Informacje prasowe

Wspólny abonament komórkowy dla całej rodziny z bonusem na Neostradę

22 stycznia 2016
Wspólny abonament komórkowy dla całej rodziny z bonusem na Neostradę

Orange rozszerza ofertę promocyjną planów abonamentowych. Od dziś do rabatów oferowanych przy zamawianiu Smart Planów LTE Open dochodzi jeszcze jeden - w wysokości aż 70 zł miesięcznie. Nowy rabat pozwala w całości pokryć koszt abonamentu za Neostradę wraz z opłatą za utrzymanie łącza. Dzięki temu, w cenie jednego abonamentu – Smart Plan LTE Open w ofercie Wspólnej - klienci Orange otrzymują nawet 4 karty SIM dla całej rodziny, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz i połączenia do wszystkich w kraju, pakiet minut i MB na usługi międzynarodowe i w roamingu oraz 50 GB na mobilny internet i Neostradę o prędkości nawet 80 Mb/s.

Nowa oferta jest dostępna w ramach promocji pod nazwą „Przenieś rodzinę do Orange a zafundujemy Ci Neostradę”, adresowanej do klientów korzystających z usług stacjonarnych Orange – telefonu domowego lub Neostrady.

Aby z niej skorzystać wystarczy podpisać nową lub przedłużyć dotychczasową umowę na usługi komórkowe Orange, wybierając w promocji Smart Plan LTE za 159,99 zł, w opcji bez telefonu. Od ceny abonamentu, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy zawieranej na 24 miesiące – będzie naliczany rabat w wysokości 70 zł, który można przeznaczyć na pokrycie kosztów korzystania z Neostrady wraz z opłatą za utrzymanie łącza lub na abonament za telefon domowy. W ten sposób, klienci którzy zdecydują się skorzystać z promocji i przenieść swoją rodzinę do Orange zapewnią jej tani dostęp do praktycznie wszystkich potrzebnych na co dzień usług telekomunikacyjnych – krajowych i międzynarodowych, oszczędzając w sumie aż 1 400 zł.

Oprócz nowej promocji, klienci usług stacjonarnych Orange nadal mogą korzystać z rabatów w wysokości 30 i 50 zł dostępnych w pozostałych opcjach Smart Planów LTE Open bez telefonu, z abonamentem w wysokości 59,99 zł lub 129,99 zł. Dzięki nim, za swoje usługi komórkowe, przez cały czas trwania umowy zapłacą co miesiąc odpowiednio 29,99 zł lub 79,99 zł.

Niezależnie od wybranego planu Smart Plan LTE Open bez telefonu, w cenie abonamentu są:

 • Nielimitowane rozmowy ze numerami we wszystkich krajowych sieciach telekomunikacyjnych,
 • Pakiet na mobilną transmisję danych – od 10 do 50 GB,
 • 400 minut na połączenia i 100 MB na internet w roamingu na terenie UE,
 • 100 minut na rozmowy międzynarodowe,
 • Od 1 do 4 kart SIM, w tym jedna przeznaczona do korzystania tylko z internetu mobilnego.

Promocja jest dostępna do odwołania.

Dodatkowych informacji udzieli:

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

e-mail:  wojciech.jabczynski@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange
Nasz blog:  www.blog.orange.pl


Informacje prasowe

Nawet 300 zł za stary telefon i konto w Orange Finanse – dla przenoszących numer do Orange

22 stycznia 2016
Nawet 300 zł za stary telefon i konto w Orange Finanse – dla przenoszących numer do Orange

Do 16 marca 2016 r., potrwa „Promocja Orange Finanse dla przenoszących numer do Orange”, w której można dostać premię w wysokości nawet 300 zł. Aby z niej skorzystać wystarczy wybrać ofertę z abonamentem za co najmniej 49,99 zł, oddać w salonie Orange stary telefon lub tablet i założyć konto bankowe w Orange Finanse.

150 złotych zyskają, klienci którzy przenosząc numer do Orange wybiorą ofertę na telefon komórkowy, z abonamentem za co najmniej 49,99 złotych, przyniosą do salonu Orange swój stary – nadal sprawny tablet lub telefon i założą nowe konto bankowe w Orange Finanse. Z promocji można skorzystać także przenosząc numer do usług internetu mobilnego Orange LTE Free Net. Oddając stary ale działający tablet lub telefon można w tym przypadku zyskać premię w wysokości 50 zł. Premia zostanie przekazana na konto w Orange Finanse, po opłaceniu przez klienta pierwszej faktury za usługi Orange zamówione dla przeniesionego numeru.

Kolejne 150 złotych to premia dla klientów, którzy zdecydują się aktywnie korzystać z nowego konta w Orange Finanse, zapewniając mu regularne wpływy o wysokości co najmniej 1000 zł/miesięcznie, przez maksimum 6 miesięcy. Premia w wysokości 25 zł, będzie co miesiąc przekazywana na konto klienta.

Zamawiając najtańszy abonament na telefon komórkowy objęty promocją, za 49,99 zł miesięcznie, klienci mogą wybrać jeden z nowoczesnych smartfonów dostępnych już za 1 zł, a w cenie abonamentu otrzymują co miesiąc:

 • Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych
 • Pakiet na transmisję danych – 1 GB
 • 30 minut na połączenia i 50 MB na transmisję danych w roamingu na terenie UE,
 • 40 minut na rozmowy międzynarodowe.

* * *

Orange Finanse to prosta i przejrzysta bankowość dostępna za pośrednictwem smartfonów i komputerów dla wszystkich, którzy cenią swój czas i chcą mieć wygodny, szybki oraz bezpieczny dostęp do pieniędzy. Oferuje m. in Konto Osobiste, które otwierane i prowadzone jest bez opłat Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem do 3,5 % w skali roku oraz wygodny i szybki dostęp do kredytu gotówkowego. Z rachunku Orange Finanse bezpłatnie realizowane są przelewy krajowe, a bezpłatna karta debetowa umożliwia dostęp do sieci bankomatów i wypłatę gotówki w sklepach w czasie zakupów dzięki usłudze CashBack. Klienci mogą też za darmo korzystać z wygodnych i bezpiecznych płatności zbliżeniowych realizowanych telefonem komórkowym ze specjalną, zintegrowaną kartą SIM NFC.

Produkty Orange Finanse dostarczane przez mBank są dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej,  strony www.orangefinanse.com oraz w około 900 salonach Orange. Internetowy serwis transakcyjny oferuje m.in. inteligentną wyszukiwarkę historii, która pozwala na odnalezienie szukanej frazy już na podstawie trzech liter, a także narzędzie do planowania wydatków, ułatwiające zarządzanie domowym budżetem.

Orange Finanse to wspólny projekt mBanku - najbardziej innowacyjnego banku na świecie i Orange Polska, największego operatora szybkiego Internetu w Polsce.

Więcej informacji o ofercie i nowościach w Orange Finanse na stronie:www.orangefinanse.com.

Oferta dostępna w salonach Orange. Nie łączy się z promocją „100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla Klientów przenoszących numer z innej sieci w ofertach Smart Plan LTE”.

*  *  *

Dodatkowych informacji udzieli:

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

e-mail:  wojciech.jabczynski@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange
Nasz blog:  www.blog.orange.pl

Mediateka


Informacje prasowe

Ruszyły wyprzedaże w Orange. Można zaoszczędzić ponad 1000 zł

28 grudnia 2015
Ruszyły wyprzedaże w Orange. Można zaoszczędzić ponad 1000 zł

Do 21 stycznia potrwa sezon wyprzedażowy w Orange. Dzięki niemu klienci mogą zaoszczędzić od kilkuset do ponad 1000 zł. Do wyboru są m.in. usługi telefonii komórkowej ze specjalnym rabatem dla klientów telefonu domowego lub Neostrady. W promocyjnym trójpaku otrzymają abonament po obniżonej cenie, nowoczesny smartfon i popularny gadżet czyli kijek do selfie. Na wysoki rabat oraz zestaw z dwoma tabletami mogą także liczyć klienci zamawiający mobilny Internet Orange LTE FreeNet. Wyprzedaż to także okazje w ofercie Orange dla Firm. Przedsiębiorcy znajdą w niej najtańszy na rynku pakiet usług mobilnych z trzema kartami SIM.

W noworocznej ofercie komórkowej, Orange proponuje specjalny wyprzedażowy trójpak dla klientów korzystających z telefonu domowego lub Neostrady. Zamawiając nową aktywację lub przedłużając umowę otrzymają:

 • Plan abonamentowy - Smart Plan LTE Open 69,99 zł w specjalnej, obniżonej cenie 39,99 zł, która obowiązuje przez cały czas trwania umowy.
 • Smartfon - Samsung Galaxy A5 w obniżonej o 310,01 zł cenie – 199 zł.
 • Kijek do selfie w prezencie.

Suma oszczędności jakie uzyskają klienci wynosi 1039,01 zł. W abonamencie, za który zapłacą jedyne 39,99 zł zyskują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane  SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych, pakiet 50 minut oraz 50 MB na Internet w roamingu na terenie UE. W abonamencie jest także pakiet, co najmniej 2 GB na mobilny dostęp do Internetu LTE. Wielkość pakietu może być znacznie większa ponieważ klienci przedłużający umowę, w zależności od stażu w Orange otrzymują dodatkowe GB.

Klienci, którzy chcą skorzystać z najszybszego Internetu mobilnego również mogą wybrać promocyjny trójpak z planem abonamentowym Orange LTE FreeNet 59,90 zł, w którym przy zakupie usługi przez www.orange.pl zyskają ponad 500 zł rabatu, a jeśli zdecydują się na zakup w dowolnym salonie Orange, ich rabat wyniesie ponad 300 zł. W promocyjnym trójpaku otrzymają:

 • Rabat na abonamenty o wartości 240 zł na cały czas trwania umowy.
 • Tablet Lenovo TAB 2A10 oraz dodatkowo Tablet Alcatel One Touch Pixi 8 WiFi - ze zniżką 100 zł.
 • Dodatkowy rabat za zakup przez www.orange.pl.

Oferta jest adresowana do klientów posiadających co najmniej jedną usługę mobilną Orange z abonamentem w wysokości min. 29 zł.

Noworoczna wyprzedaż, to także atrakcyjna oferta dla klientów biznesowych korzystających już z Internetu mobilnego w Orange dla Firm. Za 49,99 zł + VAT miesięcznie, mogą oni mieć najtańszy na rynku pakiet 3 kart SIM z nielimitowanymi połączeniami telefonicznymi do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, a także nielimitowanym Internetem LTE.

Dodatkowych informacji udzieli:

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

e-mail:  wojciech.jabczynski@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange
Nasz blog:  www.blog.orange.pl

Scroll to Top