Informacje prasowe

Wyjątkowe życzenia świąteczne z Orange i Rodzinką.pl

16 grudnia 2013
Wyjątkowe życzenia świąteczne z Orange i Rodzinką.pl

Orange przygotował oryginalną „kartkę świąteczną” dla  wszystkich, którzy szukają pomysłu na niecodzienne  życzenia dla swoich bliskich. Na profilu Orange Polska na Facebooku uruchomiono aplikację „Boscy na święta”, za pomocą której każdy może stworzyć i wysłać personalizowane pozdrowienia świąteczne. Nagrali je aktorzy popularnego serialu Rodzinka.pl, którzy promują także oferty świąteczne Orange.

Każdy z członków serialowej rodzinki Boskich (Małgorzata Kożuchowska jako Natalia, Tomasz Karolak w roli Ludwika oraz Mateusz Pawłowski – Kacper, Maciej Musiał – Tomek, Adam Zdrójkowski – Kuba)  nagrał 6 wariantów życzeń. Można je układać w dowolnej kolejności, wybierać dowolne elementy, co daje tysiące kombinacji. Aby spersonalizować życzenia, będzie można również zwrócić się imiennie do adresata. Aktorzy nagrali prawie 700 najpopularniejszych polskich imion.

Po wyborze wszystkich elementów życzeń, złożą się one w jedną całość a użytkownik otrzyma plik dźwiękowy, ze  skomponowanymi przez siebie życzeniami. Gotowe nagranie można opublikować na swoim profilu lub  profilu adresata, a także  wysłać e-mailem lub MMS-em.

Aplikacja rusza już dzisiaj, tak by każdy zdążył przed świętami pozdrowić swoich bliskich.

Aplikacja dostępna jest tutaj.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39

e-mail: biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Nowa odsłona bloga Orange Polska

10 grudnia 2013
Nowa odsłona bloga Orange Polska

Orange Polska zaprezentowało nową odsłonę firmowego bloga. Postawiliśmy na nowoczesną szatę graficzną, intuicyjną nawigację, czytelny układ treści i unikalne materiały. Przez dotychczasowe 5 lat istnienia blogów Orange Polska, opublikowaliśmy na nich 3 625 postów, które były komentowane ponad 160 tys. razy. Co miesiąc bloga odwiedza ponad 100 tys. internautów.

Blog jest dla klientów i mediów często pierwszym źródłem informacji o działaniach Orange Polska. To istotny element otwartej na klientów strategii komunikacyjnej firmy. Blog w nowej odsłonie jest nowoczesnym, multimedialnym komunikatorem, w którym użytkownicy znajdują nie tylko newsy, ale także reportaże wideo, autorskie materiały filmowe i transmisje „live”. Dzięki blogowi nasi klienci mogą również uzyskać szybką i fachową pomoc w rozwiązywaniu swoich problemów.

- Nowy blog Orange skupia wszystkie treści w jednym miejscu. Postawiliśmy na nowoczesną szatę graficzną, intuicyjną nawigację, czytelny układ treści i unikalne materiały. Jesteśmy liderem w oferowaniu klientom najnowocześniejszych form komunikacji, dlatego dajemy naszym klientom najlepszy możliwy produkt - przekonuje Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CRS w Orange Polska.

Dotychczasowa Platforma blogowa www.blog.orange.pl działała od grudnia listopada 2009 roku i była jednym z pierwszych w Polsce przykładów tak szerokiego wykorzystania nowych narzędzi komunikacyjnych przez firmę. Rok wcześniej, w grudniu 2008 roku wystartował blog rzecznika prasowego. Potem dołączyły niego blogi: korporacyjny, technologiczny, sportowy i tematyczny Orange blog talks.

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

tel.: 22 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com


Informacje prasowe

Kolejna edycja Orange Warsaw Festival w czerwcu 2014

10 grudnia 2013
Kolejna edycja Orange Warsaw Festival w czerwcu 2014

Orange Warsaw Festival 2014 odbędzie się 13 - 15 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach.

Siódma już edycja Orange Warsaw Festival 2014 rozwija się o drugą scenę i dodatkowy dzień – fani muzyki zyskają dostęp do większej liczby wykonawców oraz możliwość spędzenia czasu w festiwalowej atmosferze w centrum Warszawy.

„Orange Warsaw Festival z roku na rok jest coraz lepszy, ciekawszy i większy. Obiecaliśmy go rozwijać i konsekwentnie dotrzymujemy słowa. Kolejna edycja będzie na pewno niezapomniana. Aż trzy festiwalowe dni, jeszcze więcej koncertów i muzyki. Tak rozumiemy aktywne uczestnictwo w życiu naszych klientów i wspieranie ich pasji” - powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska.

Sławomir Nowaczewski, Promotor festiwalu: „Po tegorocznym sukcesie festiwalu, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie jego formuły o dodatkowy dzień i dodatkową scenę. Pragniemy, aby Orange Warsaw Festival był prawdziwie miejskim, festiwalowym wydarzeniem - będzie jeszcze więcej muzyki i dobrej zabawy.”

***

Ponad 300 tysięcy widzów, blisko 60 artystów - to bilans 6 lat obecności Orange Warsaw Festival na mapie muzycznych wydarzeń w Polsce. Dotychczas fani muzyki dzięki Orange uczestniczyli w koncertach: Beyoncé, Linkin Park, The Prodigy, The Offspring, Moby, Jamiroquai, Ms. Lauren Hill, Cypress Hill, Nelly Furtado, Skunk Anansie, Basement Jaxx i Fatboy Slim.

Więcej informacji na www.orangewarsawfestival.pl oraz na fanpage facebook.com/orangewarsawfestival.pl

Dodatkowych informacji udzielą:

Piotr Metz, Rzecznik Festiwalu,

+48 791 553 663

piotr.metz@rochstar-events.com

Monika Nowaczewska, Head of Communication Rochstar Events

+48 601 55 11 99, monika.nowaczewska@rochstar-events.com

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska

Tel.: 22 527 19 39, biuro.prasowe@orange.com

Scroll to Top