Informacje prasowe

Wygraj wakacje z Orange

14 maja 2012
Wygraj wakacje z Orange

Od dziś do 3 czerwca br. klienci indywidualni kupujący nową aktywację, przenoszący numer lub przedłużający umowę z Orange mogą wygrać jedną z 21 zagranicznych wycieczek, w konkursie - Wygraj wakacje z Orange. Oprócz tego, z wybranymi ofertami Orange, otrzymają nagrodę gwarantowaną w postaci 5 proc. rabatu na imprezy turystyczne sklepu internetowego Neckermann.

Konkurs „Wygraj wakacje z Orange” jest adresowany do klientów korzystających ze sklepu internetowego na stronie www.orange.pl lub pośrednictwa konsultantów Orange, pod numerem 501 400 400. Może w nim wziąć udział każdy, kto kupi nową aktywację, przedłuży umowę lub przeniesie numer do Orange wybierając jedną z usług dostępnych w ofertach: Delfin II, Pelikan II, Pantera II (abonament lub mix) lub Orange Free, a w przypadku przedłużających umowę, także: Orange Abonament i Rozmowy bez limitu.

Aby przystąpić do zabawy wystarczy po złożeniu zamówienia wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.wakacjezorange.pl/, udzielając odpowiedzi na pytanie: „dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać?”

Codziennie do wygrania jest jedna dwuosobowa wycieczka do krajów Europy oraz na Kubę, Dominikanę, Malediwy czy do Egiptu. Laureatem zostaje autor najlepszej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Niezależnie od udziału w konkursie, w czasie jego trwania, każdy klient e-sklepu i sprzedaży telefonicznej,  zawierając nową umowę,  otrzymuje kod uprawniający do 5 proc. rabatu na dowolną imprezę turystyczną z katalogu na stronie www.neckermann.pl/wakacjezorange

Wszyscy klienci mogą skorzystać również ze specjalnych cen na smartfony Motorola, w sklepie internetowym Orange. Motorolę DEFYTM MINI oraz MOTOLUXE TM, z wybranymi planami taryfowymi można kupić już za 3 zł a Motorolę RAZRTM już za 99 zł, czyli taniej o 650 zł.

* * *

Orange jest liderem polskiego rynku telekomunikacyjnego. Udostępnia unikatową ofertę konwergentną - Orange Open, łączącą usługi stacjonarne i mobilne z telewizją oraz rozrywką. Oferuje plany taryfowe bez limitów połączeń ze wszystkimi sieciami mobilnymi i stacjonarnymi w Polsce a także numerami międzynarodowymi. Orange ma największą sieć telekomunikacyjną w Polsce, obejmującą cały kraj i jest najprzyjaźniejszym operatorem dla użytkowników smartfonów. Oferuje specjalne plany telefoniczne z dostępem do Internetu i bezpłatnym korzystaniem z portali społecznościowych. Ma także pakiety transmisji danych pozwalające w pełni korzystać z sieci, bez obaw o wysokość rachunku. Ponadto klienci mogą wybierać z bogatej oferty najnowocześniejszych smartfonów, tabletów i netbooków w najlepszych cenach na rynku. W maju nowościami oferty smartfonów są: Motorola MOTO LUXE, Samsung Galaxy Mini II, HTC One V, LG Swift L7, Samsung Galaxy S III.

Dlaczego warto wybrać smartfona w Orange szukaj na: www.orange.pl/smartfony oraz www.mojtelefon.info Recenzje, wideoprezentacje, testy i instruktaże na stronach: www.orange.pl/telefony


Informacje prasowe

„Obława” wśród zwycięzców 37. festiwalu filmowego w Gdynii

14 maja 2012
„Obława” wśród zwycięzców 37. festiwalu filmowego w Gdynii

„Obława” Marcina Krzyształowicza, którego koproducentem jest Orange Polska, została uhonorowana Srebrnymi Lwami na 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

„Obława” jest historycznym thrillerem wojennym. To kameralny film o ludzkich dramatach, wyborach i zmaganiem się z przeszłością. W filmie świetnie zagrał Marcin Dorociński, który wcielił się w rolę kaprala „Wydry” z partyzantki, którego wrogami są nie tylko Niemcy, ale również towarzysze broni. Nietuzinkowa jest również rola młodej sanitariuszki kreowanej przez Weronikę Rosatti.

Autorem scenariusza jest reżyser obrazu - Marcin Krzyształowicz, który film zadedykował swojemu ojcu, żołnierzowi AK.

Międzynarodowemu jury, które doceniło „Obławę”, przewodniczyła Dorota Kędzierzawska. Oprócz niej filmy festiwalowe oceniali również reżyserzy i aktorzy: Michał Leszczyłowski, Caroline Libresco (producentka i selekcjonerka na Sundance Film Festival), Zygmunt Miłoszewski, Stephen Rea oraz Ewa Wiśniewska.

Film „Obława” doceniony został również przez niezależne środowiska skupione w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

Po ubiegłorocznym sukcesie „Różyczki” Jana Kidawy-Błońskiego, która zdobyła Złote Lwy, to kolejny film koprodukowany przez Orange Polska doceniony tak prestiżową nagrodą.

Do tej pory Orange Polska uczestniczyła w produkcji 16 filmów kinowych, a kolejnych 9 jest w trakcie realizacji lub oczekuje na premierę. Największy sukces ze wszystkich filmowych koprodukcji odniósł „Katyń” Andrzeja Wajdy, który w 2008 roku walczył o najbardziej prestiżową filmową nagrodę świata - Oscara - w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Koprodukcje Orange Polska obejrzało już blisko 8,5 mln widzów.


Informacje prasowe

Zagraj u Wajdy z orange.pl

10 maja 2012
Zagraj u Wajdy z orange.pl

Portal orange.pl zaprasza na konkurs, dzięki któremu możesz wystąpić w filmie Andrzeja Wajdy „Wałęsa”. To niepowtarzalna okazja, by osobiście poznać jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów i przekonać się jak wygląda praca na planie. Na zgłoszenia czekamy do 15 maja.

Zwycięzca konkursu pojawi się w jednej ze scen zbiorowych, które będą realizowane w okolicach Warszawy.

Aby wziąć udział w konkursie, nagraj telefonem komórkowym krótkie wideo uzasadniające, dlaczego właśnie Ty powinieneś być statystą u Andrzeja Wajdy.

Upewnij się, że nagranie nie trwa dłużej niż 30 sekund, a gotowy plik nie przekracza 30 MB. Następnie wypełnij ten formularz i dołącz do niego wideo. To niepowtarzalna okazja, by osobiście poznać jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów i przekonać się, jak wygląda praca na planie.

Spośród nadesłanych filmów wybierzemy pięć najlepszych i opublikujemy je na orange.pl. Od 16 do 21 maja użytkownicy strony będą mogli głosować na swoich faworytów. Zwycięzcę konkursu poznamy 22 maja 2012 r.

„Wałęsa” to opowieść o Polaku, który zmienił współczesny świat. W rolę przywódcy „Solidarności” Lecha Wałęsy wcieli się Robert Więckiewicz. U jego boku zobaczymy m.in.: Agnieszkę Grochowską, Michała Czarneckiego, Zbigniewa Zamachowskiego i Mirosława Bakę. Premierę filmu zaplanowano na koniec 2012 roku. Koproducentem obrazu jest Telekomunikacja Polska.

Zapraszamy na www.orange.pl

Scroll to Top