Informacje prasowe

Wolny Weekend w Nowym Orange Go

11 grudnia 2008
Wolny Weekend w Nowym Orange Go

Wolny Weekend to nowa usługa dla użytkowników oferty Nowe Orange Go. Dzięki niej dostają darmowe godziny i SMS-y do wykorzystania na sobotnio - niedzielne kontakty w Orange i sieciach stacjonarnych.

Każdy klient korzystający z oferty Nowe Orange Go, który jednorazowo doładuje swoje konto kwotą nie mniejszą niż 25 zł, otrzyma bezpłatne godziny na połączenia lub SMS-y, do wykorzystania w ciągu najbliższego weekendu po doładowaniu.

Aby skorzystać z usługi należy wysyłać niewykorzystany wcześniej, 14-cyfrowy kod z karty zdrapki pod numer 919. Wykonane w ten sposób doładowanie nie tylko przedłuża ważność konta, ale dodatkowo daje nawet 12 darmowych godzin do wykorzystania w czasie weekendu.

Liczba promocyjnych godzin w usłudze Wolny Weekend jest zależna od kwoty doładowania:

Kwota doładowania

Dodatkowe minuty na rozmowy w Orange i na stacjonarne do wykorzystania w weekend po doładowaniu konta

25 zł

2 godziny

50 zł

6 godzin

100 zł i więcej

12 godzin

Promocyjne minuty są wymienialne na SMS-y, jedna minuta to cztery SMS-y. Bonusowe środki niewykorzystane w czasie najbliższego weekendu po doładowaniu przepadają.


Informacje prasowe

TP w trójce najcenniejszych polskich marek

10 grudnia 2008
TP w trójce najcenniejszych polskich marek

Telekomunikacja Polska jest trzecią, najcenniejszą polską marką - ocenia najbardziej opiniotwórczy krajowy ranking MARQA 2008, opublikowany dziś przez dziennik „Rzeczpospolita".

Ranking Najcenniejszych Polskich Marek wycenia wartość marki TP na 2,2 mld zł. Jest ona liderem wśród firm telekomunikacyjnych, wyprzedziła m.in. marki operatorów komórkowych Era (6), Plus (8) oraz Dialog (77) i Netię (113).

Siła marki TP budowana jest konsekwentnie od lat. Od początku istnienia rankingu, tj od 5 lat, TP zawsze znajduje się w czołówce najcenniejszych polskich marek. W latach 2004-2006 TP zajmowała pierwsze miejsce.

Według organizatorów, ranking jest jedynym w Polsce zestawieniem marek, które opiera się na twardych danych finansowych, połączonych z bardzo szczegółowym badaniem opinii konsumentów.


Informacje prasowe

Łatwa kontrola kosztów transmisji danych w roamingu Orange

08 grudnia 2008
Łatwa kontrola kosztów transmisji danych w roamingu Orange

Orange wprowadza Pakiety roamingowe data. Dzięki nowej usłudze klienci oferty Orange dla Firm mogą bez obaw korzystać z transmisji danych i z wyprzedzeniem planować jej koszty.

Klienci mają do wyboru cztery pakiety transmisji danych, do wykorzystania wyłącznie na przesyłanie danych (GPRS) w roamingu. Oferta wygląda następująco:

  • Pakiet miesięczny 100 MB Internet UE - (Kraje Strefy 1 - Unia Europejska, wg podziału w Cenniku usług w roamingu), w cenie 225,70 zł z VAT miesięcznie.
  • Pakiet miesięczny 100 MB Internet Świat - (Wszystkie strefy roamingowe), w cenie 408,70 z VAT miesięcznie.
  • Pakiet miesięczny 10 MB Mail Świat, w cenie 109,80 zł z VAT miesięcznie.
  • Pakiet dzienny 50 MB Internet UE, w cenie 71,98 zł z VAT za każdy wykupiony pakiet.

Po wykorzystaniu limitu wynikającego z pakietu korzystanie z transmisji danych odbywa się zgodnie z Cennikiem usług w roamingu.

Usługa jest dostępna dla klientów planów abonamentowych Orange dla Firm posiadających aktywną usługę roamingu międzynarodowego z ofertą Eurotaryfa. Pakiet można zamówić wysyłając  SMS pod numer 8049. W treści należy wpisać odpowiednio: ME100 (100 MB Internet UE), MS100 (100 MB Internet Świat), MS10 (10 MB Internet Mail Świat), DE50 (Pakiet dzienny 50 MB Internet UE). Zamówienie można złożyć także za pomocą www.orange.pl/online, telefonicznie pod numerem Orange Biura Obsługi Klienta *600 a także w Punktach Sprzedaży Orange.

Więcej informacji znajduje się na:

http://www.orange.pl/portal/map/map/discover_category?pageid=2625157&id=3354299

Scroll to Top