Informacje prasowe

Wspólne Gigabajty dla firmy. Ruszyła nowa oferta Orange Business Everywhere w Pakiecie z usługą Wspólnie

03 września 2013
Wspólne Gigabajty dla firmy. Ruszyła nowa oferta Orange Business Everywhere w Pakiecie z usługą Wspólnie

Dobra wiadomość dla firm korzystających z mobilnego dostępu do internetu. Nowa oferta Orange - Business Everywhere w Pakiecie umożliwia korzystanie ze wspólnej puli danych, na mobilny dostęp do sieci dla pracowników firmy. Mogą z niej korzystać wszyscy użytkownicy firmowych smartfonów, tabletów czy laptopów, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Wielkość wspólnej puli jest sumą wchodzących w jej skład limitów indywidualnych.

Dzięki nowej ofercie, klienci usług internetowych Orange dla Firm mogą łączyć swoje pakiety GB w jedną, wspólną pulę, która będzie do wykorzystania przez wszystkie numery przypisane do usługi, na jednym koncie klienta.

Dodatkowo, 5 różnych elastycznych planów taryfowych, umożliwia klientom wybór rozwiązania najlepiej dopasowanego do ich potrzeb. Nowa oferta obejmuje 4 warianty promocji: pakiet bez modemu lub z modemem oraz pakiet z tabletem i pakiet z komputerem.

W ramach oferty została uruchomiona także wyjątkowo korzystna usługa Wspólnie. Dzięki niej firmy mogą wyposażyć swoich pracowników w mobilny internet bez konieczności kupowania nowych - dodatkowych abonamentów. Za pomocą usługi Wspólnie mogą udostępnić użytkownikom firmowych kart SIM korzystanie ze wspólnego pakietu GB, stworzonego w ramach oferty Business Everywhere w Pakiecie. Miesięczna opłata za każdą dodatkową kartę SIM korzystającą z usługi wynosi 5 zł + VAT i jest naliczana w momencie pierwszego skorzystania z limitu wspólnego. Jeśli w czasie trwania okresu rozliczeniowego (30 dni), karta nie będzie korzystała ze wspólnego limitu, opłata nie zostaje pobrana.

Z Usługi Wspólnie mogą skorzystać także klienci kupujący promocyjne plany taryfowe Orange dla Firm. Na przykład w ofercie Maksymalne Korzyści z Internetem, za 80 zł + VAT otrzymają pakiet 3 GB, a po jego zużyciu, dzięki usłudze Wspólnie będą mogli korzystać z puli danych dostępnych w ramach oferty Business Everywhere w Pakiecie.

Więcej informacji na www.orange.pl/dlafirm

***

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Wrześniowe hity filmowe w Orange

30 sierpnia 2013
Wrześniowe hity filmowe w Orange

Iron Man 3, Wielki Gatsby, Szybcy i wściekli 6 - to największe hity, które  będzie można zobaczyć we wrześniu br. w wypożyczalni filmów Orange. W tej chwili klienci mogą wybierać z ponad 700 tytułów dostępnych do obejrzenia w telewizorze, na tablecie, laptopie, czy smartfonie. 

Jesień pełna hitów zacznie się 6 września. Wtedy będzie można obejrzeć „Iron Man 3” - trzecią część przygód Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Z kolei 16 września kolejny hit „Wielki Gatsby” - zrealizowana z wielkim rozmachem, ekranizacja powieści Francisa Scotta Fitzgeralda z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Ponadto w ofercie pojawią się: „Jack pogromca olbrzymów” z Ewanem McGregorem, „Szybcy i wściekli 6” i „Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia”. Nie zabraknie też polskich premier. Szczególnie godnym polecenia są: „Nieulotne’ ze świetnym Jakubem Gierszałem w roli głównej i „Żywie Biełaruś!” z Karoliną Gruszką .

Orange rozpoczęło współpracę z kolejnym krajowym dystrybutorem, firmą Best Film.  - Nieustannie pracujemy nad wzbogaceniem oferty wypożyczalni filmów Orange, która dostępna jest nie tylko na dekoderach TV, ale również na urządzeniach mobilnych i komputerach w ramach naszego serwisu Telewizja Tu i Tam na orange.pl - zapewnia Maja Porczyńska, dyrektor Produkcji Kontentu w Orange Polska. - Cieszę się, że rozpoczynamy współpracę z Best Film. Dzięki temu nasi klienci mogą zobaczyć wiele świetnych filmów m.in. „Żelazną Damę”, „Erratum”, „Ki”, „Przerwane objęcia” i „Kwartet”.

Wraz ze startem wrześniowych ramówek tvp1 i tvp2 w ofercie Orange TV dostępne będą najnowsze propozycje programowe na życzenie oraz najpopularniejsze polskie seriale, jeszcze  przed ich premierą telewizyjną. Prapremiery „Czasu Honoru”, „Rodzinki.pl”, „Na dobre i na złe” czy „Ojca Mateusza” będzie można obejrzeć w Telewizji Tu i Tam na orange.pl.

***

Filmy mogą oglądać klienci usługi Orange TV na ekranie telewizora przez dekoder, a wszyscy zainteresowani mogą wypożyczać filmy na portalu orange.pl w zakładce Telewizja Tu i Tam. Po wypożyczeniu filmy są dostępne na komputerze, tablecie lub smarfonie przez 48 godzin.

Filmy można wypożyczać pod adresem: http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/kategoria/8468634/filmy

***

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Orange Polska podpisała umowy ramowe na usługi IT i sieci

26 sierpnia 2013
Orange Polska podpisała umowy ramowe na usługi IT i sieci

Orange Polska podpisała trzyletnie umowy ramowe z dostawcami usług IT - firmami Asseco POLAND, Atos IT Services oraz CGI Information Systems and Management Consultants (Polska). Wyłonionym w przetargu firmom Orange Polska powierzy zadania z zakresu zarządzania aplikacjami w zakresie usług stacjonarnych i mobilnych oraz zarządzania usługami IT i sieci. 

Wybrani dostawcy będą zajmować się rozwojem i utrzymaniem kilkudziesięciu aplikacji informatycznych, a także aktywnie współpracować z Orange  Polska przy optymalizacji architektury IT oraz rozwiązań dla klientów.

Wyłonienie przez Orange Polska dostawców IT jest kontynuacją globalnego programu Konsolidacji Dostawców polegającego na usprawnieniu, konsolidacji i standaryzacji zarządzania aplikacjami w Grupie Orange.

* * * *

Asseco Poland (GPW: ACP) jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Z kapitalizacją przekraczającą 3,5 mld zł (1 mld dolarów) wchodzi w skład prestiżowego indeksu WIG20. Asseco Poland jest unikalnym połączeniem firmy software’owej i usługowej. Jesteśmy producentem zaawansowanego technologicznie oprogramowania, obsługującego najważniejsze procesy biznesowe przedsiębiorstw z kluczowych branż gospodarki.

Grupa Asseco oferuje kompleksowe autorskie rozwiązania przystosowane do obsługi wielomilionowych baz klientów oraz do specyfiki przedsiębiorstw telekomunikacyjnych. Ponad 20 lat obecności rozwiązań Asseco w tym sektorze zaowocowało strategicznym partnerstwem z wieloma znaczącymi firmami w Europie, które cenią sobie głęboką wiedzę branżową specjalistów Asseco oraz elastyczność dostarczanych przez nas rozwiązań.

W portfolio produktów oferowanych dla sektora telekomunikacyjnego znajdują się systemy billingowe, systemy do wykrywania nadużyć, aplikacje sprzedażowe, CRM, portalowe, hurtownie danych, narzędzia BI i wiele innych. Z naszych rozwiązań korzystają operatorzy telefonii GSM oraz stacjonarnej.

ATOS jest międzynarodową firmą z branży usług informatycznych, osiągającą roczne przychody na poziomie 8, 8 mld EUR i zatrudniającą 77 000 pracowników w 47 krajach. W Polsce firma istnieje od 2000 roku i posiada biura w czterech lokalizacjach: w Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu i Gdańsku. W Polsce zatrudnia ponad 2000 osób.W ramach swojego portfolio firma oferuje usługi integracji systemów IT, oraz zarządzania infrastrukturą IT, outsourcing, w tym usługi przetwarzania znacznych wolumenów danych (HTTS) oraz doradztwo. Spółka jest notowana na francuskiej giełdzie Paris Eurolist Market.Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich od 2002 (Salt Lake City) aż do 2016 roku (Rio de Janeiro). Grupy odbiorców: TMT (telekomunikacja i media), E&U (sektor energii użyteczności publicznej), PHT (sektor publiczny), FS (bankowość i ubezpieczenia) oraz MRS (przemysł i handel detaliczny)

Firma CGI powstała w 1976 roku i jest obecnie piątą co do wielkości firmą na świecie świadczącą usługi IT. CGI oferuje globalny konsulting IT, kompleksowe zarządzanie usługami IT i procesami biznesowymi.

CGI zatrudnia w swoich oddziałach i ośrodkach kompetencyjnych w obu Amerykach, Europie i Azji ponad 69.000 profesjonalistów współpracując z tysiącami klientów na całym świecie, dostarczając szeroką gamę usług biznesowych high-end, konsulting IT, integrację systemów, rozwój i utrzymanie aplikacji, zarządzanie infrastrukturą oraz bogate portfolio własnych rozwiązań.

CGI posiada roczny przychód na poziomie 10 miliardów dolarów kanadyjskich, jak również potwierdzone zamówienia na 18,7 miliarda dolarów kanadyjskich. Akcje CGI są notowane na giełdzie w Toronto (TSX-GIB.A) i Nowym Yorku (NYSE-GIB), a także uwzględnione w indeksie FTSE4Good Index.

 

Osoba kontaktowa:

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Grupy TP

Tel.: 22 527 19 39

E-mail: biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top