Informacje prasowe

Wyjątkowa oferta stacjonarna TP – Tani Plan Dobry Telefon

25 listopada 2011

Wyjątkowa oferta stacjonarna TP – Tani Plan Dobry Telefon

Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z planów telefonicznych: Startowy Na Start, DoMowy Taniej, DoMowy Na Co Dzień lub DoMowy Ile Chcesz, mogą również zakupić za symboliczną złotówkę nowoczesny aparat telefoniczny Panasonic lub Swissvoice i zaoszczędzić nawet do 146 zł. Wystarczy podpisać umowę na 12 miesięcy.

W Planie DoMowym Ile Chcesz do wyboru są dwa modele Panasonic: KX-TG8051 z pojemną książką telefoniczną (200 numerów), funkcją SMS i rabatem 126 zł oraz bezprzewodowy model KX-TG6611, o doskonałej ergonomii, praktyczny dla osób starszych i niedowidzących tańszy o 146 zł.

Z kolei decydując się na Plan Domowy Na Co Dzień można wybierać pomiędzy aparatem Swissvoice Aeris 266 z trybem oszczędzania energii i rejestracją nieodebranych połączeń tańszym o 139 zł, a Panasonic KX-TG6611 w cenie 69 zł zamiast 147 zł.

Natomiast, w planach Startowy Na Start oraz DoMowy Taniej do wyboru są dwa modele Swissvoice Aeris: 246 z rabatem 106 zł i 266 z upustem 71 zł.

Więcej informacji na temat promocji na stronie tp.pl.

Udostępnij: Wyjątkowa oferta stacjonarna TP – Tani Plan Dobry Telefon

Informacje prasowe

Komentarz do decyzji UOKiK o nałożeniu kary na 4 operatorów komórkowych za rzekomą zmowę w spr. telewizji mobilnej DVB-H

23 listopada 2011

Komentarz do decyzji UOKiK o nałożeniu kary na 4 operatorów komórkowych za rzekomą zmowę w spr. telewizji mobilnej DVB-H

Decyzja UOKiK o nałożeniu kary jest bezpodstawna. PTK Centertel nie uczestniczył w żadnej domniemanej zmowie dotyczącej cyfrowej telewizji mobilnej DVB-H. Decyzje biznesowe firma podejmowała zawsze całkowicie samodzielnie. Usługi DVB-H są nieopłacalne z biznesowego punktu widzenia, na co wskazują analizy rynkowe.

Do uzasadnienia decyzji UOKiK o nałożeniu kary będziemy mogli precyzyjnie ustosunkować się po jego analizie. Na pewno skorzystamy z prawnych możliwości odwołania się od kary.

Udostępnij: Komentarz do decyzji UOKiK o nałożeniu kary na 4 operatorów komórkowych za rzekomą zmowę w spr. telewizji mobilnej DVB-H

Informacje prasowe

Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange

23 listopada 2011

Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange

Research In Motion (RIM) (NASDAQ: RIMM; TSX: RIM) oraz PTK Centertel ogłaszają, że nowy smartfon BlackBerry Curve 9360, z systemem operacyjnym BlackBerry 7 OS, jest dostępny w ofercie Orange dla Firm.

Orange jest pierwszym operatorem w Polsce, który oferuje najnowszy model smartfona RIM serii Curve – BlackBerry 9360. Z nową aktywacją, lub przy przedłużaniu umowy w planach taryfowych Optymalny i Optymalny z Internetem można go kupić już za 1 zł + VAT.

Ponadto klienci wybierający nowy smartfon BlackBerry 9360, podobnie jak BlackBerry 9810 lub BlackBerry 9900 mogą skorzystać z promocji, w której otrzymają bezpłatnie usługę inteligentnej Nawigacji Orange w telefonie, na 24 miesiące.

BlackBerry Curve 9360 został zaprojektowany dla dużego i ważnego segmentu globalnego rynku telefonów komórkowych, z myślą o klientach, którzy chcą zastąpić swoje telefony nowym, przystępnym cenowo, łatwym w obsłudze i w pełni funkcjonalnym smartfonem BlackBerry Curve. Dodatkowo smartfon zapewni im wygodną synchronizację z mediami społecznościowymi.

Nowy model jest kontynuacją odnoszącej niesamowite sukcesy linii BlackBerry Curve i rozszerzeniem największej światowej premiery smartfonów BlackBerry w historii”, powiedział Paul Lucier, Managing Director of Northern Europe & Russia, Research In Motion. „Nowe smartfony BlackBerry Curve są fantastyczne i oferują użytkownikom znacznie większą wydajność oraz możliwość korzystania z mediów społecznościowych.

Wszystko, czego potrzebujesz

Nowy smartfon BlackBerry Curve 9360 jest smukły, stylowy i po prostu piękny. Oprócz ergonomicznej obudowy charakteryzuje go ułatwiająca szybkie i dokładne pisanie wygodna klawiatura QWERTY oraz optyczny trackpad do ułatwiający nawigację za pomocą jednej ręki. Nowe smartfony posiadają wsparcie dla GPS i Wi-Fi®. W połączeniu z aparatem 5 MPix z lampą błyskową i funkcją nagrywania filmów, umożliwiają szybkie udostępnianie uchwyconych nim momentów w serwisach społecznościowych. Wejścia micro SD / SDHC obsługują karty pamięci do 32 GB, co pozwala przechowywać w smartfonie znacznie więcej danych i plików multimedialnych.

Oprócz systemu operacyjnego BlackBerry 7 OS, nowe smartfony BlackBerry Curve są wyposażone w szereg zaawansowanych udogodnień sprzętowych, w tym ulepszone procesory, wyświetlacze oraz pamięć. Obsługują one również technologię NFC (Near Field Communications), która daje szereg możliwości, w tym parowania akcesoriów lub odczytywania znaczników SmartPoster poprzez dotknięcie smartfonem. Smartfon BlackBerry® Curve™ 9360 spełnił wszystkie wymogi pod względem funkcjonalności, interoperacyjności oraz bezpieczeństwa i otrzymał niedawno certyfikat MasterCard Worldwide. Certyfikat oznacza, że każdy bank na świecie obsługujący MasterCard PayPass, będzie mógł wdrożyć konta MasterCard PayPass na kartę SIM smartfonów BlackBerry.

Najlepsza w swojej klasie komunikacja oraz media społecznościowe

Smartfon BlackBerry Curve 9360 zapewnia najwyższej jakości mobilną komunikację oraz wygodę w korzystaniu z mediów społecznościowych. Dostarcza komplet funkcjonalności telefonu, poczty email, wiadomości oraz aplikacji społecznościowych, zapewniając użytkownikom łączność i efektywność pracy przez cały dzień:

  • Fabrycznie wgrana, najnowsza wersja BBM™ (BlackBerry® Messenger), umożliwia wykorzystanie funkcji BBM w innych aplikacjach, takich jak Foursquare, pozwalając użytkownikom na łatwą interakcję z poziomu zsynchronizowanej aplikacji.
  • Zaktualizowana aplikacja Social Feeds (2.0) została rozszerzona o możliwość pobierania aktualizacji z mediów, podcastów oraz ulubionych stron i wyświetlania ich w jednym widoku.
  • Nowa aplikacja Facebook® dla smartfonów BlackBerry (2.0) wprowadza funkcje, takie jak chat czy integracja z BBM, ułatwiając użytkownikom łączenie się ze znajomymi z Facebooka w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu powiadomień push.
  • Twitter dla smartfonów BlackBerry dostarcza szeroką gamę funkcjonalności, w tym korzystanie z powiadomień Push w czasie rzeczywistym oraz integrację z Social Feeds.

Nowy BlackBerry 7 OS

System operacyjny BlackBerry 7 OS jest wyposażony w przeglądarkę BlackBerry nowej generacji, która łączy w sobie znacznie większą wydajność zaawansowanego silnika przeglądarki WebKit z ulepszeniami sprzętu w smartfonie BlackBerry Curve 9360. W efekcie umożliwia znacznie szybsze, bardziej płynne przeglądanie Internetu oraz niezapomniane wrażenia z grania i oglądania filmów.

BlackBerry 7 OS zawiera również wiele innych fabrycznie wgranych aplikacji i zintegrowanych funkcji zwiększających produktywność:

  • Aplikacja Documents To Go dostępna bezpłatnie w wersji premium – oferuje użytkownikom zaawansowane funkcje edycji dokumentów i przeglądania plików PDF.
  • Usługa BlackBerry® Protect* zapewnia klientom bezpieczeństwo w zakresie archiwizacji i zabezpieczenia ich danych osobowych w chmurze. Dzięki BlackBerry Protect, użytkownicy mogą zlokalizować swoje zagubione smartfony BlackBerry za pomocą GPS lub zdalnie włączyć dzwonek, który pomoże w odnalezieniu smartfona jeśli znajduje się on w pobliżu.
  • Zintegrowane z systemem operacyjnym, BlackBerry® Balance ułatwia użytkownikom pełne wykorzystanie potencjału BlackBerry zarówno do pracy jak i do celów prywatnych, bez konieczności stosowania dodatkowych, zaawansowanych zabezpieczeń i kontroli.
  • Popularna, uniwersalna funkcja wyszukiwania wzbogacona o obsługę wyszukiwania głosowego sprawia, że użytkownicy mogą wygodniej wyszukiwać potrzebne informacje zapisane w urządzeniu lub znajdujące się w sieci.

 

Kontakty dla prasy:

Research In Motion (Agencja Digital PR): Tomasz Relewicz

Tel.: + 48 607 041 063

E-mail: tomaszr@digital-pr.com


Informacje dla prasy:

Zdjęcia smartfonu I dodatkowe informacje w sekcji prasowej BlackBerry 7 virtual Press Room:  www.rim.com/newsroom/blackberry7

Więcej o ofercie Orange dla Firm ze smartfonami BlackBerry: www.orange.pl – link

* Dostępność usługi BlackBerry Protect zależy od operatora


 

Informacje o firmie Research In Motion

Firma Research In Motion (RIM), światowy lider innowacyjności w komunikacji bezprzewodowej, zrewolucjonizowała branżę telefonii komórkowej, wprowadzając na rynek w roku 1999 rozwiązanie BlackBerry®. Obecnie z produktów i usług BlackBerry korzystają miliony klientów na całym świecie, którzy chcą pozostawać w kontakcie z ważnymi ludźmi i informacjami przez cały dzień. Założona w roku 1984 firma RIM ma siedzibę główną w Waterloo, w kanadyjskiej prowincji Ontario, a działalność prowadzi w Ameryce Północnej, Europie, regionie Azji i Pacyfiku oraz w Ameryce Łacińskiej. Firma RIM jest notowana na rynku akcji NASDAQ (NASDAQ: RIMM) oraz na Giełdzie w Toronto (TSX: RIM). Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.rim.com  lub www.blackberry.com

Zawarte w niniejszej informacji prasowej stwierdzenia wybiegające w przyszłość są zgodne z postanowieniami o ochronie przed odpowiedzialnością zawartymi w amerykańskiej ustawie Private Securities Litigation Reform Act z roku 1995 oraz z obowiązującymi kanadyjskimi przepisami dotyczącymi obrotu papierami wartościowymi. Jeżeli w niniejszej informacji prasowej zostały użyte takie słowa, jak „oczekiwać”, „przewidywać”, „móc”, „zostać”, „zamierzać”, „sądzić” i podobne, służą one do wskazania stwierdzeń wybiegających w przyszłość. Stwierdzenia wybiegające w przyszłość są oparte na oszacowaniach i założeniach poczynionych przez firmę RIM na podstawie jej doświadczenia oraz postrzegania przez nią trendów historycznych, bieżących warunków i oczekiwanych wydarzeń w przyszłości, a także innych czynników, które firma RIM uzna za odpowiednie w danej sytuacji. Rzeczywiste wyniki, efektywność i osiągnięcia firmy RIM mogą znacznie się różnić od przedstawionych w stwierdzeniach wybiegających w przyszłość, na co wpływ może mieć wiele czynników, między innymi te, które zostały opisane w rozdziale „Risk Factors” (Czynniki ryzyka) rocznego formularza informacyjnego firmy RIM zawartego w Sprawozdaniu rocznym na formularzu 40-F (kopie tych sprawozdań można uzyskać pod adresem www.sedar.com  lub www.sec.gov). Czynniki te należy uwzględnić z uwagą, a czytelnicy nie powinni nadmiernie polegać na stwierdzeniach firmy RIM wybiegających w przyszłość. Firma RIM nie zamierza i nie zobowiązuje się aktualizować ani poprawiać jakichkolwiek stwierdzeń wybiegających w przyszłość wskutek uzyskania nowych informacji, przyszłych wydarzeń i innych czynników, chyba że prawo stanowi inaczej.

Znaki, obrazy i symbole z rodziny BlackBerry i RIM stanowią wyłączną własność i znaki towarowe firmy Research In Motion Limited. RIM, Research In Motion i BlackBerry są zastrzeżone w Amerykańskim Urzędzie ds. Patentów i Znaków Towarowych (U.S. Patent and Trademark Office) i mogą być zarejestrowane lub oczekiwać na rejestrację w innych krajach. Wszelkie pozostałe marki, nazwy produktów, nazwy firm, znaki towarowe i znaki usługowe stanowią własność odpowiednich podmiotów. Firma RIM nie podejmuje żadnych zobowiązań, nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności, nie składa żadnych oświadczeń ani gwarancji, a także nie udziela wsparcia w odniesieniu do jakichkolwiek aspektów produktów i usług innych podmiotów.

Udostępnij: Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej