Odpowiedzialny biznes

Bitwa na kopie? Dziękujemy i przebijamy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 marca 2012
Bitwa na kopie? Dziękujemy i przebijamy

Play i T-Mobile kłócą się od wczoraj, kto pierwszy miał nową ofertę, a kto potem zrobił sobie z tego copy-paste. Nieprzesadnie to interesujące, chociaż jak sprawa trafi do sądu może być ciekawie. Powoływanie świadków, biegłych telekomunikacyjnych, a może będzie konieczne skanowanie twardych dysków, przeglądanie poczty i zawiadomienie CBŚ. Myślę jednak, że was najbardziej interesuje, jak odpowie teraz Orange. Bo to, że tak się stanie, nie ma żadnych wątpliwości! Mogę zdradzić, że nasz pomysł, nie będzie tylko marketingowym skopiowaniem wabika „tylko SIM” za 79 zł. Planujemy dać wam dużo więcej, ale nie zrobimy tego dzisiaj, czy jutro. Pracujemy na tym od kiedy dostaliśmy zadanie jak najlepiej zorganizować przeprowadzkę Serca i Rozumu do Orange ;-) Ofertę, dużo szerszą niż ze zryczałtowanym abonamentem i zaszytymi rozmowami no limit do wszystkich sieci, przedstawimy w ciągu najbliższych tygodni. Dlatego proszę o trochę cierpliwości, bo warto będzie poczekać.


Oferta

Weekend z pocztą głosową

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
30 marca 2012
Weekend z pocztą głosową

Rusza marcowa edycja Weekendów z Orange, w której możecie przetestować śmieszne powitania na swojej poczcie głosowej. Do wyboru macie 10 pomysłów, które udostępniamy bezpłatnie od dziś, od godz. 20.00 do niedzieli 1 kwietnia, godz. 23.59. Aby włączyć wystarczy wysłać bezpłatny SMS pod numer 80200, wpisując w treści literę odpowiadającą powitaniu, które sobie wybraliście. W czasie trwania promocji możecie włączyć dowolną liczbę powitań. Po niedzieli aktywne pozostaje te włączone, jako ostatnie i będziecie mogli je używać bezpłatnie przez 12 miesięcy od chwili aktywacji. Oczywiście jak wam się znudzi, możecie je w dowolnej chwili wyłączyć lub zmienić, korzystając z opcji dostępnych w poczcie głosowej Orange. Szczegóły na stronie www.orange.pl/weekendyzorange


Rozrywka

Wszyscy będziemy Orange

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
29 marca 2012
Wszyscy będziemy Orange

Od jakiegoś czasu trwa dyskusja czy i kiedy TP zmieni się w Orange. Nie ma w tym nic dziwnego bo zapowiadaliśmy rebranding już w 2008 roku, gdy podpisaliśmy umowę licencyjną na sprzedaż produktów i usług pod marką Orange. No i stało się. Zarząd Telekomunikacji Polskiej zdecydował dziś o rebrandingu całości usług stacjonarnych. Oznacza to, że do końca drugiego kwartału 2012 roku Orange stanie się marką handlową wszystkich produktów i usług TP.

Na bieżąco będziemy Was informować co i jak będzie się zmieniać. Atrakcji na pewno nie zabraknie. Dziś mogę powiedzieć, że TP i PTK Centertel nadal będą dwoma odrębnymi firmami i obie będą korzystać z marki Orange. Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj. Zapraszam Was też do obejrzenia najnowszego, premierowego spotu Serca i Rozumu, zatytułowanego "Przeprowadzka". Ciekawe dlaczego :o)

Scroll to Top