Informacje prasowe

Wielki powrót Ms. Lauryn Hill podczas Orange Warsaw Festival 2012

10 kwietnia 2012
Wielki powrót Ms. Lauryn Hill podczas Orange Warsaw Festival 2012

Wyjątkowa, niepowtarzalna, wyczekiwana, kontrowersyjna, wybitna. Takie określenia Ms. Lauryn Hill można mnożyć w nieskończoność. Na jej powrót do Polski gorąco liczyliśmy przez lata. 10 czerwca stanie na scenie Orange Warsaw Festival 2012.

Lauryn to postać ze wszech miar wyjątkowa. Artystycznie równie komercyjna, co niszowa. W poglądach ultraradykalna, a wciąż kochana przez miliony. Wokalistka, autorka, producentka, aktorka. Sławę oraz wielki szacunek publiczności i krytyków zyskała jako członkini The Fugees. Zawrotna sprzedaż ich płyt szybko sprawiła, że stali się drugim największym, po Michaelu Jacksonie, wykonawcą R&B na świecie.

W 1998 zainaugurowała swoją solową karierę wydając niezwykle udany komercyjnie i artystycznie album: „The Miseducation of Lauryn Hill”. Świadczy o tym choćby deszcz nagród (m.in.: rekordowe pięć Grammy - w tym za Album Roku i dla Najlepszego Nowego Artysty). Sypnęło też wybitnymi singlami: „Doo Wop (That Thing)”, „Ex-Factor” i „Everything is Everything”. To jednak było zdecydowanie za mało dla stacji radiowych, które zdecydowały się promować album także innymi utworami: „Lost Ones”, „Nothing Even Matters”, „Can't Take My Eyes Off You” czy „To Zion”.

Po tym wielkim sukcesie Hill usunęła się z życia publicznego. Dopiero po czterech latach wróciła z „MTV Unplugged No. 2.0”, który bywa uznawany za jej najlepszy album w karierze. Bardzo osobisty, w dużej mierze wykonywany solo tylko z towarzyszeniem gitary akustycznej. Wyjątkowe dzieło.

W ostatnich latach Lauryn Hill nagrywała niemal wyłącznie na soundtracki i mixtape’y. Teraz wraca z wielką trasą koncertową, w świetnej formie i zapowiada nowy album.

Już wiemy, że na scenie Orange Warsaw Festiwal 2012 zobaczymy m.in.: w sobotę, 9 czerwca – Linkin Park, Garbage, De La Soul, a w niedzielę, 10 czerwca – The Prodigy i Lauryn Hill. Kolejne gwiazdy wkrótce.

Zapraszamy do zakupu biletów na www.orangewarsawfestival.pl,www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz do punktów eBilet i EMPIK.

Do kupienia pozostały:

płyta bilet na drugi dzień -  89 zł

płyta karnet (2dni) – 159 zł,

trybuny na pierwszy lub drugi dzień -110 złotych

trybuny karnet (2dni) - 199zł

trybuna Premium na drugi dzień -150 zł

bilety VIP na pierwszy lub drugi dzień - 500 zł

karnet VIP (2dni) 900 zł

Osoby kontaktowe:

Wojciech Jabczyński

rzecznik Orange Polska

wojciech.jabczynski@orange.com

tel.: 22 527 19 39

 

Marta Hopfer - TVN

m.hopfer@tvn.pl

tel.: 22 527 19 39

tel.: 516 444 701


Informacje prasowe

Rusza Telewizja Tu i Tam – w telewizorze, komputerze, smartfonie i tablecie

08 kwietnia 2012
Rusza Telewizja Tu i Tam – w telewizorze, komputerze, smartfonie i tablecie

Od dziś klienci Orange Polska mogą oglądać filmy i programy telewizyjne w każdym miejscu, w którym właśnie się znajdują. Na powitanie w Telewizji Tu i Tam otrzymali na trzy miesiące bezpłatny dostęp do ponad 20 kanałów telewizyjnych i 50 filmów na życzenie. Sami zadecydują, czy chcą je obejrzeć na ekranie telewizora, komputera czy telefonu komórkowego.

W Telewizji Tu i Tam można oglądać ponad 20 popularnych kanałów telewizyjnych, a także filmy na życzenie. Przez pierwszy miesiąc promocji klienci będą mieć dostęp do 30 tytułów, w tym takich hitów jak „Vicki Cristina Barcelona”, „Jak zostać królem”, „Amelia”, „Między Światami” czy „Jestem Miłością”. Później co miesiąc 10 filmów zostanie zamienionych na nowe – w sumie w czasie promocji klienci będą mogli obejrzeć bezpłatnie aż 50 filmów.

Telewizja Tu i Tam jest dostępna na ekranie telewizora - w ramach Orange TV (usługi TV dostępnej w dwóch technologiach: technologii kablowej – IPTV oraz satelitarnej), przez internet - na ekranie komputera po zalogowaniu na http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam.phtml oraz poprzez specjalną aplikację mobilną – na ekranie telefonu komórkowego. Można także włączyć ten sam program lub film na kilku urządzeniach jednocześnie.

Na start Telewizji Tu i Tam przygotowano aplikację mobilną dla systemu Android – jest ona do pobrania z Google Play. W najbliższym czasie planowane jest wdrożenie aplikacji także dla innych systemów, m.in. iOS oraz Symbian.  Obecnie klienci korzystający z telefonów z systemem Symbian mogą oglądać kanały telewizyjne dostępne w Telewizji Tu i Tam na portalu Wap pod adresem: tuitam.orange.pl

Dla klientów, którzy będą korzystać z telewizji Tu i Tam poprzez urządzenia mobilne, Orange przygotował także specjalny Pakiet Multimedia. Klienci otrzymają w nim miesięcznie 1200 minut na transmisję TV i plików wideo ze strefy m.orange.pl/tv, nielimitowany dostęp do usługi Pakiet Orange World oraz pakiet 500 Mb na przesyłanie danych. Miesięczny koszt Pakietu to 15 zł z VAT. Użytkownicy planów taryfowych: Pantera 300, Pantera 450, Pantera 750 i Pantera iPhone 550 korzystają z dostępu do Pakietu TV w ramach abonamentu, bez dodatkowych opłat.

    

    

Telewizja Tu i Tam - aplikacja mobilna

 

 

Osoba kontaktowa:

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Znamy już laureatów społecznego programu Pracownie Orange

06 kwietnia 2012
Znamy już laureatów społecznego programu Pracownie Orange

Spośród ponad 750 wniosków nadesłanych do konkursu wyłoniono 50 zwycięskich miejscowości, w których powstaną nowoczesne, multimedialne Pracownie Orange. Dzięki nim społeczności lokalne zyskają wyjątkowe miejsce sprzyjające realizacji pasji i zainteresowań, edukacji oraz organizacji życia publicznego.

- Duża liczba zgłoszeń do programu Pracownie Orange to dowód na to, że inicjatywy wspierające rozwój lokalnych społeczności są w Polsce potrzebne. Cieszymy się, że w naszej akcji wzięło udział tak wiele osób, które potrafią się zorganizować, rozumieją potrzeby zmian i chcą zrobić coś inspirującego dla swojej miejscowości. Mamy nadzieję, że zainicjowany przez Orange program umocni świadomość, że działając wspólnie, można osiągnąć więcej - powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, Dyrektor PR i Sponsoringu Grupy TP.

Zgodnie z założeniami programu nieodłącznym warunkiem powstania Pracowni Orange jest zaangażowanie mieszkańców w proces jej tworzenia. Dlatego najważniejszymi kryteriami wyboru zwycięskich miejscowości był plan na późniejsze wykorzystanie Pracowni zgodnie z potrzebami lokalnej społeczności oraz pomysł na ożywienie przestrzeni publicznej wokół niej. Działania mieszkańców wesprze Orange, zapewniając wsparcie techniczne i informatyczne każdej Pracowni przez 2 lata od momentu jej powstania.

Każda Pracownia Orange będzie wyposażona w stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu, konsolę do gier oraz telewizor LCD z zaawansowanymi funkcjami umożliwiającymi m.in. wyświetlanie prezentacji i materiałów szkoleniowych. Dodatkowo każda lokalizacja zostanie wyremontowania i komfortowo umeblowana. Wszystkie 50 wyłonionych Pracowni Orange zostanie oddanych do użytku do końca czerwca br.

Program społeczny Pracownie Orange to kolejna inicjatywa, za pośrednictwem której Orange ułatwia bycie razem, tworzenie wspólnych idei, ich realizowanie i tym samym, zmienianie otaczającego świata na lepsze.

 

Lp. województwo zwycięzca

1

dolnośląskie gmina Gaworzycelaurea

2

dolnośląskie gmina Wołów

3

dolnośląskie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie

4

dolnośląskie Zespół Szkół w Strzegomiu

5

dolnośląskie Miejska-Gminny Ośrodek Kultury w Węglińcu

6

dolnośląskie gmina Bogatynia Opolno Zdrój

7

dolnośląskie Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie

8

kujawsko-pomorskie Urząd Gminy Aleksandrów Kujawski

9

kujawsko-pomorskie Urząd Gminy Bobrowniki

10

kujawsko-pomorskie gmina Rogowo

11

kujawsko-pomorskie gmina Bytoń

12

lubelskie Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim

13

lubelskie Gminna Biblioteka Publiczna w Firleju

14

lubelskie Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem św. Wawrzyńca w Czerniejowie

15

lubelskie Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej

16

lubelskie Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim

17

lubelskie Gminny Ośrodek Kultury w Grabowcu

18

lubelskie Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty w Wisznicach

19

lubelskie Gminny Dom Kultury w Zakrzówku

20

lubuskie Gubiński Dom Kultury

21

lubuskie gmina Kłodawa

22

łódzkie Urząd Gminy w Ujeździe

23

łódzkie gmina Lubochnia Dworska

24

łódzkie Urząd Gminy Masłowice

25

małopolskie Ośrodek Kultury w Brzeszczach

26

małopolskie Zespół Szkolno- Przedszkolny w Zalasowej

27

małopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Łomnica Zdrój "Łomniczanie"

28

małopolskie gmina Ciężkowice

29

małopolskie Limanowski Dom Kultury

30

mazowieckie Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice

31

opolskie Urząd Miejski w Strzelcach Opolskich

32

podkarpackie Samorządowy Dom Kultury w Tuszymie

33

podkarpackie Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie

34

podkarpackie gmina Kuryłówka

35

podkarpackie Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie

36

podlaskie gmina Dubicze Cerkiewne

37

pomorskie Urząd Miasta i Gminy Czarne

38

pomorskie gmina Gniew

39

śląskie Miejski Ośrodek Kultury w Porębie

40

śląskie Urząd Gminy Ujsoły

41

świętokrzyskie Centrum Kultury w Łubnicach

42

świętokrzyskie Urząd Miasta i Gminy Suchedniów

43

świętokrzyskie Gminna Biblioteka Publiczna w Piekoszowie

44

warmińsko-mazurskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Olsztynku

45

warmińsko-mazurskie Centrum Kultury "KŁOBUK" w Mikołajkach

46

wielkopolskie parafia rzymskokatolicka pw. św. Leonarda w Słupcy

47

wielkopolskie gmina Rychtal

48

wielkopolskie Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pobiedziska

49

zachodniopomorskie Trzebiatowski Ośrodek Kultury

50

zachodniopomorskie Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim

 

Szczegółowe informacje nt. programu dostępne są na stronie www.pracownieorange.pl

***

Pracownie Orange to ogólnopolska akcja społeczna skierowana do mieszkańców wszystkich miast w Polsce liczących poniżej 20 tysięcy mieszkańców. Celem akcji jest zapewnienie mieszkańcom małych społeczności bezpłatnego i bezpośredniego dostępu do technologii, informacji i kultury oraz zwiększenie ich zaangażowania w życie społeczne. W ramach akcji marka Orange stworzy 50 internetowych Pracowni Orange, które posłużą mieszkańcom lokalnych społeczności jako miejsce integracji, wzajemnej inspiracji i twórczego współdziałania. Poprzez akcję Orange inspiruje do dzielenia się pomysłami, spontanicznej wymiany doświadczeń i odwagi w podejmowaniu nowych inicjatyw kulturalnych. Akcja Pracownie Orange to kolejna inicjatywa, za pośrednictwem której Orange ułatwia bycie razem, tworzenie wspólnych idei, ich realizowanie i tym samym, zmienianie otaczającego świata na lepsze. Więcej informacji: www.pracownieorange.pl

Scroll to Top