Oferta

Pudzian vs Bombardier. Gala KSW 64 dzisiaj w telewizji od Orange

23 października 2021

Pudzian vs Bombardier. Gala KSW 64 dzisiaj w telewizji od Orange

Dzisiaj na gali KSW 64 zmierzą się Mariusz „Pudzian” Pudzianowski i Serigne Ousmane „Bombardier” Dia. O pas mistrzowski w kategorii koguciej zawalczą Sebastian Przybysz oraz Bruno Augusto dos Santos. Te wydarzenia można obejrzeć w systemie Pay-Per-View, w telewizji od Orange.

Klienci technologii kablowej telewizji od Orange mogą zamówić dostęp do gali KSW 64 na swoim dekoderze, na kanale 131. Koszt to 39 złotych. Impreza rozpocznie się w sobotę, 23 października o godzinie 20:00.

Podczas gali rękawice skrzyżują legendy KSW. Dwukrotny mistrz świata w senegalskich zapasach Serigne Ousmane „Bombardier” Dia. Oraz uwielbiany przez polskich kibiców, pięciokrotny zdobywca tytułu „Najsilniejszego człowieka świata” – Mariusz „Pudzian” Pudzianowski. Zawodnicy zmierzą się w kategorii superciężkiej. Z kolei w walce wieczoru, o pas mistrzowski w kategorii koguciej powalczą: broniący tytułu Sebastian Przybysz oraz Brazylijczyk Bruno Augusto dos Santos.

23 października fani zobaczą także spotkanie, słynącego z szybkich nokautów chorwackiego zawodnika Filipa Pejicia z podwójnym mistrzem FEN oraz Babilon MMA Danielem Rutkowskim. W okrągłej klatce zmierzą się również dwaj niepokonani dotąd reprezentanci nowej generacji fighterów w KSW – Patryk Kaczmarczyk i Robert Ruchała. W kategorii półśredniej powalczą „Cichy Zabójca” z Dagestanu Shamil Musaev i poznański „Zgniatacz” Michał Pietrzak.

Na październikowej gali nie zabraknie kobiecego akcentu. Fani będą mogli obejrzeć pojedynek Karoliny Owczarz z Sylwią Juśkwiecz.

Pełna karta walk KSW 64

 • 61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz vs Bruno Augusto dos Santos – walka o pas mistrzowski w kategorii koguciej
 • +120,2 kg/+265 lb: Mariusz Pudzianowski vs Serigne Ousmane „Bombardier” Dia
 • 65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski vs Filip Pejić
 • 65,8 kg/145 lb: Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk
 • 77,1 kg/170 lb: Michał Pietrzak vs Shamil Musaev
 • 56 kg/123 lb: Karolina Owczarz vs Sylwia Juśkiewicz
 • 83,9 kg/185 lb: Cezary Kęsik vs Marcin Krakowiak
 • 83,9 kg/185 lb: Albert Odzimkowski vs Jason Radcliffe
 • 93 kg/205 lb: Adam Tomasik vs Oumar Sy

Udostępnij: Pudzian vs Bombardier. Gala KSW 64 dzisiaj w telewizji od Orange

Oferta

Obejrzyj galę KSW 59 w Telewizji Orange

20 marca 2021

Obejrzyj galę KSW 59 w Telewizji Orange

Już dziś na gali KSW 59 ulubieniec polskich fanów – Mariusz Pudzianowski zmierzy się z zawodnikiem z Senegalu Ousmane „Bombardierem” Dia. Drugim hitem wieczoru będzie pojedynek Antuna Račića i Sebastiana Przybysza o pas mistrzowski kategorii koguciej. Obejrzyj to wydarzenie w systemie Pay-Per-View w Telewizji Orange.

  Gdzie i kiedy obejrzeć galę KSW 59?

Klienci technologii kablowej Telewizji Orange mogą zamówić dostęp do gali KSW 59: Fight Code na swoim dekoderze, na kanale 131. Koszt to 39 złotych. Impreza rozpocznie się w sobotę, 20 marca o godzinie 20:00.

Gala zapowiada się niezwykle ekscytująco. W walce wieczoru rękawice skrzyżują: ulubieniec polskich fanów, pięciokrotny zdobywca tytułu „Najsilniejszego człowieka świata”, Mariusz „Pudzian” Pudzianowski (przypomnijmy, że Pudzianowski miał pojawić się na gali KSW 53 w lipcu zeszłego roku, ale kontuzja wyeliminowała go z tego wydarzenia) i dwukrotny mistrz świata w senegalskich zapasach, Ousmane „Bombardier” Dia. Panowie zmierzą się w kategorii superciężkiej bez górnego limitu wagowego.

Podczas wydarzenia kibicie zobaczą równie emocjonujący pojedynek, którego stawką będzie pas w wadze koguciej. W walce o ten tytuł ponownie spotkają się broniący tytułu Antun „Killer” Račić i Sebastian „Sebić” Przybysz.

Rywalem brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Londynie, Damiana Janikowskiego, będzie obdarzony bardzo mocnym uderzeniem Jason Radcliffe. Podczas KSW 59: Fight Code, w limicie kategorii ciężkiej, Michał Włodarek przywita w klatce KSW serbskiego judokę Darko Stošicia.

W pozostałych walkach widzowie zobaczą m.in.: dwóch czołowych polskich zawodników wagi półśredniej – Krystiana Kaszubowskiego i Michała Pietrzaka, a w limicie kategorii lekkiej – walczącego niezwykle efektownie Łukasza Rajewskiego w starciu z Konradem Dyrschką. Słynący z wysokich kopnięć, utytułowany zawodnik sanda i kickboxingu, Sebastian Rajewski podejmie pochodzącego z Czarnogóry Savo „Hitmana” Lazicia.

Pełna karta walk KSW 59:

 • +120,2 kg/+265 lb: Mariusz Pudzianowski vs Bombardier
 • 61,2 kg/135 lb: Antun Račić vs Sebastian Przybysz – Walka o pas kategorii koguciej
 • 83,9 kg/185 lb: Damian Janikowski vs Jason Radcliffe
 • 120,2 kg/265 lb: Michał Włodarek vs Darko Stošić
 • 77,1 kg/170 lb: Krystian Kaszubowski vs Michał Pietrzak
 • 70,3 kg/155 lb: Łukasz Rajewski vs Konrad Dyrschka
 • 77,1 kg/170 lb: Adrian Bartosiński vs Lionel Padilla
 • 70,3 kg/155 lb: Sebastian Rajewski vs Savo Lazić
 • 65,8 kg/145 lb: Cyprian Wieczorek vs Patryk Likus

Udostępnij: Obejrzyj galę KSW 59 w Telewizji Orange

Oferta

Obejrzyj Galę KSW 56 w Telewizji Orange

14 listopada 2020

Obejrzyj Galę KSW 56 w Telewizji Orange

14 listopada rozpocznie się kolejna gala KSW 56. Tym razem na ringu staną ulubieńcy widzów – Michał Materla i Roberto Soldić. Kolejnym hitem wieczoru będzie pojedynek Tomasza Narkuna z Ivanem Erslanem o pas kategorii półciężkiej. Wszystko to zobaczyć można w sobotę, o godzinie 20, w systemie Pay-Per-View w Telewizji Orange.

Gdzie obejrzeć Galę KSW 56 i kto na niej wystąpi?

Klienci technologii kablowej Telewizji Orange mogą zamówić dostęp do gali KSW 56 na swoim dekoderze, na kanale 131. Koszt to jedyne 39 złotych. Impreza rozpocznie się w sobotę, 14 listopada o godzinie 20:00.

Na gali KSW 56 będzie można zobaczyć aż 8 emocjonujących pojedynków. W walce wieczoru rękawice skrzyżują ze sobą bijące serce KSW – Michał Materla oraz mistrz kategorii półśredniej, Roberto „Robocop” Soldić. Pojedynek odbędzie się w kategorii średniej.

O mistrzowski pas kategorii półciężkiej zawalczą: mistrz dywizji do 93 kilogramów, Tomasz „Żyrafa” Narkun oraz niepokonany Chorwat, Ivan Erslan. Dla Narkuna będzie to już piąta obrona pasa dywizji półciężkiej.

Nie zabraknie też walk kobiet. Na ringu stanie niepokonana wschodząca gwiazda organizacji KSW, Karolina „Owca” Owczarz. Jej rywalką będzie – debiutująca  w największej organizacji MMA w Europie młoda zawodniczka – Justyna „Lara Croft” Haba.

Kibice obejrzą również dwóch zawodników, którzy zanotowali bardzo efektowne debiuty w KSW w tym roku. Były podwójny mistrz organizacji FEN Andrzej Grzebyk zmierzy się z legendą litewskiego MMA Mariusem Žaromskisem, a niekonwencjonalny kickbokser Sebastian Rajewski powalczy z Filipem Pejiciem. Podczas gali zadebiutują również Mateusz Legierski i Francisco Barrio oraz Max Coga i Daniel Torres.

Pełna karta walk Gali KSW 56:

 • Michał Materla (29-7, 10 KO, 13 Sub) vs Robert Soldić (17-3, 14 KO, 1 Sub)
 • Tomasz Narkun (17-3, 3 KO, 13 Sub) vs Ivan Erslan (9-0, 5 KO, 1 Sub) – walka o pas kategorii półciężkiej
 • Karolina Owczarz (3-0, 2 Sub) vs Justyna Haba (2-1, 1 KO, 1 Sub)
 • Andrzej Grzebyk (17-3, 10 KO, 3 Sub) vs Marius Žaromskis (21-9, 14 KO, 1 Sub)
 • Mateusz Legierski (6-0, 4 KO, 1 Sub) vs Francisco Barrio (7-1, 2 KO, 4 Sub)
 • Sebastian Rajewski (9-5, 4 KO) vs Filip Pejić (14-4, 9 KO, 3 Sub)
 • Daniel Torres (10-4, 5 KO, 1 Sub) vs Max Coga (22-6-1, 8 KO, 11 Sub)
 • Robert Ruchała (3-0, 1 Sub) vs Michał Domin (3-1, 2 KO, 1 Sub)

Więcej informacji o zakupie w systemie PPV i telewizji sportowej znajdziecie tutaj.

Zapowiada się bardzo ciekawy sportowy wieczór! Na czyją walkę na gali KSW najbardziej czekacie? Komu kibicujecie?

 

Udostępnij: Obejrzyj Galę KSW 56 w Telewizji Orange

Oferta

Gala KSW 53 w Telewizji Orange

8 lipca 2020

Gala KSW 53 w Telewizji Orange

Największa organizacja MMA w Europie powraca po przerwie spowodowanej pandemią w mistrzowskim stylu. W sobotę, 11 lipca o godzinie 20:00 na gali KSW 53 będzie można zobaczyć m.in. Mateusza Gamrota, Normana Parke, Borysa Mańkowskiego oraz Marcina Wrzoska. Wydarzenie dostępne jest w systemie Pay-Per-View w Telewizji Orange.

Klienci technologii kablowej Telewizji Orange mogą zamówić dostęp do gali KSW 53: Reborn na swoim dekoderze, na kanale 131. Koszt to 29 złotych.

Na kibiców czeka 8 emocjonujących walk, w tym starcie pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem, a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem. Widzowie zobaczą też powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego, który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska. Podczas gali będzie można zobaczyć również pierwszego Polaka w UFC i jednego z pionierów mieszanych sztuk walki nad Wisłą, Tomasza Drwala.

Po raz pierwszy w KSW wystąpi były mistrz organizacji FEN w dywizjach średniej i półśredniej Andrzej Grzebyk, a jego rywalem będzie mistrz wagi półśredniej organizacji Armia Fight Night – Tomasz Jakubiec. Z kolei były pretendent do pasa kategorii piórkowej i jeden z najbardziej efektownie walczących zawodników w Polsce, Roman Szymański przywita w klatce KSW Filipa Pejicia. Były mistrz kategorii piórkowej Artur Sowiński stanie do walki z Gracjanem Szadzińskim. Kamil Szymuszowski stanie naprzeciw jednego z najlepszych polskich zapaśników walczących w MMA – Michała Pietrzaka, a reprezentujący wagę kogucią Sebastian Przybysz zmierzy się ze wschodzącą gwiazdą sceny MMA Jakubem Wikłaczem.

Pełna karta walk KSW 53

• Mateusz Gamrot (15-0, 4 KO, 4 Sub) vs Norman Parke (28-6-1, 4 KO, 12 Sub)
• Borys Mańkowski (20-8-1, 3 KO, 8 Sub) vs Marcin Wrzosek (14-6, 5 KO, 3 Sub)
• Tomasz Drwal (21-5, 13 KO, 5 Sub) vs Łukasz Bieńkowski (5-3, 2 KO)
• Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO, 3 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO, 1 Sub)
• Roman Szymański (12-5, 1 KO, 3 Sub) vs Filip Pejić (14-3-2, 9 KO, 3 Sub)
• Artur Sowiński (20-11, 7 KO, 7 Sub) vs Gracjan Szadziński  (8-3, 6 KO)
• Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO, 4 Sub) vs Michał Pietrzak (8-4, 2 KO, 2 Sub)
• Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO, 1 Sub) vs Jakub Wikłacz (10-2-1, 8 Sub)

Udostępnij: Gala KSW 53 w Telewizji Orange

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej