Odpowiedzialny biznes

Bieliki już z młodym

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
02 maja 2012
Bieliki już z młodym

Dwa tygodnie temu Marek pisał o parze bielików, której perypetnie, dzięki naszym łączom, można śledzić w internecie. Orły spodziewały się potomstwa. Ponieważ Marek jest na urlopie śpieszę donieść, że się doczekały! Z jednego z jaj wykluło się młode, na zdjęciu poniżej karmienie - tak przynajmniej zapewniają leśnicy. Tak jak potomka ptaki doczekały sie też imion (Orzeł i Reszka) oraz ponad 11 tys. fanów na Fecebooku. Może do nich dołączycie?

a7b8fba62d8eecb4631a2f2f3f7855f5087

Mały orzełek wykluł sie 26 lub 27 kwietnia. Ciekawe jak zostanie nazwany, macie jakieś typy? Wcześniej było jednak kilka dramatycznych momentów. Najpierw burza uszkodziła komputer, z którego nadawana jest transmisja i łącze internetowe. Szkody szybko udało się naprawić. Potem Reszka nie wróciła na noc do gniazda i jaja pozostały bez opieki. To mogło oznaczać śmierć piskląt. Na szczęscie jest już jedno pisklę i oby nic mu się nie stało. Trzymam kciuki, a Wy?


Odpowiedzialny biznes

Na 1 maja – Media Trendy

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
01 maja 2012
Na 1 maja – Media Trendy

Jak świętować 1 maja? Może trochę popracować? Przynajmniej ja postanowiłem nadrobić zaległości i mimo żaru pustyni za oknami pokazać Wam reportaż z konferencji Media Trendy 2012.

To, że media się zmieniają wiecie sami. Prochu nie wymyśliłem :o) Wszystko się miksuje, przenika i trochę zaciera, choć równocześnie różnicuje. Jak funkcjonować w tym tyglu? Co będzie jutro i pojutrze?

O tym właśnie opowiedzą nasi rozmówcy. Zachęcam do poświęcenia im chwili uwagi w myśl starej, ale wciąż obowiązującej zasady, że mądrego warto posłuchać… Swoją drogą jestem ciekaw Waszego zdania, odezwijcie się.

 

PlayWyłącz głos

 


Rozrywka

Nie uśmiercajcie nam Serca i Rozumu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 kwietnia 2012
Nie uśmiercajcie nam Serca i Rozumu

Długi weekend w pełni i sam wybrałem się na odpoczynek, ale tego tematu nie mogę zostawić. Serce i Rozum poprosili mnie, aby w ich imieniu przekazać, że mają się doskonale i jeszcze długo będą z Orange. Sugerują również, by dziennikarze nie starali się ich uśmiercać, jak to zrobił dziś branżowy Presserwis. Rozumieją, że gorących tematów teraz trochę mniej, jednak warto sprawdzić, zanim puści się w świat takiego newsa. To kultowe postacie, milion fanów i kolejne przeboje roku na koncie... Dlatego jestem pewien, że nikt z was nie uwierzył, że to w ogóle możliwe. Na koniec życzę wszystkim mniej plotek na majówkę.

 

12fa46c8daf50886a23d3476c6b5153f813

Scroll to Top