Oferta

Black Friday w Orange

Beata Giska Beata Giska
24 listopada 2023
Black Friday w Orange

Amerykańskie “święto” obniżek od lat gości w Polsce. W Orange obchodzimy je nie jeden dzień, a prawie aż przez dwa tygodnie! Sprawdźcie co możecie upolować na naszych wyprzedażach? Zyskacie nawet 1224 zł.

Dziś słynny Black Friday, a sklepy prześcigają się w promocjach. A już w poniedziałek Cyber Monday ze zniżkami na internetowe zakupy. W pomarańczowym sklepie online już od ubiegłego wtorku mamy akcję pełną okazji. Potrwa do 27 listopada lub wyczerpania zapasów. Warto się pospieszyć, bo zainteresowanie elektroniką jest spore.

Orangowy Black Weeks

Przeceniliśmy kilkadziesiąt telefonów i urządzeń. Wśród hitów znajdziecie m.in.:

  • Samsung ZFold4 256 / 512GB 5G - taniej o 1224 zł
  • Samsung Galaxy Z Fold5 5G 256/512 GB + Samsung Galaxy Watch6 44mm eSIM - taniej o 1044 zł
  • Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm eSIM - taniej o 480 zł
  • Oppo Reno 10 Pro 256 GB 5G - taniej o 468 zł
  • Xiaomi Redmi Note 12 128 GB - taniej o 72 zł

Do tego dochodzi pula sprzętów odnowionych, którym daliśmy drugie życie, które są w pełni sprawnymi, ale tańszymi smartfonami. Obniżyliśmy m.in. ceny modeli:

  • Samsung Galaxy S10 128 odnowiony Cadaoz klasa A+ - taniej o 120 zł
  • Samsung Galaxy S10 128 GB odnowiony Recommerce klasa A+ - taniej o 336 zł

Czarny jest… zielony

Jeśli chodzi temat odnowionych smartfonów, czyli działań w ramach akcji Re (szczegóły tutaj) - mamy też dodatkową niespodziankę. Dotychczas mogliście oddać stary telefon do salonu tj. odsprzedać nam swój kilkuletni smartfon lub wrzucić do pudełka z recyklingiem niedziałający, wiekowy sprzęt. Teraz, w ramach promocji Black Weeks, wzrosły stawki, za które odkupimy od Was te produkty. Zapłacimy nawet symbolicznie – i to jest nowość – za niewłączające się telefony. Zamiast magazynować je w szufladzie – warto zrobić coś dla planety, a przy okazji na tym zyskać.

Promocje biznesowe

Oferta Black Friday dotyczy również przedsiębiorców. W Planach Firmowych z abonamentem dostępne przecenione urządzenia. Smartfony, smartwatche są tańsze o ponad 1000 zł. Równie atrakcyjne okazje znajdziecie w opcji bez abonamentu, w ratach 0% i z fakturą. Więcej o ofercie biznesowej i o tym, ile firm wybrało już nasze usługi przeczytacie tutaj.

Przypominam, że prócz Black Weeks nadal mamy dla Was ofertę świąteczną. Polecamy promocje by kupić różne urządzenia na prezenty. Czy to dla siebie, bliskich czy pracowników.

Uczulam Was, że okres przedświąteczny to czas wzmożonych działań cyberprzestępców. Dlatego kupujcie ostrożnie i rozsądnie. Internetowy sklep Orange jest bezpiecznym rozwiązaniem.

Więcej o Black Weeks znajdziecie tutaj.


Bezpieczeństwo

Phishing specjalnie na iPhone’a

Michał Rosiak Michał Rosiak
23 listopada 2023
Phishing specjalnie na iPhone’a

"Na iPhone'a nie ma wirusów!" - to słynna, legendarna wręcz śpiewka wielbiciela urządzeń z nadgryzionym jabłkiem. Zamknięcie systemu operacyjnego nie ułatwia sprawy przestępcom. Ale i tak mogą nas oszukać! Jak? Zobaczcie sami.

Kilka dni temu na naszej wewnętrznej grupie pojawił się screen takiego... no nie, właśnie nie SMS-a, którą podesłał mi Wojtek.

Phishing na iPhone'a czasem wymaga odpowiedzi

Choć w zasadzie nie każe, tylko sugeruje, iż do dalszej interakcji z wiadomością niezbędna jest odpowiedź na wiadomość? Dlaczego? Ze względu na domyślną dodatkową warstwę ochrony przed phishingiem przy jego użyciu. Jeśli na iPhone'a trafi SMS z linkiem - bez problemu go otworzysz, ale jeśli będzie to wiadomość iMessage od obcego - linki będą nieklikalne! Właśnie po to, by nie kliknąć odruchowo i nie trafić na stronę, wyłudzającą dane!

Stąd skądinąd sprytny pomysł oszustów na treść w nawiasie. Znając ich tupet, brakuje tam jeszcze informacji, iż dzieje się to ze względów bezpieczeństwa! Założenie systemu jest bowiem takie, że osoba, której odpiszemy jest na tyle znajoma, że możemy ufać linkom, które przysyła.

Co Ci grozi, jeśli klikniesz

To samo, co użytkownikowi Androida, oczywiście! Nie ma mowy o zainstalowaniu na iPhone'a wirusa - o tym pisałem na początku. Żeby tak się stało, musiałoby się dziać dużo różnych rzeczy. Pamiętajmy jednak, że telefon, to tylko wektor, środek przekazu. Coraz rzadziej ktokolwiek chce nam instalować rzeczy na urządzeniu docelowym. My mamy kliknąć w linka o "problemach z paczką", a w następnym kroku wpisać dane karty, czy login i hasło do konta. System operacyjny nie ma tu żadnego znaczenia.

Uważajcie.

Komentarze


Oferta

Ponad 60% firm korzysta z Orange – co zyskują?

Beata Giska Beata Giska
23 listopada 2023
Ponad 60% firm korzysta z Orange – co zyskują?

Zbliżający się koniec roku jest zawsze czasem podsumowań. Sprawdziliśmy, jak wiele firm korzysta z usług Orange. Ponad 60% używa naszych biznesowych rozwiązań*. Zobaczcie, dlaczego przedsiębiorcy chętnie wybierają pomarańczową ofertę. Może coś z tego przyda się również Wam?

Myślicie o założeniu swojej działalności i zastanawiacie się co będzie potrzebne? A może chcecie zmienić operatora, by zwiększyć stabilność i przyspieszyć firmowy internet oraz zoptymalizować koszty usług komórkowych? W każdej z tych sytuacji warto postawić na sprawdzonego dostawcę światłowodu i usług mobilnych, który zapewni nie tylko szybkie łącze, profesjonalne urządzenia, ale i będzie czuwał nad danymi, chroniąc je przed cyberzagrożeniami. Dlatego tak dużo firm jest w Orange. O tym, jak klienci biznesowi oceniają współpracę z nami możecie zobaczyć na stronie .

Co oferuje Orange dla firm?

A na czym polega usługa dla firm od Orange? Pełną ofertę znajdziecie tutaj, ale mówiąc najprościej: możecie kupić w atrakcyjnych cenach smartfony dla swoich pracowników z abonamentem komórkowym lub bez, internet mobilny, a także światłowód do biura oraz usługi i narzędzia ICT, które usprawniają pracę oraz prowadzenie firmy. Wśród nich jest CyberTarcza, która chroni sprzęty i budżet przed cyberprzestępcami i ich atakami. Z kolei Backup danych pozwala magazynować firmowe dokumenty w chmurze, by nie utracić istotnych plików, a Wsparcie IT przychodzi z pomocą techniczną – zdalnie lub na miejscu.

Promocje dla biznesu

Jeśli zdecydujecie się w najbliższym czasie na ofertę dla firm – na nowych użytkowników lub obecnych, czeka specjalna oferta bożonarodzeniowa. A w niej prezenty, czyli oszczędności, o łącznej wartości nawet 2450 złotych netto.

W Planach Firmowych – z abonamentem komórkowym – królują zestawy telefonów. Kupując jeden smartfon, drugi można otrzymać w prezencie za złotówkę. Do tego dochodzi pakiet 300 GB extra w ofercie głosowej i internecie mobilnym. Dla użytkowników stacjonarnego internetu, którzy zdecydują się na opcję światłowodu z telewizją oraz telefonem biurowym w nowej lokalizacji, przygotowany jest kolejny, kosztowny upominek – tablet TCL TAB 10 Gen 2. Klienci mogą zyskać też do 6 miesięcy abonamentu za światłowód za… 0 złotych. Cała oferta dla biznesu dostępna jest na stronie.

Wśród promocji pojawiła się też nowość: świąteczne okazje dla firm – oferta z przecenionymi smartfonami i sprzętami. Modele w atrakcyjnych, tańszych cenach będą zmieniać się co 4 tygodnie. Wśród pierwszych gwiazdkowych hitów tej akcji dostępne są urządzenia: Xiaomi Redmi 12C 4/128 GB, Samsung Galaxy Watch6 Classic 43 mm eSIM, Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB, Samsung Galaxy S22 5G 8/256 GB, iPhone 15 128 GB 5G, Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8/512 GB.

Czarny tydzień obniżek

A zanim zaświeci gwiazdka – już teraz trwa oferta Black Weeks, czyli okazje w związku z Black Friday i Cyber Monday. W Planach Firmowych – z abonamentem dostępne są przecenione urządzenia – smartfony, smartwatche taniej o ponad 1000 złotych. Równie atrakcyjne okazje znajdziecie w opcji bez abonamentu, w ratach 0% i z fakturą. Dobrze pomyśleć już o prezentach – tych dla swoich pracowników także.

I warto nowy rok rozpocząć z nowymi planami dla swojej firmy i ze spokojną głową, że nasza marka jest w dobrych rękach.

* „Ponad 60% firm korzysta z usług Orange” na podstawie badania Pozycja Orange na rynku B2B przeprowadzonego na ogólnopolskiej próbie firm na przestrzeni kwietnia i maja 2023 r. przez firmę PBS Sopot na zlecenie Orange, zgodnie z którym 61% przebadanych firm korzysta co najmniej z jednej usługi Orange.

Scroll to Top