Sieć

Blisko 30 mln Polaków w zasięgu LTE Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 lipca 2015
Blisko 30 mln Polaków w zasięgu LTE Orange

Aukcja na częstotliwości 800 i 2600 MHz trwa sobie w najlepsze co nie oznacza, że czekamy z rozwojem naszej sieci LTE. Właśnie dostałem najnowsze informacje gdzie dajemy Wam możliwość korzystania z najszybszego mobilnego internetu. Obecnie mamy 6131 stacji LTE, co oznacza, że w zasięgu znajduje się już 29,92 mln osób, mieszkających w 2575 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców. W ubiegłym miesiącu LTE pojawiło się m.in. w Szczytnie, Mrągowie, Bartoszycach, Nidzicy, Janowie Lubelskim i Chełmży. Przypomnę, że z najszybszego netu możecie korzystać w ofertach internetu mobilnego dla klientów indywidualnych i biznesu. W swoich smartfonach macie dostęp do LTE zarówno jeśli korzystacie z umów abonamentowych, jak i w prepaid. W naszej ofercie od ręki znajdziecie tez kilkadziesiąt smartfonów współpracujących z LTE. Aktualny zasięg Orange możecie sprawdzić na stronie http://zasieg.orange.pl

1523df455b70ede1da2840516bef210e438


Odpowiedzialny biznes

EKO OWF 2015

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
10 lipca 2015
EKO OWF 2015

Tegoroczny Orange Warsaw Festival był wyjątkowy pod każdym względem! Dzięki znakomitym wykonawcom, nieocenionym fanom i pozytywnej atmosferze udało nam się stworzyć niezapomnianą edycję festiwalu. Postanowiliśmy także, razem z Wami, zadbać o środowisko. Wspólnie z Centrum UNEP/GRID-Warszawa stworzyliśmy na terenie festiwalu specjalną EKOSTREFĘ, gdzie przy pomocy belownicy były zgniatane plastikowe odpady. Na terenie festiwalu działał Ekopatrol, z którym zbieraliście plastikowe kubeczki - udało nam się dzięki temu sprasować 33 worki, w których zmieściliśmy ok. 260 kg sprasowanego plastiku! Z Wami zbudowaliśmy też Ekoscenę z około 1000 butelek PET, na której występowaliście z zaprojektowanymi przez Was ekoinstrumentami. I Uwaga! bo teraz najważniejsze - podczas trzech dni festiwalu odzyskaliśmy w sumie 10 ton odpadów, które poddano recyklingowi :-)

Dodam, że na terenie festiwalu działał również Meeting Point, zapewniony przez Greenpeace, gdzie mogliście zupełnie za darmo naładować telefony komórkowe i inne urządzenia mobile dzięki zastosowaniu paneli słonecznych. Zobaczcie jak to wszystko wyglądało:

Kto był i znalazł czas na zbieranie kubeczków czy  inne zabawy upcyclingowe?


Oferta

Kolejne Szalone Dni w Orange

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
09 lipca 2015
Kolejne Szalone Dni w Orange

Nie trzeba być szalonym, żeby przyłączyć się do Szalonych Dni w Orange ;-) Wielu z Was już skorzystało z takiej okazji i wie, że warto. Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się zaszaleć, mają właśnie kolejną okazję. Dla kupujących nowa aktywację, przedłużających umowy, jak i przenoszących numer do Orange obniżamy  ceny aż 12 smartfonów, które oprócz tego, że w świetnej cenie, dostaniecie na przykład z kartami pamięci i etui ochronnym. Jak zawsze, wraz ze smartfonami macie w komplecie plan abonamentowy z umową na 24 miesiące. Wybór jest duży i znajdziecie w nim miedzy innymi flagowca HTC One M8s za 249 zł zamiast 689 zł, Samsunga Galaxy A3 i A5, taniej nawet o 320 zł albo Huawei P8 lite już za 9 zł. Szczegóły oferty i ceny wszystkich smartfonów znajdziecie na orange.pl w zakładce oferta. Na zakupy macie czas do 15 lipca.

cc6a5e6f204755a7ea2a0f62e0fdf5ca90f

Scroll to Top