Rozrywka

Bądź na bieżąco z OWF

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
18 maja 2013
Bądź na bieżąco z OWF

Orange Warsaw Festival już za chwilę. Nie zabraknie niespodzianek i wielu emocji. Każdy chętny powinien mieć szansę by w nim uczestniczyć. Dlatego pomyśleliśmy również o tych, których za tydzień nie będzie na Stadionie Narodowym.Specjalnie dla Was na miejscu będzie pracować siedmiu dziennikarzy, dwóch montażystów i dwóch operatorów. Co więcej, będzie nawet "orendżowy" wóz transmisyjny, by akcja przebiegła sprawnie i zgodnie z planem;-). Wszystko to, abyście mogli być na bieżąco z OWF. Video relacje z każdego dnia festiwalu, fragmenty koncertów oraz wywiady z artystami znajdziecie na orangemusic.pl oraz na orange.pl w zakładce OWF d-_-b.

Muzyczne "igrzyska"  już w przyszły weekend!! Będziecie oglądać? Czyjego występu już nie możecie się doczekać?

Zapowiadam, że również na platformie blogowej w temacie OWF będzie się działo..:) Tymczasem popatrzcie jeszcze na poniższą grafikę z godzinną rozpiską występów gwiazd. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czy warto więc planować weekend inaczej niż z OWF ;-)?

f18cbcec44a252101216511132822d7e21f

Na koniec przypominam, że wciąż można wygrać bilety. Jeśli komuś umknął wpis Oli Wójcik, zachęcam do lektury i wzięcia udziału w konkursie. Warto spróbować i doświadczyć tej cudownej magii "hałasu" jaka jest podczas OWF :))) Bawmy się:)


Odpowiedzialny biznes

Żewłakow: pożegnanie Dudka w kadrze? Na to trochę za późno…

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
18 maja 2013
Żewłakow: pożegnanie Dudka w kadrze? Na to trochę za późno…

Obrońca Legii Warszawa, Michał Żewłakow, był gościem pierwszego odcinka programu "Kontratak". Były reprezentant Polski porównywał swoje pożegnanie z kadrą do tego, jakie niedługo czeka Jerzego Dudka.

"Kontratak" to program publicystyczny, który w sobotę zadebiutował na antenie Orange sport. Jego prowadzącymi są: dziennikarz "Super Expressu", Piotr Koźmiński oraz znany z ciętego języka Krzysztof Stanowski, założyciel portalu weszlo.com.


Oferta

Kasa lub doładowanie za przeniesienie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 maja 2013
Kasa lub doładowanie za przeniesienie

Codziennie na wiele sposobów zachęcamy, aby przenosić numery do Orange. Mamy nowe taryfy, regularne szalone dni na smartfony i sporo różnych bonusów. Potrafimy też odwdzięczyć się w konkretny sposób, jeśli nas skutecznie polecicie. Właśnie wystartował konkurs „Poleć znajomego”, w którym wystarczy, że wyślecie SMS pod bezpłatny numer 80404, w treści wpisując numer telefonu znajomego. Jeżeli polecona przez Was osoba przeniesie swój numer do Orange w nagrodę dostaniecie 50 zł w gotówce lub doładowanie konta za 10 zł. Szczegóły znajdziecie w zgrabnym obrazku poniżej. Informacja dla utalentowanych zachęcających. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 24 nagrody jednego rodzaju i wolno zgłosić nie więcej niż 50 różnych numerów telefonów.

e075f8dab2e927a32c41cb50943be59f906

Scroll to Top