Odpowiedzialny biznes

Blogowe relacje z OBT look

Marek Wajda Marek Wajda
08 października 2013
Blogowe relacje z OBT look

Zapraszam na przegląd kilkunastu, bardzo pozytywnych, relacji z Orange Blog Talks look. Wybrałem fragmenty, które odnoszą się do idei i generalnej oceny i wrażeń po spotkaniu. Jeśli chcecie poznać dokładnie jak blogerki i blogerzy oceniali poszczególne prelekcje (oraz networking) klikajcie w linki ;) Jesli jesteście ciekawi kto zdobył nagrody zajrzyjcie na koniec ;)

631b912ec2b69fb03f0bca80e77b3a1bf63

Profimage Fashion: Myślę, że wychodząc ze spotkania większość uczestników miało już fenomenalny plan na udoskonalenie swojego bloga. Zagłębienie się w nowe inicjatywy, które być może spowodują wybicie się spośród tłumów sieci blogosfery. Wielkie ukłony dla organizatorów spotkania, oby więcej takich projektów w stronę młodych, pragnących chłonąć wiedzę!

Outgoing Taste: To już kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Orange, poświęcona blogerom. Tym razem główna tematyka to “look” – blogi modowe. Cały dzień konferencji i warsztatów, edukacji  o tajnikach lepszego blogowania! Inicjatywa świetna, bo w końcu bloger nawet jeśli szafiarski idealny nie jest, dąży do ciągłego samo ulepszania. Tak więc zamiast krytykować tą nie do końca poważaną wirtualną rodzinę, słusznie pomyślano o zintegrowaniu jej członków i pogłębienia blogowej wiedzy.

Dr Lifestyle: Energii na Orange Blog Talks nie brakowało. Blogowanie stwarza możliwość przebywania w towarzystwie ludzi totalnie zafiksowanych na swojej pasji, kreatywnych, otwartych na świat i nowe doświadczenia. Szacun dla organizatorów za przygotowanie imprezy na najwyższym poziomie.

Crystal Oddity: Co do organizacji - moim zdaniem absolutnie profesjonalnie. Najbardziej jednak spodobała mi się sama inicjatywa. Myślę, że nie tylko ja, ale wszystkie blogerki / blogerzy wyszli ze spotkania w dużej mierze bardziej świadomi swojego bloga i wszelakich działań z nim związanymi. Ponadto, miałyśmy wielką szansę poznać nowych ludzi, blogerów oraz blogerki, jak i samych prelegentów, porozmawiać z nimi, podzielić się inspiracjami.

Kocia szafa: Kolejna dawka inspiracji i pozytywnej energii już za mną. Bo kto może nam przekazać więcej wiedzy niż inni blogerzy? Czas spędzony w gronie "czarownic" pozwolił mi czerpać z rozmów nowe pomysły, jak wampir wysysałam to, co najlepsze :) Każdy wykład otworzył mi oczy na nowe podejście do blogowania. Czekajcie na nowości :)

fe58458dcdf73ae0bf05ac03b5236882fc5

Custom look Ink: Byłam przemiło zaskoczona, pełno alternatywy. Zadbano aby każdą blogerkę portaktować indywidualnie. Czy warto iść? Tak, warto!

Fashionable: 28 września odbyło się niesamowite spotkanie blogerów zorganizowane przez Orange. Co robiliśmy?? Słuchaliśmy, rozmawialiśmy, śmialiśmy  się, robiliśmy zdjęcia, jedliśmy blogerskie sałatki, poznawaliśmy nowych ludzi  i rozkoszowaliśmy się urokami nowego dla nas miejsca – Off Piotrkowska. Orange Blog Talks Look obfitował w liczne bardzo ciekawe lub nieliczne mniej ciekawe wykłady.

Bez owijania w bawełnę: Z pewnością  było to najfajniejsze spotkanie jakie mogłam sobie wyobrazić. Kochane jestem bardzo podekscytowana. Poznałam trochę bliżej świat blogowania. Dużo w mojej głowie pomysłów, inspiracji. Pora teraz to wszystko poukładać i zrealizować.

Groszkaa: Orange Blog Talks Look. W pierwszej chwili zabrzmiało trochę dziwnie. Ale osoby, które miały poprowadzić wykłady, zadziałały jak bardzo silny magnes. Nie wiem jak reszta uczestników, ale ja wróciłam do domu pełna inspiracji i zapału. Naprawdę nie spodziewałam się, że aż tyle wyniosę z tych warsztatów. Każdy z wykładów czegoś mnie nauczył i dał mocnego, motywującego kopa.

Mój zakupoholizm: Konferencja była bardzo udana i cieszę się, że mogłam w niej uczestniczyć. Moja wiedza odnośnie blogowania została wzbogacona o kilka cennych informacji, a stare informacje zostały zaktualizowane.

Jeszcze jeden blog (męski rodzynek;): Z całej imprezy jestem bardzo zadowolony. Świetnie, że Orange wzięło się za organizowanie cyklu konferencji poświęconego problemom poszczególnych części blogosfery, jednocześnie nie zapominając o uniwersalnych problemach – jak chociażby aspekty prawne czy design naszych blogów. Oby tak dalej!

ff80986261ec6aee0abf6b938e283a50e3b

Oczekując: Z miesiąca na miesiąc, a nawet z tygodnia na tydzień: coraz bardziej kocham blogowanie! Na evencie było wyjątkowo modnie! Może nie był to Paryż, ale wszystkie dziewczyny wyglądały jak z pierwszych stron gazet.

Moda Conruedas: Wydarzenie to długo zapadnie mi w pamięci. Dowiedziałam się dużo ciekawych rzeczy, które na pewno wykorzystam w usprawnieniu bloga. Będę miło wspominać ten dzień oraz ludzi, których spotkałam;)

cc4b8c91d8f4838d2f4190327370b2c0107

Shiny Syl: Czy było warto? Oczywiście! Merytoryczne  konferencje poświęcone tematyce blogów modowych to niestety rzadkość. Wymiana doświadczeń, możliwość poznania nowych ludzi, gorące dyskusje, to jest to za czym warto jechać nawet na drugi koniec Polski :)

 

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą relację z OBT look

Podwójne vouchery do Multikina otrzymują:

Custom LookInk

Mój Zakupocholizm

dr. Lifestyle

Oczekując

Największe problemy mieliśmy by wyłonić najlepszą (naszym skromnymi subiektywnym zdaniem) relację – ostatecznie po kilku głosowaniach:

drugie miejsce - Profimage Fashion, która oprócz podwójnego vouchera do kina otrzymuje półroczny kod na Deezera

pierwsze miejsce - Shiny Syl, która otrzymuje podójny voucher oraz poznacie ją bliżej na blogu Orange ;)

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim blogerkom za ciekawe relacje!


Odpowiedzialny biznes

Zapraszamy studentów na Dni Orange

Agnieszka Świetochlowksa Agnieszka Świetochlowksa
08 października 2013
Zapraszamy studentów na Dni Orange

Już 16 października zapraszamy na Dzień Orange na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie – pierwsze z cyklu wydarzeń na 15 uczelniach w całej Polsce, organizowane w ramach programu Twoja Perspektywa.

W tym roku akademickim Program Twoja Perspektywa to przede wszystkim Dni Orange – duże wydarzenia na uczelni, podczas których studenci będą mogli nie tylko wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, ale również spotkać się z doradcą zawodowym, wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą praktyki w Orange Polska lub tablety. Podczas Dni Orange, spotkacie Doradców Rozwoju Zawodowego, którzy chętnie obejrzą Wasze CV oraz odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące pracy u nas.

Najlepiej opowiedzą Wam o tym nasi Ambasadorzy.

Jeszcze w tym miesiącu będziemy na Akadami Leona Koźmińskiego (16.10.), Politechnice Krakowskiej (23.10.) oraz na Politechnice Łódzkiej (24.10.). Szczegółowy kalendarz Dni Orange wraz z zapisami online na warsztaty znajdziecie na stronie programu. Gorąco zapraszam ;)


Odpowiedzialny biznes

Top 5 – wybierz najładniejszą bramkę 11. kolejki

Krzysztof Smajek Krzysztof Smajek
08 października 2013
Top 5 – wybierz najładniejszą bramkę 11. kolejki

Pięć trafień, pięć możliwości - którą wybierzecie? Zapraszamy do głosowania na najpiękniejszego gola, który w 11. kolejce padł na pierwszoligowych stadionach.

Zagłosujcie w naszej sondzie i oglądajcie Futbol Raport! Wyniki - już we wtorek.

Zagłosuj w naszej sondzie:

Scroll to Top