Informacje prasowe

W sklepie orange.pl drugi telefon w prezencie za złotówkę

07 grudnia 2010
W sklepie orange.pl drugi telefon w prezencie za złotówkę

W świątecznej promocji sklepu internetowego www.orange.pl, kupując nową aktywację lub przedłużając dotychczasową umowę, wraz z wybranym telefonem można dostać drugi telefon bez umowy za 1 zł.

W promocji jest do wyboru 10 różnych zestawów składających się telefonu głównego

i dodatkowego za złotówkę. Dzięki temu zamawiając usługi Orange można sprawić wspaniały prezent świąteczny bliskiej osobie.

Zestawy promocyjne do wyboru:

Telefon główny Telefon dodatkowy

(za 1 zł)

Delfin 79*

Pelikan 79*

Delfin 99*

Pantera 99*

Pantera 199* Delfin 79**

Pelikan 79**

Delfin 99**

Pantera 99**

Pantera 199**
Sony Ericsson ElmTM J10i /3G Sony Ericsson CedarTM J108 v v v
Sony Ericsson JalouTM F100i /3G Sony Ericsson CedarTM J108 v v v v v v
Sony Ericsson SatioTM U1i /3G Sony Ericsson CedarTM J108 v v v
Sony Ericsson XperiaTM X8 /3G Sony Ericsson CedarTM J108 v v v v v v
LG GT505 /3G LG A310 v v v v v v
LG GT540 Swift /3G LG A310 v v v v v v
Nokia 5230 z zestawem nawigacyjnym /3G Nokia C3 v v v v v v
Nokia 6303i Nokia C3 v v v v v v
Samsung S5530 /3G Samsung S5230 Avila z nawigacją v v v v v v
Samsung S5620 Monte /3G Samsung S5230 Avila z nawigacją v

* Pod warunkiem zawarcia lub przedłużenia umowy abonamentowej na okres 24 miesięcy.

** Pod warunkiem zawarcia umowy abonamentowej na okres 36 miesięcy lub przedłużenia umowy na okres 30 lub 36 miesięcy

V – Zestaw telefonów dostępny we wskazanym abonamencie.

Aby skorzystać z oferty wystarczy, wejść na stronę www.orange.pl, wybrać jednen z telefonów głównych objętych promocją i rozpocząć składanie zamówienia na nową aktywację lub przedłużenie umowy, z abonamentem o wartości co najmniej 79 zł. Po przejściu do drugiego etapu zamówienia, w sekcji „dodatkowe akcesoria”, potwierdzić chęć otrzymania dodatkowego telefonu za 1 zł i dokończyć składanie zamówienia. Oba wybrane telefony zostaną dostarczone przesyłką kurierską wraz z nową umową.

Promocja dotyczy klientów którzy wybiorą jedną z ofert w taryfach Delfin, Pelikan lub Pantera w Orange wraz z umową na 24 lub 36 miesięcy, w przypadku nowych klientów oraz na 24, 30 i 36 miesięcy w przypadku klientów przedłużających umowę

Oferta promocyjna trwa od 7 do 31 grudnia 2010 r., lub do wyczerpania zestawów.

Więcej na stronie: www.orange.pl


Informacje prasowe

TP złożyła pozew o uchylenie decyzji sądu arbitrażowego dotyczącego sporu z DPTG

02 grudnia 2010
TP złożyła pozew o uchylenie decyzji sądu arbitrażowego dotyczącego sporu z DPTG

Telekomunikacja Polska skorzystała z przysługującego jej prawa do odwołania się od decyzji arbitrów i rozpoczęła w Austrii proces domagając się uchylenia wyroku sądu arbitrażowego. W pozwie TP podnosi naruszenie licznych procedur, w tym już przy komponowaniu składu sądu arbitrażowego, a następnie przekroczenie jego kompetencji. W trakcie 9-letniego postępowania doszło też do pogwałcenia austriackiego porządku prawnego, w oparciu o który toczyło się postępowanie.

TP od początku podkreślała, że podejmie wszelkie przewidziane prawem środki odwoławcze od decyzji sądu polubownego w Austrii. Jednocześnie podkreślam, że nigdy nie było i nie jest naszą intencją działanie wbrew porządkowi prawnemu. Istnieje szereg środków prawnych umożliwiających dochodzenie swoich racji i zostaną one wykorzystane - powiedział Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Grupy TP.

Wniesienie pozwu przez TP kończy poza sądowy etap sporu z DPTG. Pozew został złożony w sądzie gospodarczym, od decyzji którego przysługuje odwołanie - całość procesu podobnie jak w Polsce jest wieloinstancyjna i może potrwać kilka lat.

Celem naszych działań jest jak najlepsze zabezpieczenie interesów spółki i jej akcjonariuszy, w związku z tym dokonywanie jakichkolwiek płatności na rzecz DPTG przed wyczerpaniem wszystkich możliwych środków prawnych jest nieuzasadnione i mogłoby być działaniem na niekorzyść spółki - dodał Wojciech Jabczyński.

Aby decyzja arbitrażu miała moc prawną, konieczne jest nadanie jej klauzuli wykonalności przez sąd powszechny w Polsce. Odbywa się to w postępowaniu, którego stroną jest TP. DPTG informowało, iż 15 listopada złożyło dokumenty w sądzie w Warszawie. Jednak TP do dzisiaj nie otrzymała z sądu żadnej korespondencji w tej sprawie, co wskazuje na duże prawdopodobieństwo wadliwości tego wniosku.

3 września 2010 ogłoszona została decyzja sądu polubownego w Wiedniu, którego zadaniem było wyjaśnić rozbieżności pomiędzy TP a duńską firmą DPTG (Danish Polish Telecommunications Group). Dotyczą one naliczania należności dla DPTG z tytułu budowy światłowodowego systemu telekomunikacyjnego łączącego północ z południem kraju (NSL – składa się z dwóch odcinków łączących się w Warszawie – północna nitka prowadziła do Koszalina, południowa nitka prowadziła ze stolicy do Cieszyna.

Zdaniem arbitrów, TP powinna zapłacić na rzecz DPTG w sumie kwotę 1,57 mld zł  za okres 1993-2004.


Informacje prasowe

Złote Spinacze dla Grupy TP

26 listopada 2010
Złote Spinacze dla Grupy TP

Dwa projekty Grupy TP zostały wyróżnione nagrodą „Złotego Spinacza” na wczorajszej gali Związku Firm Public Relations. Telekomunikacja Polska zwyciężyła w kategorii PR korporacyjny za stworzenie platformy blogowej Orange-TP. PTK Centertel wygrał w kategorii event komercyjny za projekt Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane 2010. W finale kategorii komunikacja wewnętrzna znalazł się trzeci projekt Grupy TP - Ruch Ambasadorski.

- Tak silne docenienie naszej pracy przez zawodowców jest dowodem na to, że nie tylko rozwijamy się w zgodzie z trendami, ale sami je tworzymy. Nie mam też wątpliwości, że dziennikarstwo korporacyjne i tworzenie własnych mediów stanowią przyszłość branży komunikacyjnej - powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor departamentów PR i sponsoringu Grupy TP.

Od listopada 2009 roku Grupa TP prowadzi własną platformę blogową pod adresem www.blog.tp.pl, składającą się z 4 blogów: korporacyjnego, rzecznika, technologicznego i sportowego. Platforma ma już duże grono wiernych odbiorców. Miesięcznie blogi odwiedza ok. 100 tys. unikalnych użytkowników generujących ponad 640 tys. odsłon. Aktualnie znajdą tam blisko 900 wpisów, 180 filmów i ponad 25 tys. komentarzy. Dla mediów blogi Grupy TP są często pierwszym źródłem informacji, a dla firmy nowym forum kontaktu z klientami. Nad blogami pracuje wspólnie ponad 20 osób.

We wrześniu 2010 roku magazyn „Brief” wyróżnił Konrada Ciesiołkiewicza, dyrektora Departamentu PR Grupy TP przyznając mu tytuł „Człowieka PR-u 2010” za strategię odważnego wykorzystania nowych narzędzi komunikacyjnych, a zawłaszcza uruchomienie platformy blogowej. W grudniu 2009 roku blog rzecznika Grupy TP Wojciecha Jabczyńskiego został firmowym blogiem roku w kategorii blog profesjonalny.

*****

Trzeciej już edycji projektu Orange Kino Letnie organizowanego wspólnie przez PTK Centertel oraz Outdoor Cinema towarzyszyło ogromne zainteresowanie widzów. W ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy pokazy filmowe obejrzało w Sopocie, Zakopanem i pociągach filmowych łącznie 120 tys. widzów. Największą popularnością cieszyły się projekcje na sopockim molo, które odwiedziło ponad 70 tysięcy osób. Kolejnych 30 tysięcy widzów zasiadło na zakopiańskich Krupówkach, a blisko 20 tysięcy zobaczyło filmy w jedynych

na świecie wagonach filmowych jeżdżącego między Bałtykiem a Tatrami pociągu PKP Intercity TLK „Orange Kino Letnie”.

Ogromną popularnością cieszyły się towarzyszące akcji kinowej weekendy sportów ekstremalnych z Orange. W trakcie 3 letnich sobót i niedziel można było nie tylko zobaczyć zawody, ale też spróbować swych sił w takich dyscyplinach jak: skimboarding, wakeboarding, kitesurfing i skateboarding.

*****

"Złote Spinacze" przyznawane przez Związek Firm Public Relations od 2003 roku to jedna z najważniejszych branżowych nagród w Polsce. Ich głównym celem jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów PR zrealizowanych w Polsce.

Scroll to Top