódma edycja Orange Warsaw Festival to prawdziwa uczta dla fanów muzyki. Na Stadionie Narodowym w Warszawie w trakcie trzech dni największego festiwalu miejskiego w Polsce, na dwóch scenach wystąpi w sumie 30 artystów z całego świata.

Orange Warsaw Festival to także miejsce przyjazne dla wszystkich fanów – osoby niewidome lub niedowidzące będą mogły skorzystać z audiodeskrypcji każdego dnia festiwalu podczas dwóch ostatnich koncertów, by same poczuły to, co dzieje się na scenie. Przygotowano specjalny poradnik dla osób z niepełnosprawnościami, zawierający kompleksowe informacje na temat dojazdu na stadion i poruszania się po nim podczas koncertów. Poradnik dostępny jest na www.orangewarsawfestival.pl, która również została dostosowana do potrzeb internautów niewidomych lub niedowidzących.

Ponadto, uczestnicy Orange Warsaw Festival mogą włączyć się w działania proekologiczne lub charytatywne organizowane w Strefie Orange, wspierając działania na rzecz dzieci przebywających w szpitalach.

Osoba kontaktowa: Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
tel.:    22 527 19 39
e-mail:   wojciech.jabczynski@orange.com

Udostępnij: Transmisje wybranych koncertów z Orange Warsaw Festival 2014 dla klientów Orange

Informacje prasowe

Orange Polska po raz kolejny otrzymał najwyższe certyfikaty Cisco

6 czerwca 2014

Orange Polska po raz kolejny otrzymał najwyższe certyfikaty Cisco

Orange Polska otrzymał ponownie najwyższy status Master w programie certyfikującym firmy Cisco w dziedzinie usług zarządzanych oraz usług w chmurze (CMSP – Cloud and Managed Services Program). Certyfikat przyznano dla trzech usług: IP VPN, IP PABX oraz UCaaS (Unified Communications as a Service).

Prócz statusu Master, w wyniku audytu zrealizowanego na zlecenie Cisco, Orange Polska uzyskał także, po raz kolejny z rzędu, certyfikat GOLD Partnera firmy Cisco. To najwyższy stopień partnerstwa.

„Bycie certyfikowanym partnerem Cisco w usługach zarządzanych oraz re-sellerskich to ogromny prestiż, ale też wymierne korzyści. Współpraca zapewnia naszym klientom dostęp do najlepszych w swojej klasie usług zarządzanych. Sukces jest tym większy, iż w trakcie certyfikacji nie zgłoszono żadnych zastrzeżeń ani propozycji usprawnień do naszego modelu działania jako partnera Cisco” – powiedział Mariusz Chochołek, Dyrektor Dostarczania Rozwiązań dla Biznesu OPL.

Biznesowy VPN to usługa transmisji danych oparta o współdzieloną sieć szkieletową IP MPLS, która umożliwia tworzenie wirtualnych sieci prywatnych (VPN) łączących wszystkie lokalizacje  w jedną sieć siec korporacyjną (Intranet). Usługa umożliwia przesyłanie danych, głosu oraz wideo pomiędzy użytkownikami sieci VPN z gwarantowanymi parametrami jakościowymi i różnymi priorytetami. Rozwiązanie to umożliwia sprawne działanie różnych aplikacji biznesowych firmy np. aplikacji finansowo-księgowych, ERP, SCM czy CRM.

IP PABX jest usługą dodaną do IP VPN. Oferuje zarządzanie transmisją głosu w sieciach LAN i WAN. W połączeniu z innymi produktami z oferty TP daje możliwość dostępu do sieci PSTN. IP PABX oferuje również zestaw zaawansowanych funkcji usprawniających komunikację w firmie oraz integrację z aplikacjami biurowymi.

UCaaS to pierwsza w Polsce platforma ujednoliconej komunikacji „w chmurze”, która już w kilka miesięcy po jej wprowadzeniu na rynek znalazła swoje zastosowanie w takich firmach i instytucjach, jak Grupa Danone czy Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. To jeden spójny i skalowalny system pozwalający na komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, który zapewnia kontrolę kosztów i gwarantujący spójne SLA.

Usługi te są oferowane przez Orange Polska oraz spółkę-córkę Integrated Solutions.

 

Osoba kontaktowa: Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
tel.:    22 527 19 39
e-mail:   wojciech.jabczynski@orange.com

Udostępnij: Orange Polska po raz kolejny otrzymał najwyższe certyfikaty Cisco

Informacje prasowe

Orange Warsaw Festival 2014 bez barier

4 czerwca 2014

Orange Warsaw Festival 2014 bez barier

Audiodeskrypcja koncertów dla osób niewidomych lub słabowidzących, poradnik dla osób z niepełnosprawnościami oraz program czytający na www.orangewarsawfestival.pl – to wybrane rozwiązania, dzięki którym tegoroczny Orange Warsaw Festival będzie jeszcze bardziej przyjazny 
dla wszystkich fanów muzyki. Ponadto, uczestnicy Orange Warsaw Festival mogą włączyć się w działania proekologiczne lub charytatywne organizowane w Strefie Orange, wspierając działania na rzecz  dzieci przebywających w szpitalach.

„Zależy nam, aby Orange Warsaw Festival wyróżniał się nie tylko poziomem artystycznym najwyższej światowej klasy, lecz także aby był przyjazny i dostępny.  Dlatego wspólnie z Fundacją Polska Bez Barier przeprowadziliśmy audyt stadionu pod kątem osób z niepełnosprawnościami, by mieć pewność, że festiwal będzie prawdziwym miejscem bez barier. Stworzyliśmy także wiele możliwości dla wszystkich, którzy przy okazji wspaniałej zabawy na koncertach chcieliby zrobić coś dobrego dla innych, a także dla środowiska naturalnego. Wystarczy poświęcić kilka minut swojego czasu i zatańczyć w ramach akcji #rytmpomagania, by wesprzeć budowę Edukacyjnych Wysp Orange dla dzieci przebywających w szpitalach lub sprzedając używany telefon komórkowy w namiocie Orange Recykling i dać mu szansę na drugie życie. Jestem przekonany, że również tegoroczny Orange Warsaw Festival odwiedzi mnóstwo ludzi o otwartych sercach i umysłach” – mówi Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska.

Podczas koncertów, w specjalnie przygotowanej Strefie Orange będzie można wziąć udział w akcji charytatywnej #rytmpomagania, łączącej zabawę ze wsparciem szczytnego celu. Do tańca zagrają DJe znani z warszawskiej sceny klubowej, a za każdą „wytańczoną” minutę Fundacja Orange przekaże 2 złote na budowę w szpitalach kolejnych Edukacyjnych Wysp Orange. To multimedialne stanowiska wyposażone m.in. w aplikacje ćwiczące pamięć, koncentrację, spostrzegawczość i rozwijające wyobraźnię, które poprzez naukę i zabawę uatrakcyjniają najmłodszym pacjentom pobyt w szpitalu.

Aby umożliwić wszystkim miłośnikom muzyki udział w koncertach i zapewnić im maksymalny komfort, Orange Polska wspólnie z Fundacją Polska Bez Barier przeprowadził audyt Stadionu Narodowego pod kątem udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami. Efektem tej współpracy jest poradnik, który zawiera kompleksowe informacje dla osób z niepełnosprawnościami na temat dojazdu na stadion i poruszania się po nim podczas koncertów. Poradnik dostępny jest na www.orangewarsawfestival.pl.

Podczas festiwalu prowadzona będzie audiodeskrypcja dla koncertów na Warsaw Stage, która pozwoli osobom niewidomym i słabowidzącym poczuć w pełni atmosferę Orange Warsaw Festival. Opis tego, co dzieje się na scenie będzie nadawany na kanale radiowym o częstotliwości 95,1 FM. Komentarz audiodeskrypcji na Stadionie Narodowym dostarczy Fundacja Katarynka.

Ponadto, na prośbę Orange Polska, Fundacja Polska Bez Barier szkoli pracowników Stadionu Narodowego w zakresie dbałości o komfort osób z niepełnosprawnościami. Szkolenia mają  umożliwić obsłudze festiwalu odpowiedzialną opiekę nad każdym widzem.

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami zostały wprowadzone także na stronie www.orangewarsawfestival.pl. Orange wspólnie z Fundacją Widzialni przeprowadził audyt festiwalowej strony, by dostosować ją do potrzeb niewidomych i słabowidzących internautów.  Dzięki programom czytającym będą oni mogli poruszać się po wszystkich treściach za pomocą klawiatury, łatwiej nawigować oraz znajdować treści. Ponadto, każdy odwiedzający stronę znajdzie tu kompletną listę zastosowanych na terenie festiwalu udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami, a także dokładne wskazówki dojazdu na Stadion Narodowy – zarówno komunikacją miejską, jak i własnymi środkami transportu.

Z troski o środowisko naturalne wynika kolejna eko-aktywność Orange polegająca na skupie używanych telefonów komórkowych. Każdy wyrzucony na śmietnik telefon stanowi zagrożenie dla środowiska, a przecież może być powtórnie wykorzystany lub przekazany do przetworzenia. Dlatego zapraszamy gości festiwalowej Strefy Orange do wsparcia naszych proekologicznych działań. W namiocie Orange Recykling będzie można pozbyć się starych, niepotrzebnych już telefonów komórkowych zyskując pieniądze, gwarantowane rabaty na zakup akcesoriów oraz szansę na wygranie nowego smartfona. Pieniądze ze sprzedaży telefonu będzie można zatrzymać dla siebie lub przekazać na cele charytatywne. Można również przekazać stary telefon do bezpłatnej, bezpiecznej dla środowiska utylizacji. Akcja trwa nie tylko podczas Orange Warsaw Festival, ale przez cały rok za pośrednictwem strony www.orangerecykling.pl.
Osoba kontaktowa: Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
tel.:    22 527 19 39
e-mail:   wojciech.jabczynski@orange.com

Udostępnij: Orange Warsaw Festival 2014 bez barier

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej