Rozrywka

Bilet do Cinema City

Kasia Barys Kasia Barys
26 lutego 2014
Bilet do Cinema City

Miłośnicy kina, szczególnie filmów pełnych efektów specjalnych czy miłośnicy historii greckich bitew mogą ode mnie dostać bilet na film "300. Początek Imperium". Premierowy seans odbędzie się 6 marca o godz. 20.00 w Cinema City Mokotów. Pokaz będzie wyjatkowy, bo wyświetlany w 3D. 10 osób, które napisze do mnie (katarzyna.barys@orange.com) dlaczego warto chodzić do kina - szczególnie we środę, otrzyma podwójny bilet do kina.

 

 


Oferta

Nju mobile po wieki

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
26 lutego 2014
Nju mobile po wieki

Co wspólnego mają powieki z telefonem komórkowym? Okazuje się, że od dziś całkiem sporo, zwłaszcza dla tych z Was, którzy mają telefon na kartę w nju mobile. Wystarczy, że zasilicie swoje konto dowolną kwota i w ciągu piętnastu minut będziecie mogli cieszyć się bezterminową ważnością konta. Słowem, Wasze konto będzie ważne już po wieki i to bez żadnych ukrytych warunków czy gwiazdek. Czasem będziemy chcieli się tylko upewnić, że u was wszystko OK. Jeżeli nie zasilicie konta przez 6 miesięcy wyślemy do Was smsa z pytaniem, czy nadal korzystacie z tego numeru. Wystarczy, że potwierdzicie wysyłając smsa o treści TAK pod numer 80608. To łatwe – nawet Wam powieki nie drgną.

3b8094ed08d6a01bd035cee61bc7780e63b


Odpowiedzialny biznes

Medaliści wrócili do Polski

Marcin Dąbrowski Marcin Dąbrowski
25 lutego 2014
Medaliści wrócili do Polski

Polscy Olimpijczycy wrócili do kraju z sześcioma medalami, w tym czterema złotymi, co przełożyło się na najwyższe w historii miejsce w klasyfikacji medalowej - jedenaste! Fani tak licznie przybyli na lotnisko i przywitali sportowców tak gorąco, że Zbigniew Bródka stał - tak jak podczas odbierania medalu - na miękkich nogach. Wzruszenia nie kryła Luiza Złotkowska. Zobaczcie sami!

Scroll to Top