Mediateka

Wiosenne nowości w ofercie Orange

4 kwietnia 2024


Informacje prasowe

Zimowe nowości w ofercie Orange

22 stycznia 2024

Zimowe nowości w ofercie Orange

Tablet za złotówkę, światłowód za dodatkowe 35 zł miesięcznie, wyższą prędkość internetu w cenie niższej – zyskają klienci, którzy zdecydują się skorzystać z zimowej oferty operatora i połączyć swoje usługi w pakiet Love. Przenoszący numer komórkowy do Orange otrzymają nawet 5 miesięcy abonamentu za 0 zł, Netflix przez 3 miesiące w prezencie i dodatkowe GB. Na przedsiębiorców czekają smartfony w supercenach. Nowością dla wszystkich jest usługa Bezpieczny Roaming.

Światłowód za dodatkowe 35 zł miesięcznie i tablet w prezencie

Klienci, którzy mają abonament komórkowy w Orange, mogą do niego dobrać szybki internet domowy, dopłacając jedynie 35 zł miesięcznie do dotychczasowych wydatków na komórkę (ok 55 zł/mies.). W ten sposób stworzą pakiet Love Mini: światłowód do 600 Mb/s i abonament komórkowy (z 5G, darmową CyberOchroną oraz 100 GB danych). Podpisując umowę na 24 miesiące otrzymają zniżkę 20 zł/mies. na cały okres umowy oraz tablet TCL TAB 10 Gen 2 za złotówkę w prezencie. Rabat wraz z tabletem dostępne są też dla nowych klientów pakietu ze światłowodem do 600 Mb/s i abonamentem komórkowym. W ten sposób podpisując umowę na pakiet, można mieć światłowód o wyższej prędkości – do 600 Mb/s – w cenie niższej prędkości do 300 Mb/s.

Warto przenieść numer do Orange

Klienci przenoszący numer do Orange zyskają nawet 5 miesięcy bez abonamentu. Wybierając Plan L – z szybkim mobilnym internetem 5G jakości Orange – otrzymują także Netflix przez 3 miesiące w prezencie. Jeśli po tym czasie zdecydują się nadal korzystać z usługi Netflix, jako bonus za kontynuację, Orange zwiększy im pulę gigabajtów – z 300 do 600 GB – na surfowanie po sieci. Plany komórkowe zawierają także bezpłatną CyberOchronę, zapewniającą dodatkowe zabezpieczenie telefonów.

Warto dodać, że Orange rozpoczął w ubiegłym tygodniu uruchamianie usług 5G na nowych częstotliwościach, które umożliwiają korzystanie z internetu mobilnego o prędkości nawet ponad 1 Gb/s. To innowacja, która daje więcej możliwości, w tym ultraszybkie przesyłanie danych i znacząco poprawia komfort korzystania z internetu mobilnego. Zasięg tej technologii będzie stopniowo rozszerzany.

Do usług Orange można dokupić nowy smartfon, np. premierowy Samsung Galaxy S24 5G (dostępny w różnych wersjach, np. w zestawie ze słuchawkami, w sprzedaży regularnej od 24 stycznia), czy motorolę moto g34 5G. Do wyboru są nowości, sprzęty w promocyjnej cenie czy tańsze odnowione modele – zgodnie z duchem zero waste i ekologicznym założeniem programu Orange Re. Przed zakupem nowego urządzenia warto zastanowić się nad odpowiedzialnym pozbyciem się starego sprzętu – odsprzedaży lub przekazania do recyklingu.

Smartokazje dla firm

W ofercie biznesowej – łącząc w pakiet dwa numery, w ramach Planów Firmowych oraz światłowodu z usługami zapewniającymi bezpieczeństwo, użytkownicy mogą zyskać oszczędność nawet 1440 zł + VAT w skali całej umowy.

Klienci cały czas mogą też liczyć na atrakcyjne okazje oraz niezawodny sprzęt – w tym premierowy Samsung Galaxy S24z oprogramowaniem zasilanym przez AI i wszechstronne usługi od Orange. Światłowód dla firm to coś więcej niż ultraszybki dostęp do internetu, to także pakiet usług w cenie abonamentu, m.in. CyberTarcza oraz Wsparcie IT. Zapewni to zabezpieczenie firmowych zasobów – ochronę przed cyberatakami, utratą danych, a także pomoc techniczną.

Cenowe smartokazje dla firm, to nowa, cykliczna akcja z telefonami i sprzętami w atrakcyjnych cenach. W pierwszej odsłonie, która właśnie wystartowała i potrwa do 14 lutego, dostępne są w promocji urządzenia (bez opłat na start), takie jak.:

  • Xiaomi Redmi 13C 4/128 GB – 10 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym S;
  • Motorola moto g54 Power Edition 5G 12/256 GB – 25 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym M;
  • Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB – 36 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym M;
  • Samsung Galaxy S24 5G 8/128 GB – 78 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym XL;
  • Router ZTE MC888 5G – 26 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Internetem Biurowym 5G
  • Samsung Galaxy S23 FE 5G 8/128 GB+ Samsung Galaxy Buds FE w prezencie – 65 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym L – opłata na start 1 zł + VAT
  • Laptop Huawei MateBook D16 – 74 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Internetem Biurowym 5G Premium

Bezpieczny roaming

Dla klientów indywidualnych i biznesowych, podróżujących do krajów spoza UE oraz korzystających z abonamentu, Orange przygotował usługę Bezpieczny Roaming. To lepsze rozliczanie za transmisję danych w wybranych, dalszych destynacjach (46 państw poza UE), ograniczające ryzyko niespodziewanego, wysokiego rachunku.

Bezpieczny Roaming – 1 GB za 15 zł to pakiet, który włącza się automatycznie, gdy użytkownik rozpocznie transmisję danych w roamingu. Bez takiej usługi, w odległych czy egzotycznych krajach, 1 MB kosztuje nawet 44 zł. Usługa odnawia się codziennie, o ile klient korzysta z internetu. Jeśli nie włącza się transmisji danych – pakiet nie aktywuje się, opłata nie jest pobierana. Natomiast po wykorzystaniu 1 GB, transmisja danych zostanie zablokowana do okresu ważności pakietu (24h). Po zużyciu środków przed upływem doby, jeśli użytkownik potrzebuję nadal korzystać z internetu, może aktywować następny pakiet.

Dla podpisujących umowy od 21 stycznia usługa jest już częścią planu komórkowego, a dla tych wcześniej zawartych wymagana jest aktywacja – bezpłatny SMS o treści BR na numer 80060. W przypadku oferty na kartę konieczny jest SMS o treści BR na 80214.

Na dłuższe wyjazdy dostępny jest też większy pakiet – 10 GB na 15 dni za 79 zł. Jest on jednorazowy, do aktywacji dla wszystkich klientów abonamentowych. Pakiet zawiera obniżoną stawkę za minutę połączenia, SMS-y i MMS-y do 0,50 zł. W ofercie na  kartę jest podobny pakiet – 10 GB na 15 dni za 79 zł, bez tańszych stawek za rozmowy i wiadomości. Więcej informacji o cenach oraz lokalizacjach znajduje się na: www.orange.pl/roaming.

Szczegóły zimowych ofert i promocji dostępne są na orange.pl.

 

 

Mediateka

Udostępnij: Zimowe nowości w ofercie Orange

Oferta

Co w gadżetach piszczy (46)

18 lutego 2023

Co w gadżetach piszczy (46)

Wracamy z gadżetami, nie ma na co czekać! Co więcej – zdziwicie się, ale po raz pierwszy od 10 miesięcy nie opisuję w moim nieregularniku żadnego smartfona. Dzisiaj przyszedł czas na wyjątkowy zegarek, mysz, która skradła moje serce i… sprzęt, który absolutnie nie pasuje do domu.

Huawei Watch D – Lekarz na nadgarstku

Zegarek Huawei Watch D

„Pół godziny temu bardzo źle się poczułem, jadąc w autobusie. Od razu zmierzyłem sobie ciśnienie i zrobiłem EKG. Co prawda nie zrobiło mi się od tego lepiej, ale przynajmniej się uspokoiłem, że nie dzieje się nic bardzo złego”.

Brzmi jak fragment jakiegoś serialu science fiction, tymczasem to sytuacja, która zdarzyła mi się tydzień temu. Nigdy nie ukrywałem, że uwielbiam serię Huawei Watch GT, opisując te smartwatche na blogu (10 miesięcy temu GT3). Huawei Watch D to kolejny krok do przodu i pierwsze tego typu urządzenie z certyfikatem urządzenia medycznego (wydanym przez TÜV Rheinland).

Po latach korzystania z okrągłych GT trudno mi było przyzwyczaić się do prostokątnego. Jak dla mnie Watch D jest raczej brzydki. No ale mnie też daleko do Mistera Uniwersum, więc jakoś się dogadujemy 🙂 Bateria jest nieco słabsza, niż GT. Wystarcza na ok. tydzień (a nie 10-14 dni). Problem? Ja po prostu ładuję zegarek co tydzień, puszczając oko do tych, którzy muszą to robić codziennie 🙂

Wydając spore pieniądze (nawet dwa razy więcej, niż GT) na Huawei Watch D robimy to jednak z racji jego nowych funkcji.

Ale jak to, zmierzyć ciśnienie zegarkiem? Przecież to się musi opaska zacisnąć!

A kto powiedział, że się nie zaciska? Dlatego właśnie w Watch D musimy korzystać z dostarczonego ze sprzętem paska, z przypominającą folię „wyściółką”. To ona po uruchomieniu pomiaru ciśnienia nadmuchuje się i zaciska czujnik na nadgarstku. A wyniki? Jak można się spodziewać, nie odbiegają od profesjonalnego sprzętu.

Co do EKG nie miałem rzecz jasna porównania, ale gdy tylko trafię do internisty, pokażę mu wykres, który  po wykonaniu badania możemy obejrzeć w aplikacji Huawei Zdrowie. Wygląda jak taki z urządzenia w przychodni, tylko, że tam przypinają nam czujniki (o ile pamiętam 6), a przy zegarku mamy się po prostu nie ruszać i przytknąć palec do przycisku „Health”, który okazuje się pełnić rolę elektrody.

Mam też nowe, udoskonalone wersje monitorowania snu, tętna i natlenienia krwi. Nie zabrakło trybów treningowych, skonfigurowanych nawet dla niekoniecznie popularnych sportów. Kluczem jest jednak dla mnie fakt, że „w razie czego” noszę na nadgarstku małego lekarza. W moim wieku to już się może zacząć przydawać.

W naszym sklepie mamy oczywiście oddzielne miejsce dla smartwatchów i inteligentnych opasek, wśród nich również Huawei.

Logi MX Master 3S – mysz kompletna

Mysz Logi MX Master 3S

Komputerowa mysz – najbardziej niedoceniane akcesorium w biurowej pracy. Jest niczym muzyka filmowa – generalnie nie zwracamy na nią uwagi, ale bez niej… no coś jest nie tak.

Przez większość życia korzystałem ze zwykłych gryzoni na kablu, które wpadły mi pod rękę. Moją prywatną Logi M590 kupiłem za czasów pandemii, gdy zaczęła się praca w trybie home office. Szukałem myszy: 1) na bluetooth; 2) z cichymi przyciskami. I choć M590 spisywała się świetnie, MX Master 3S, pierwsza mysz segmentu premium, z której korzystam, wciąga ją no… wejściem USB-C.

USB-C dlatego, że do topowej myszy Logi nie musimy przetrząsać szuflad w poszukiwaniu baterii. Ładowanie do pełna ma wystarczyć na 70 dni, a o tym, że zbliża się do końca, poinformuje nas lampka na obudowie, bądź alert z aplikacji Logi Options+. Ta druga to dla mnie absolutny gamechanger, pozwala bowiem na rozbudowane możliwości konfiguracji gryzonia. Pod każdy przycisk możemy podłączyć szereg działań, co więcej – działania te mogą być zależne od… aplikacji z której korzystamy! Ja szybko przyzwyczaiłem się do bocznego kółka, przy użyciu którego w przeglądarce przechodzę między otwartymi tabami, zaś w Excelu – przewijam arkusz w poziomie.

Przycisków na charakterystycznej bryle „flagowca” Logitecha jest sześć. Ten pod główną rolką zwalnia jej hamulec elektromagnetyczny, co pozwala błyskawicznie przewinąć nawet długi artykuł, tekst, czy kod. Dwa boczne, pod poziomą rolką, wykorzystuję głównie do kopiowania i wklejania tekstu. Dolny zaś, na wystającym z lewej strony elemencie bryły myszy, po przytrzymaniu pozwala np. na przesuwanie treści, nie mieszczącej się na cały ekranie.

Hitem są jednak dwa „główne”. A to dlatego, że trzeba się mocno skupić, żeby je usłyszeć. Myślałem, że M590 była cicha! W MX Master 3S reakcję myszy na naszą aktywność czuć pod palcami, ale totalnie jej nie słychać. Tak, wiem, że jej sensor działa do 8000 DPI. Dla mnie to niepotrzebne, ja ustawiam go na bodaj na 40%, a i tak jest idealnie. No ale jeśli ktoś robi grafikę, czy montuje wideo – jemu może się przydać. No i – last, but not least – bryła. Na pierwszy rzut oka może wydawać się niewygodna, ale już po kilku dniach pracy mój nadgarstek zaczął szeptać: „Stary, dzięki!”. Warto też wspomnieć, że naszą bohaterkę można sparować z trzema urządzeniami, które przełączamy guzikiem na spodzie urządzenia.

Myszy w naszym sklepie… Cóż, ich akurat nie mamy 🙁 Ale zerknijcie w kategorię „Akcesoria” – jest sporo innych fajnych rzeczy.

Brother MFC-L9670CDN – Zwierzę biurowe

Drukarka Brother MFC-L9670CDN

„Rany boskie, Rosiu – co to za kolos!” – zareagowali koledzy, gdy kurier wjechał wózeczkiem z pudłem, które – jak się potem okazało – ważyło prawie 40 kg. Nowy „laser” od Brothera, MFC-L9670CDN, na pierwszy rzut oka wydawał się nieco mniejszy… Choć z drugiej strony nie jest to wcale przesadnie wielki sprzęt, nie zdominował swoimi rozmiarami naszego niewielkiego CERTowego open space’u. Ale fakt, ciężkie to pieruńsko. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę jego możliwości.

12 tysięcy stron w czerni i bieli, 9 tysięcy w kolorze! Zawsze lubiłem podejście Brothera do klienta. Kto nigdy nie spotkał się z sytuacją, gdy po wydrukowania liczby stron zdecydowanie poniżej oczekiwań musiał wymieniać materiały eksploatacyjne? Tu tego ryzyka nie ma.

Tak w ogóle, to fakt, że MFC-L9670CDN jest dość mały, nie oznacza, że taki musi pozostać! Bez obaw, nie dorośnie i nie zacznie pyskować ;), ale modułowość rozwiązań biurowych Brothera powoduje, że po dołożeniu podajników papieru urządzenie może stać się biurowym kombajnem, który ustawimy na podłodze. Choć w sumie, gdy stoi na biurku, też nie ma sobie nic do zarzucenia! Gdy przez pierwszą kartką się nagrzeje, kolejne, nawet gdy są to pełne soczystych kolorów zdjęcia, wylatują w tempie czarno-białych kartek z kserokopiarki.

Sporej części biurowych możliwości MFC-L9670CDN nie miałem możliwości przetestowania. Podłączenie na testy nowej drukarki do sieci korporacyjnej, w tak dużej firmie jak Orange? Mówmy o rzeczach realnych 🙂 Ograniczenia i kontrola dostępu użytkowników, zarządzanie tożsamością, funkcje bezpiecznego drukowania w formie „prosto z pudełka”. W zasadzie ciężko się do czegokolwiek przyczepić.

Bo na pewno nie do jakości wydruków. Gdy spojrzymy na z bliska, dotykając nosem kartki, faktycznie widać, że to z drukarki. Ale gdy włożymy papier lepszej klasy niż biurowa taniocha, a efekt schowamy do ramki – nikt nie powie, że to nie zdjęcie.

Oczywiście – jak się domyślacie – to nie są tanie rzeczy. Ale tak, jak przy dwóch poprzednich gadżetach mieliśmy do czynienia z urządzeniami, które można określić mianem konsumenckich, tak Brother MFC-L9670CDN to nie jest sprzęt, który za „końcówkę” z pensji kupimy sobie do domu. Ale mam pewność, że to absolutnie zwierzę biurowe.

Udostępnij: Co w gadżetach piszczy (46)

Gaming

Najlepsze nadchodzące gry w 2023 roku

10 stycznia 2023

Najlepsze nadchodzące gry w 2023 roku

W 2023 roku pojawią się gry, które zapewnią nam powrót do przeszłości. 2022 był obfity w ciekawe premiery, które wciągnęły graczy do swoich światów na wiele godzin. Co szykują dla nas producenci na najbliższe 365 dni? Mały spoiler: Będzie dużo hitów i kontynuacji wielkich marek.

To bardzo dobra wiadomość. Nic nie przyjmuje się tak dobrze, jak coś co już znamy. Gracze mają duże oczekiwania względem 2023 roku. Ten wpis to nie tylko wgląd w przyszłość, ale również i mały przegląd przeszłości. Oto subiektywna lista najciekawszych gier z 2023 roku według „Gracza”.

Gothic: Remake

gothic remake premiery gry 2023
Baner promocyjny gry Gothic: Remake

Kultowa w Polsce historia bezimiennego skazańca zapadła w pamięć wielu graczom z mojego pokolenia. Od dłuższego czasu studio THQ Nordic pracuje nad przywróceniem marki Gothic do żywych. Ostatnia odsłona miała premierę w 2006 roku.

Według fanów Arcania nie istnieje i lepiej o niej zapomnieć. Sporo wody w Wiśle upłynęło od ostatniego spotkania w świecie Myrthany. Pierwotni autorzy nie mają już pełnych praw do dzieła, więc remake kultowej produkcji może okazać się albo powiewem świeżości, albo totalną klapą. Brutalny klimat oryginału oraz wciągająca fabuła przyciągnęły do siebie rzeszę fanów tej produkcji. W całej serii zawsze najmniej dopracowanym aspektem było sterowanie. Najlepiej zaś – skondensowana mapa, pełna atrakcji i wciągających przygód.

Premiera Gothic Remake w 2023 roku nie jest potwierdzona, lecz sklepy internetowe rozpoczęły przyjmowanie zamówień z datą realizacji na grudzień 2023. To sporo czasu. Wiele może się zmienić.

Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

legend of zelda 2 premiery gry 2023
Sequel to The Legend of Zelda: Breath of the Wild – First Look Trailer – Nintendo E3 2019

Jedna z najlepiej ocenianych gier RPG w historii powraca na konsolę Nintendo Switch! Poprzednia część charakteryzowała się otwartością i skomplikowaniem świata. Ostatni aspekt przedstawiam w pozytywnym świetle. Odpalając Breath of the Wild, wpadasz w „piaskownicę”, w której robisz co tylko zechcesz. Sam dowiadujesz się o trudnościach świata przedstawionego, bez samouczka, który Cię prowadzi. Nie ma tu ograniczeń. Nikt nie broni Ci od razu rzucić się na głównego bossa. Ale to, czy przetrwasz tę podróż, to już zupełnie inny aspekt. W kontynuacji doznasz podobnych wrażeń, historia będzie się jednak różnić. Dwójka z przodu może zmylić. Wbrew pozorom, będzie to sequel opowiadający o przyczynach, które doprowadziły królestwo Hyrule do upadku.

Dziedzictwo Hogwartu

hogwarts legacy premiery gry 2023

Potterheadzi łączmy się! Dziedzictwo Hogwartu przykuło uwagę fanów uniwersum z całego świata. Za każdym razem, gdy rozmawiam z Potterheadem (fanem marki) – ten rzuca temat „Dziedzictwo Hogwartu”! Nic dziwnego. W tej grze będziesz mógł się wcielić w początkującego czarodzieja, tiara przydziału wybierze Ci „dom”, a następnie weźmiesz udział w lekcjach i przeżyjesz własne przygody. To wszystko kilkaset lat przed akcją z książek. Premiera już 10 lutego 2023 roku (na konsole najnowszej generacji, dla Xbox One i PS4 niestety przesunięta na kwiecień). Za produkcję odpowiedzialne jest Avalanche Studio, znane z serii gier „Just Cause”.

Diablo IV

diablo 4 gry 2023 premiery
https://diablo4.blizzard.com/pl-pl/

Kto nie zna Diablo? Na pewno są takie osoby, ale ta gra w pewien sposób stała się ikoną popkultury. Jej charakterystyczna nazwa i stylistyka gry, opowiadająca o walce z demonami, przykuły uwagę wrogów gier komputerowych na całym świecie. Według nich to ta gra jest powodem „opętania” młodzieży, z czym osobiście się nie zgodzę. To po prostu dobra produkcja, która trafiła do mas dzięki prostej konstrukcji polegającej na pokonywaniu hord nieumarłych przeciwników. Na czym polega gameplay? Mniej więcej na tym, co przedstawiłem w poprzednim zdaniu. Podróżujesz, wzmacniasz swoją postać i starasz się przetrwać wśród masy przeciwników, atakujących ze wszystkich stron. To wszystko z perspektywy rzutu izometrycznego oraz z wciągającą historią. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać powrotu do Tristram. W Diablo IV zagramy na PS5, Xbox Series X oraz PC już (albo dopiero…) 6 czerwca 2023 roku.

Forspoken

forsaken
https://forspoken.square-enix-games.com/en-us/

W tym przypadku premiera już niedługo, bo 24 stycznia. Najciekawszym aspektem gry będzie fabuła, traktująca o zwykłej dziewczynie, która wpada do magicznego świata, i szuka ucieczki do domu. Po drodze musi nauczyć się żyć w fantastycznym świecie, korzystając z zaklęć i wszystkich jego dóbr ponadnaturalnych. Brzmi prosto, ale warto pamiętać, że gry komputerowe to nie tylko „zabawa”, ale interaktywna forma opowieści. Pomyślcie o tym, jakbyście wpadli do świata niczym z głowy Tolkiena, jednocześnie mogąc aktywnie wpływać na zdarzenia dziejące się w nim.

To według mnie najciekawsze premiery, które odbędą się w 2023 roku. Co przykuło Twoją uwagę? Może masz inne typy? Zapraszam do komentowania.

Udostępnij: Najlepsze nadchodzące gry w 2023 roku

Oferta

Nowe kanały, super dekoder i hity na żądanie

27 grudnia 2022

Nowe kanały, super dekoder i hity na żądanie

Nowe kanały telewizyjne w jakości HD, ultranowoczesny dekoder 4K Stream, filmowe hity oraz dwa pakiety Orange Love z Netflix przez 6 pierwszych miesięcy w prezencie, Taki był w skrócie mijający rok w telewizji od Orange.

Telewizja od Orange cały 2022 rok rozwijała ofertę i proponowane usługi tak, aby korzystanie z nich było proste i jak najbardziej intuicyjne. Dołożyliśmy dodatkowe kanały i łącznie jest ich ponad 200, w tym 152 w jakości HD. W mijającym roku oferta naszej telewizji jest bogatsza o 9 nowych stacji m.in.: TVP World, STUDIOMED TV HD, DIZI HD. Nawet najbardziej wymagający widz znajdzie coś dla siebie.

W tym roku wprowadziliśmy dwa pakiety Orange Love z Netflix przez pierwsze 6 miesięcy w prezencie. Natomiast do Pakietu CANAL+ Prestige 4K dodaliśmy dwa nowe kanały, w tym jeden w jakości 4K, a także bezpłatny dostęp do serwisu CANAL+ online. Z kolei klienci pakietu HBO, od 8 marca mają nową aplikację HBO Max.

Dekoder 4K Stream

Nasi klienci mogą korzystać z dekodera 4K Stream. To ultranowoczesny sprzęt, który pozwala nie tylko na oglądanie kanałów TV, ale umożliwia też korzystanie z gier i aplikacji (np. HBO Max, Netflix, Palyer, Spotify), dostępnych w Android TV.

Czy wiesz, że…

W ostatnim roku klienci Telewizji Orange mogli 5 razy oglądać wybrane kanały telewizyjne z wyższych pakietów bez dodatkowych opłat.

Na czas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie udostępniliśmy cztery dodatkowe kanały Eurosport, a na Mistrzostwa Świata w Katarze kanał TVP 4K. Wszystko bez dodatkowych opłat.

W usłudze Orange VOD klienci mogli oglądać najnowsze hity filmowe m.in.: „Top Gun: Maverick, „Black Adam” i „Elvis”.

Udostępnij: Nowe kanały, super dekoder i hity na żądanie

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej