Oferta

Walentynkowy maraton filmowy z Orange VOD

8 lutego 2021

Walentynkowy maraton filmowy z Orange VOD

W Orange VOD Święto Zakochanych celebrujemy dłużej. Od 8 do 21 lutego obejrzyjcie aż 40 ekscytujących i wzruszających hitów w niższych cenach. W ofercie promocyjnej dostępne są takie produkcje, jak: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Galeria złamanych serc”, „Planeta Singli 3” czy „Moje wielkie greckie wesele 2”.

 

Arystoteles Onassis wysłał do Marii Callas „kartkę walentynkową”, która kosztowała – bagatela – 250 tysięcy dolarów. Była cała ze złota, a ponadto wysadzana diamentami i szmaragdami. Ale Wy nie musicie mieć milionów, żeby sprawić radość bliskiej osobie (lub po prostu sobie) w Walentynki. Do 21 lutego oglądajcie filmy w niskich cenach w Orange VOD na dekoderach Telewizji Orange oraz w aplikacji Orange TV Go.

W naszej ofercie znajdziecie wyciskające łzy z oczu melodramaty, pełne optymizmu komedie romantyczne oraz skłaniające do refleksji produkcje obyczajowe. Polecamy m.in.:

  • „Planeta Singli 3” – trzecia część hitu, który poruszył serca milionów widzów w Polsce. W filmie wystąpili Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr i Bogusław Linda. Po latach oczekiwania, Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Nie wiedzą jednak, że przygotowanie wesela i kontakt z krewnymi, których dawno nie widzieli, będzie prawdziwą drogą przez mękę.
  • „Pięćdziesiąt twarzy Greya” – pełna namiętności i tajemnic historia burzliwego romansu nieśmiałej Anastasii Steele i milionera Christiana Greya. W filmie główne role zagrali Dakota Johnson i Jamie Dornan.
  • „Całe szczęście” – brawurowa komedia romantyczna, w której zagrali Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk. To pełna humoru oraz wakacyjnej energii historia miłości nieśmiałego muzyka i popularnej gwiazdy fitness.
  • „Moje wielkie greckie wesele 2” – prawdopodobnie najzabawniejszy film od czasu, gdy… Grecy wymyślili komedię. Poznajcie dalsze losy zwariowanej, greckiej rodziny, której członkowie są głośni, żywiołowi, nigdy nie mają dosyć wtrącania się w cudze sprawy i potrafią kochać, jak nikt inny.
  • „Galeria złamanych serc”. Czy galeria może stać się miejscem, gdzie będzie można odnaleźć prawdziwą miłość? Przekonacie się, że nietypowy pomysł na biznes może okazać się strzałem w dziesiątkę.
  • „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Zdecydowana i bezkompromisowa, nie unikała ostrych słów. Za pacjentkami stawała murem, z determinacją walczyła o prawa kobiet. Obejrzyjcie doskonały film o Michalinie Wisłockiej, uznanej lekarce oraz autorce najpopularniejszego w Polsce poradnika o miłości.
  • „La La Land” to nagrodzona 6 Oscarami produkcja, która urzeka niesamowitą muzyką, wciągającą fabułą oraz doskonałą grą aktorską Emmy Stone i Ryana Goslinga. Poznajcie niezwykłą historię o ludziach, którzy nie boją się marzyć, nawet jeśli mieliby zapłacić za to wysoką cenę.
  • „I tak Cię kocham”. To oparta na faktach, inspirująca i zabawna opowieść o miłości dwojga ludzi, których dzieli prawie wszystko, a mimo to postanowili walczyć o wspólne szczęście.
  • „Big Love”. Pełna namiętności, muzyki i buntu historia o wielkiej miłości. W produkcji wstąpili Adam Ferency, Borys Szyc, Aleksandra Hamkało i Antoni Pawlicki.
  • „Brzydka prawda”. To pełna uroku i niewybrednych żartów komedia romantyczna z Katherine Heigl i Gerardem Butlerem w rolach głównych. Czy miłość między niepoprawną romantyczką, a szowinistycznym gwiazdorem jest możliwa?
  • „Pełnia życia”. To doskonały melodramat z Andrew Garfieldem w roli głównej. Zobaczcie wzruszającą opowieść o tym, że czasami nawet w najgorszych chwilach można odnaleźć prawdziwe szczęście.
  • „Julie i Julia”, czyli przepyszna, oparta na faktach produkcja z Meryl Streep i Amy Adams w rolach głównych. Marząca o karierze pisarki Julie Powell postanawia wypróbować 524 przepisy z książki kucharskiej słynnej Julii Child. Czy ten plan jest możliwy do zrealizowania?
  • „Apetyt na miłość”. Nie macie szczęścia w miłości? Nie możecie znaleźć swojej drugiej połówki? Jest na to sposób. Obejrzyjcie apetyczną komedię o tym, jak z fajtłapy stać się „najlepszą partią w mieście”.

Które z tych propozycji podobają się Wam najbardziej? Sprawdźcie więcej promocyjnych tytułów znajdziecie na stronie: orange.pl

walentynki orange vod

 

Udostępnij: Walentynkowy maraton filmowy z Orange VOD

Film

Co obejrzeć w weekend? „Wykopaliska” – film, który warto odkryć!

5 lutego 2021

Co obejrzeć w weekend? „Wykopaliska” – film, który warto odkryć!

Macie nastrój na spokojną, delikatną, trochę filozoficzną filmową historię, która zmusi do zatrzymania się, dyskusji i refleksji? Kino bez wartkiej akcji, fajerwerków z efektów specjalnych, płomiennych romansów, za to z prawdziwym skarbem. Zapraszam Was w podróż do dawnej Anglii i… pod ziemię.

 

Jeszcze nie tak dawno wszyscy czekali na kinowe premiery, o których głośno było w mediach, o których rozmawiało się ze znajomymi na imprezach czy spotkaniach towarzyskich. Gdy kina są zamknięte od dłuższego czasu – dystrybutorzy przekładają z miesiąca na miesiąc premiery lub ich najnowsze filmy od razu trafiają na platformy telewizyjne. I tam właśnie teraz najwięcej się dzieje. Jednym z takich „wydarzeń kulturalnych” było pojawienie się kilka dni temu filmu „Wykopaliska” Simona Stona. Obrazu, który wszedł bez medialnego rozgłosu, ale szybko wychwycili go widzowie i krytycy. Tytuł ten wywindował już do czołówki najchętniej oglądanych produkcji, a także jest najczęściej wyszukiwany na najpopularniejszym filmowym serwisie internetowym w Polsce. Jedni zachwycają się „Wykopaliskami”, a inni narzekają – „wieje nudą”. Musiałam to zweryfikować. Zakopałam się pod kocem z pilotem i przeniosłam się do Anglii do 1939 roku.

orange tv

Materiały prasowe

Podziemna biografia

Jest to historia oparta na faktach. Powstała na podstawie powieść Johna Prestona, pod takim samym jak film tytułem (w oryginale – „The Dig”). Pewna młoda i bogata wdowa, która od dziecka interesowała się archeologią (ojciec jej nie pozwolił na takie studia – paniom nie przystawało), postanawia sprawdzić, co kryją jej rodzinne ziemie. A dokładnie dziwne, wielkie pagórki w Sutton Hoo, które od zawsze były na polach. Kobieta zatrudnia Basila Browna (Ralph Fiennes) – archeologa-amatora, któremu miłość do tego fachu przekazał ojciec. Między Edith Pretty (Carey Mulligan) a jej pracownikiem nawiązuje się nić porozumienia i łączy ich pasja, mimo że oboje są z różnych światów, o odmiennych statusach społecznych i materialnych. Niebawem, po długich i ryzykownych wykopach, Basil trafia na ślad czegoś wielkiego…

Nie będzie to spojler, bo w opisach, jak i zwiastunie pojawia się to odkrycie, chyba że ktoś chce mieć prawdziwe zaskoczenie więc niech pominie dwa następne zdania. Pod ziemią znajduje się coś na kształt dawnego statku, mogącego spełniać funkcje grobowca. Nie chowano tak jednak zwykłych ludzi. Musiał być to ktoś ważny. Prace nad znaleziskiem są utrudnione ze względu na zbliżającą się wojnę, a także postępującą chorobę głównej bohaterki. Odkryciem zaczynają interesować się lokalne i państwowe muzea oraz media. Każdy marzy o skarbie. Wykopalisko zostaje przejęte oficjalnie przez profesjonalnych archeologów i badaczy, którzy przyjeżdżają na miejsce i rozbijają tam swój obóz. Każda z tych osób ma własne tajemnice, pragnienia, cele, które skrywa głęboko zakopane w sobie.

wykopaliska statek

Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz

Choć opis tego, co zadziało się po podziemnym odkryciu, może sugerować, że akcja nagle przyspiesza – na to się raczej nie nastawiajcie. „Wykopaliska” to dramat – wielopłaszczyznowa i bardzo subtelna, oszczędna w słowach opowieść o przemijaniu, kruchości życia, miłości i śmierci. Oczywiście wszystko to dzieje się na łamach prawdziwej historii wielkiego znaleziska archeologicznego, ale jest ono tłem do innych, poważniejszych rozważań. Niewiele jest tu mówione wprost, sekret tkwi w spojrzeniach rzucanych ukradkiem czy w drobnych gestach. Piękne są ujęcia, krajobrazy – kadry wręcz jak namalowane. Cała ta opowieść ma niepowtarzalny klimat. Nie tylko chodzi o wiernie odtworzony wystrój lat i obraz lat 30, ale chodzi o całą aurę. Jest też spokój i cisza. Wszystko rozgrywa się sferze domysłów. Widzimy fascynację, jaka powstała między panią Pretty a Brownem, choć żadne z nich nie wykonuje większych kroków. Nikt nie chce się sprzeciwić konwenansom. Inni bohaterowie są ostrożni i powściągliwy, boją się marzyć, zrobić coś ze swoim życiem. Wykopalisko sprawia, że wszyscy nie tylko odkrywają coś pod ziemią, ale i w sobie.

pakiety z netflixem w orange

Cała powolność akcji jednych może znudzić, a inni w tym czasie przeniosą się w metaforyczny wymiar. Gdybym miała przyrównać ten film do innych dzieł, pod kątem tempa, narracji czy klimatu, to skojarzyło mi się z „Między słowami” Sofii Coppoli i „Melancholią” Larsa von Triera. „Wykopaliska” też są świetnie zagrane. Ujęły mnie główne role aktorskie (wyczuwam nominacje oscarowe szczególnie dla kobiecych ról). Carey Mulligan, która jest po prostu urocza, wciąż o dziewczęcym wyglądzie, gra tu dojrzałą, samotną, schorowaną kobietę, z której – oprócz smutku – bije ciepło i dobro. Uwielbiam z nią filmy. W moim rankingu jej ról na pierwszym miejscu jest „Drive” . Z niecierpliwością czekam też na premierę „Obiecującej. Młodej. Kobiety” – krwawej czarnej komedii i kina zemsty w jednym (zwiastun robi wrażenie!). Produkcja ta z pewnością odmieni grzeczny wizerunek Mulligan. Bardzo dobrą rolę drugoplanową ma też Lily James – aktorka, którą już wcześniej mogliście poznać, m. in. w filmie „Baby Driver”, który również Wam zachwalałam na łamach bloga.

wykopaliska co obejrzec w weekend

Pokopmy głębiej

Ciekawy w „Wykopaliskach” jest też sam temat wyjścia, cała kanwa archeologiczna. Nie przypominam sobie filmu, który w taki sposób porusza ten temat (poza np. przygodowymi wątkami w „Indianie Jonesie” czy cyklu „Mumia”, ale tę serię wolę przemilczeć). Rzadko kiedy mamy też styczność w codziennym życiu z miejscem wykopalisk, czy możliwość przyjrzenia się pracom takich podziemnych „kopaczy” (jak nazywał siebie filmowy Basil), będących jednocześnie odkrywcami, historykami, rzeźbiarzami wręcz, czy pasjonatami o wielkiej intuicji, sile i wiedzy.

Sama po tym seansie od razu pomyślałam o zaprzyjaźnionej parze archeologów i napisałam do koleżanki – jak ocenia ten film fachowym okiem. Powiedziała, że wzruszył ją, przywołał wiele wspomnień i że w taki właśnie sposób wyobrażała sobie dawne prace. Z ciekawością też obserwowała ogromny postęp i zmiany w tej dziedzinie. A my długo jeszcze dyskutowałyśmy – interpretując zakończenie. Słuchałam i oglądałam jej zdjęcia ze współczesnych wykopalisk. Dowiedziałam się też, jak w trakcie takich prac delikatne są eksponaty, które się znajdzie. Kruche kości, które potrafią rozsypywać się w momencie, kiedy np. omiecie się je pędzelkiem. To też pozwala spojrzeć na film z innej strony, coraz bardziej rozumiejąc tę delikatność w sposobie przedstawienia całej historii.

netflix w orange

Podsumowując – jak mi się podobały „Wykopaliska”? Uważam, że jest to pięknie zrobiony, sfotografowany i zagrany film, który warto zobaczyć. Zabrakło mi trochę dodatkowego wyjaśnienia, opowieści o samym znalezisku, z którego rekwizyty można oglądać dziś w Brytyjskim Muzeum Narodowym. Doczytałam więcej i dla tych, co wiedzieli podsunę więcej informacji. Łódź, którą odkryto pod ziemią miała 90 stóp długości, tj. 27,432 m. Był to prawdopodobnie grobowiec Raedwalda, ostatniego wielkiego króla Anglii Wschodniej, zmarłego na morzu, w ok. 625 r. W Sutton Hoo odnaleziono jeszcze wiele cennych przedmiotów, m.in. monety, żelazną broń, złote monety, puchary, ozdoby i wiele więcej. Ale, wracając do filmu – przyznam, że w trakcie były momenty, gdzie czułam, że jest on trochę za długi, za rozciągnięty. Jednak jak to przy wykopaliskach, żeby na coś natrafić trzeba trochę się naczekać, nagłowić, napracować i jest to rozciągnięte w czasie. Warto tutaj też poczekać do finału seansu, by odkryć jego wartość i znaleźć w nim swój skarb.

A jak Wam podobał się ten film? „Wykopaliska” dostępne są na platformie Netflix. Serwis ten znajdziecie, jako dodatkowa opcja, w pakietach telewizyjnych Orange Love.

 

Udostępnij: Co obejrzeć w weekend? „Wykopaliska” – film, który warto odkryć!

Oferta

Sylwestrowy maraton w Orange VOD

31 grudnia 2020

Sylwestrowy maraton w Orange VOD

Szalone komedie, inspirujące historie i mnóstwo doskonałej muzyki czekają na Was od 31 grudnia do 1 stycznia w Orange VOD, usłudze na dekoderach Telewizji Orange i w aplikacji Orange TV Go. Bawcie się dobrze i korzystajcie z 15 filmów w niższych cenach.

 

Wybierajcie tytuły – twórzcie własne zestawienia filmowe i oglądajcie do rana. Promocja ważna tylko podczas jednej doby – w trakcie sylwestrowej nocy!

Przecenione filmy w sylwestrowym maratonie

Polecamy m.in. komedię „Imprezowi rodzice”, w której główne role zagrali Salma Hayek i Alec Baldwin. To przezabawna historia o rodzicach-imprezowiczach, którzy starają się ukryć problemy finansowe przed znajomymi i własną córką. Co może pójść nie tak?

Nie możecie też przegapić pełnego doskonałej muzyki oraz efektownych choreografii tanecznych, czyli filmu „Król rozrywki” z rewelacyjną rolą Hugh Jackmana. Zobaczcie, jak narodził się amerykański przemysł rozrywkowy.

W naszej ofercie znajdziecie również trzy części kultowej komedii – „Kac Vegas” o grupie przyjaciół, których imprezy (zarówno w Las Vegas jak i w Bangkoku) przeszły już do historii kina. W rolach głównych wystąpili Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis i Justin Bartha. Idealne do obejrzenia na ranem w Sylwestra.

Polecamy także zwariowaną i wyjątkowo niegrzeczną animację pt.: „Sausage Party” o produktach z supermarketu, które dowiadują się, że po opuszczeniu sklepu nie trafiają do „Krainy Szczęścia”, tylko prosto do garnków ludzi. Będzie ostro!

Obejrzyjcie też inspirującą historię o miłości i sile muzyki pt.: „I gramy dalej”. Menadżerka Gina Jackson nie potrafi otrząsnąć się po śmierci brata, wokalisty zespołu Army of Love. Wszystko się zmienia, kiedy kobieta poznaje młodego geniusza gitary. Czy to spotkanie przyniesie jej ukojenie?

A może wolicie polskie kino? Mam dla Was kilka roztańczonych i rozśpiewanych propozycji filmowych. Obejrzyjcie „Córki Dancingu” – musical, doprawiony szczyptą horroru, o syrenach, które chcą zrobić karierę na dancingowej scenie w latach osiemdziesiątych. Klimatyczne.

Z kolei film „Disco Polo” przeniesie Was do szalonych lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Poznajcie Tomka i Rudego, którzy ruszają na podbój discopolowych list przebojów. W produkcji wystąpili Tomasz Kot i Dawid Ogrodnik. Film zasłynął też ze ścieżki dźwiękowej, która przypomina hity rodzimej sceny muzycznej z lat 90.

Polecamy także produkcję pt.: „#WszystkoGra”, w której zagrali Kinga Preis, Stanisława Celińska oraz Sebastian Fabijański. To niezwykła opowieść o miłości, przyjaźni i radości życia w rytm największych polskich przebojów. Trzy kobiety próbują ocalić rodzinny dom i zdobyć to, czego pragną. Czy im się to uda?

Obejrzyjcie też komedię pt.: „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, w której króluje Maciej Stuhr i jego swingowy big-band. Czas na doskonałą muzykę, humor i zaskakujące zwroty akcji.

 

Miłośnicy każdej muzyki (i każdego gatunku filmowego) znajdą u nas coś dla siebie. I do obejrzenia z popcornem na kanapie i do śpiewania na balkonie czy tańczenia przed telewizorem! Niech tegoroczny Sylwester upłynie nam w rytmie kameralnych domówek, bo z takim maratonem filmowym zabawa będzie przednia. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

A Wy jakie macie plany na Sylwestra? Które z tych tytułów pojawią się w Waszym domowym kinie, w ten odświętny wieczór?

Udostępnij: Sylwestrowy maraton w Orange VOD

Informacje prasowe

Wielkie emocje w kwietniowym repertuarze Kina Orange

3 kwietnia 2015

Wielkie emocje w kwietniowym repertuarze Kina Orange

Dwie kinowe nowości – najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej „Body/ciało” oraz premiera siódmej części kinowego hitu „Szybcy i wściekli”, to główne atrakcje w repertuarze Kina Orange w kwietniu. Oprócz tych dwóch tytułów na ekranach zagości przebojowe „Disco Polo”, oscarowa „Ida” oraz cieszące się niezmienną popularnością „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Z myślą o młodszych widzach pokazany zostanie pełnometrażowy „Baranek Shaun” oraz „Asteriks i Obeliks. Osiedle Bogów” w 3D.

W kwietniu Kino Orange odwiedzi osiem województw. Filmy z aktualnego repertuaru pokaże w wybranych dwudziestu miejscowościach, w których na co dzień nie ma kina.

Widzowie obejrzą „Body/ciało”, najnowszy obraz Małgorzaty Szumowskiej, który nagrodzony został Srebrnym Niedźwiedziem za reżyserię na ostatnim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale. W obsadzie filmu, jak zawsze u autorki „Sponsoringu” i „33 scen z życia”, znalazły się wybitne nazwiska: w głównej roli cynicznego prokuratora wystąpił Janusz Gajos. U jego boku pojawiła się świetna polska aktorka teatralna i filmowa Maja Ostaszewska, wcielając się w postać terapeutki posiadającej nadprzyrodzone zdolności. W obsadzie filmu zobaczymy także Tomasza Ziętka, aktorskie odkrycie „Kamieni na szaniec” oraz brawurowo debiutującą na ekranie Justynę Suwałę.

Lubiących ekstremalną rozrywkę z pewnością ucieszy kontynuacja kultowego filmu akcji  „Szybcy i wściekli 7”. Kinowa premiera zaplanowana jest na 10 kwietnia i od tego dnia film będzie grany także w Kinie Orange. Opowieść o zmaganiach samochodowych gangów wraca na ekrany w wielkim stylu – za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem – zwłaszcza że motywem przewodnim filmu jest zemsta. Wyrafinowana, brutalna i… skuteczna – Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata. W tej części po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera (filmowy Brian O’Conner), który zginął w tragicznym wypadku samochodowym w 2013 roku. Seria „Szybcy i wściekli” jest niespotykanym dotąd w kinematografii fenomenem, dotąd filmy zarobiły na świecie ponad 2,3 miliarda dolarów.

Na ekranach Kina Orange nie zabraknie hitów ostatnich miesięcy. „Disco Polo” Macieja Bochniaka łączy w sobie elementy komedii, romansu oraz filmu drogi. Szalona opowieść o wschodzących gwiazdach disco polo podana została w oprawie największych muzycznych hitów gatunku. W filmie obok Tomasza Kota wystąpiła czołówka młodych polskich aktorów: Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Joanna Kulig i Aleksandra Hamkało,. Kontynuowane będą także pokazy filmu „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, który od premiery w  Kinie Orange 13 lutego cieszy się nieustającym powodzeniem wśród publiczności. Widzowie będą mieli także okazję zobaczyć „Idę” Pawła Pawlikowskiego, tegorocznego zdobywcę Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny roku.

Młodsi widzowie obejrzą „Baranka Shauna”, pierwszą pełnometrażową realizację przygód bohatera jednego z najbardziej popularnych seriali animowanych. W kwietniowym repertuarze Kina Orange znalazł się także tytuł „Asteriks i Obeliks. Osiedle Bogów” w 3D z gwiazdorską obsadą dubbingową w polskiej wersji językowej.

Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
email: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Wielkie emocje w kwietniowym repertuarze Kina Orange

Film

Jedyne takie kino w Polsce

11 marca 2015

Jedyne takie kino w Polsce

W miejscowości, w której się urodziłam w moim dzieciństwie były dwa kina. Aż, bo miasteczko liczyło raptem 80 tys mieszkańców. I oba działały prężnie. Czy teraz byłoby to możliwe? Obecnie jedno z tych kin powoli staje na nogi, a drugiego już nie ma. Pod koniec lat 90. w wielkich miastach zaczęły pojawiać się multipleksy. W małych miasteczkach więc w naturalny sposób przestały funkcjonować kina stacjonarne, a mieszkańcy przestali chodzić na seanse. Dla mieszkańców dużych miast to dziwne, bo kin mają przynajmniej kilka. Ale np Wolsztyn czy Mińsk Mazowiecki już tak nie miał i to przez lata. Aby przybliżyć kulturę i rozrywkę także tym, którzy nie mieszkają w metropoliach powstało Kino Orange – największe kino objazdowe, które wyświetla filmy w miejscowościach, w których nie ma kin.

Zobaczcie jak oceniają Kino Orange m.in. Robert Więckiewicz czy Jacek Lusiński i co by było, gdyby Kina Orange nie było 😉

Jak co miesiąc Kino Orange rusza w trasę i w 27 miejscowościach pokaże najnowsze hity. Pokazana zostanie najnowsza premiera – film „Disco Polo”. Wyświetlany będzie także tegoroczny zdobywca Oscara – „Ida” Pawła Pawlikowskiego. W repertuarze znalazły się inne rodzime produkcje: „Ziarno prawdy” i „Carte Blanche”. Kontynuowane będą seanse „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, tytułu, który w lutym bił frekwencyjne rekordy. Dla najmłodszych przygotowano natomiast dwie premiery – „Asteriks i Obeliks. Osiedle Bogów” w 3D oraz „Baranek Shaun”.

Dla 2 osób, które pierwsze napiszą w komentarzu, kto jest odtwórcą głównej roli w filmie „Ziarno prawdy” otrzymają ode mnie książkę o tym samym tytule z autografem aktora. A złożył go właśnie podczas trasy Kina Orange i spotkania z widzami.

 

 

Udostępnij: Jedyne takie kino w Polsce

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej