Kaganek bezpieczniackiej oświaty (ponownie) w Raciborzu

Nasza (tzw. Fundacji Orange – w tym Oli – Stelli, Bartka i moja) obecność w Raciborzu w końcówce maja staje się już tradycją. I o ile Raciborski Festiwal Gamingowy powered by Orange odbędzie się w weekend (a napisze o nim Bartek) – ja w ramach przygotować podobnie jak rok temu zająłem się edukacją tutejszej młodzieży. Temat? Oczywiście zagrożenia w sieci.